Автор Тема: Мошенникът Божо стана почетен професор!  (Прочетена 4216 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Доктора

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 241
в. "Труд", 04.04.2008 г.

Божидар Димитров стана почетен професор


Историкът Божидар Димитров бе тържествено удостоен вчера със званието почетен професор на Колежа по библиотекознание и информационни технологии.
Минути преди да бъдат връчени почетният плакет и дипломата за принос в развитието на българската история, младежи и девойки от студентския съвет на вуза репетираха откриването на тържеството. Трогнат от добре подготвената церемония, Димитров благодари за оценката.Той подари на висшето училище 15-ина от своите книги и икона на светия цар Борис Покръстител. Историческият музей се превърна в институция под ръководството на Димитров, каза ректорът проф. Стоян Денчев. След което уточни, че най-после проф. Димитров с гордост ще може да носи тази титла. Според научните критерии шефът на музея е старши научен сътрудник. Новата титла на проф. Димитров бе аплодирана от зам.-министърката на културата Надежда Захариева и зам.-кметицата на София Йорданка Фандъкова. (T)

Ето така се лигитимират престъпниците! Божо е един от шефовете на иманярската мафия и ползва позицията си на директор на НИМ за прикритие! Същият е работил и като сътрудник на 14-ти отдел на бившето ДС! Според твърдения на бившия игумен на Рилския манастир, използвайки положението си в ДС преди 1989 г. Божидар Димитров е изнесъл от манастира в неизвестна посока 600 тома старопечатни книги и български ръкописи! Същият участва и в интригата около връщането на Паисиевата история на гърците, като сърцераздирателно се биеше в гърдите какъв патриот е (целта обаче на тази разработка беше друга). В предаване по Българското радио "патриотът" излезе в подкрепа на разрушителната теза на еврокомисарите, че: "МАКЕДОНИЯ ТРЯБВА ДА СЕ ОТКАЖЕ ИЛИ ОТ ИМЕТО СИ ИЛИ ОТ ИСТОРИЯТА СИ"! Това антибългарско изказване обслужваше гръцките интереси на Балканите. В своята съчинена книжка "10 лъжи за македонизма" Божо още в началото каза най-голямата лъжа: "ДРЕВНИТЕ МАКЕДОНЦИ СА ГРЪЦКИ ПЛЕМЕНА" , а всъщност те са трако-илири!
По произход Божо е гръцки циганин и няма нищо общо с българската история, освен, че се гаври с нея и я манипулира и фалшифицира обслужвайки чужди интереси!!! Той просто е един извратен комунист!..... :-X
« Последна редакция: Април 04, 2008, 14:07:21 pm от H. »
"Като не щеш мира - на ти секира"! кан Крум

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Относно: Мошенникът Божо стана почетен професор!
« Отговор #1 -: Април 04, 2008, 15:54:01 pm »
Мда, македонците не са били гърци. За гръкоциганския му произход някакви данни да приведеш така? Защото примерно баба ми е от Петково, а има легенда, че след падането на Търново оцелелите боляри са се преселили там. И аз сега мога да почна да разправям, че съм наследник на българската аристокрация. И да е вярно това няма да ме направи по-горд с произхода ми.

Неактивен Доктора

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 241
Относно: Мошенникът Божо стана почетен професор!
« Отговор #2 -: Април 04, 2008, 22:34:59 pm »
Мда, македонците не са били гърци. За гръкоциганския му произход някакви данни да приведеш така? Защото примерно баба ми е от Петково, а има легенда, че след падането на Търново оцелелите боляри са се преселили там. И аз сега мога да почна да разправям, че съм наследник на българската аристокрация. И да е вярно това няма да ме направи по-горд с произхода ми.

Познавам се с негов съученик от училището където е учил, но имам и други източници! Самият Божо признава, че прародителите му (всъщност дядовци и баби) са били преселници от Южна Тракия! Пък и я го виж какъв е мургав и с характерните цигански черти; виждал съм го отблизо - пълен отврат и е много нечистоплътен и гаден!... :-\
"Като не щеш мира - на ти секира"! кан Крум

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Мошенникът Божо стана почетен професор!
« Отговор #3 -: Април 04, 2008, 22:53:20 pm »
Божидар Димитров е платен автор и пише лъже-история по поръчка. Много са ми смешни превземките по него, какъв голям историк бил той... Не мисля че заслужава цяла тема, по-скоро да се слее с някоя от темите за падението на страната като цяло.

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Относно: Мошенникът Божо стана почетен професор!
« Отговор #4 -: Април 05, 2008, 19:59:46 pm »
аз също не съм почитател на този индивид, но той е личност в публичното пространство и авторитет предполагам. Борбата с такива е много трудна, а сега е пълно наоколо. Иначе някак си си личи, че не му е чиста работата! :---

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Относно: Мошенникът Божо стана почетен професор!
« Отговор #5 -: Април 06, 2008, 15:24:48 pm »
Знаете от къде е цитата.
I. Удържане на властта
1. Заграбване на средствата за масова информация
2. Всички, които участват пряко във властта трябва да имат местни имена и външност.
3. Директорът може да бъде гой, но поне един от неговите заместници трябва да бъде от нашите.


Според твърдения на бившия игумен на Рилския манастир, използвайки положението си в ДС преди 1989 г. Божидар Димитров е изнесъл от манастира в неизвестна посока 600 тома старопечатни книги и български ръкописи! Същият участва и в интригата около връщането на Паисиевата история на гърците, като сърцераздирателно се биеше в гърдите какъв патриот е (целта обаче на тази разработка беше друга). В предаване по Българското радио "патриотът" излезе в подкрепа на разрушителната теза на еврокомисарите, че: "МАКЕДОНИЯ ТРЯБВА ДА СЕ ОТКАЖЕ ИЛИ ОТ ИМЕТО СИ ИЛИ ОТ ИСТОРИЯТА СИ"! Това антибългарско изказване обслужваше гръцките интереси на Балканите. В своята съчинена книжка "10 лъжи за македонизма" Божо още в началото каза най-голямата лъжа: "ДРЕВНИТЕ МАКЕДОНЦИ СА ГРЪЦКИ ПЛЕМЕНА" , а всъщност те са трако-илири!

Всъщност всичко си върви по добре направената програма.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27