Автор Тема: Джеймс Касболт за подземните бази и извънземните  (Прочетена 27577 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен extazo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 82

cdms

  • Гост
В сайта Crowded skies има видео извадено от подземното съоръжение в Дълси, което показва сиви вътре в цистерните да поглъщат тези кръвни смеси чрез кожата си.

Търсих в сайта въпросното видео, но не го намерих. Някой може ли да даде линк към него, ако го има.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
В сайта Crowded skies има видео извадено от подземното съоръжение в Дълси, което показва сиви вътре в цистерните да поглъщат тези кръвни смеси чрез кожата си.

Търсих в сайта въпросното видео, но не го намерих. Някой може ли да даде линк към него, ако го има.


cdms

  • Гост
Относно: Джеймс Касболт за подземните баз
« Отговор #33 -: Май 23, 2008, 05:43:54 am »
Не ми се струва достоверно.
« Последна редакция: Май 23, 2008, 08:34:18 am от Mirotvorec »

Неактивен extazo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 82
Това филмче всъщност е единственото \"смислено\" от Дулце......
единствената хипотеза за фалшификат, която имам е че е от някоя стара ниско-бюджетна фантастика......в противен случай може би е истинско......

макар че самия Косболт си е направо смешен....
за първи път чувам някакъв пикльо да го викат да работи в секретна база..... те едва ли ще го вземат да продава в местния magazin......
Шнайдер изклейда по-истински

sorry за грешките от http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Всеки малко по-чувствителен, може да усети отвратителната вибрация от клипа заснет в Дълси. За мен е истински.

Неактивен rado89

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 224
Относно: Джеймс Касболт за подземните баз
« Отговор #36 -: Май 29, 2008, 20:45:08 pm »
Хмм, абе и мен ми претръпна нещо, ама не знаех, че по тва се познавали  :D
« Последна редакция: Май 30, 2008, 08:32:09 am от Mirotvorec »
A Coward Dies A Thousand Deaths! A Real Man Dies But Once!! 2PAC

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Един обикновен човек си задава въпроса така: "Защо всичко свързано с НЛО започна от САЩ през 1947 г.? Защо извънземните са избрали точно САЩ?"


И до темата - Подземни бази наистина съществуват. Да не говорим за секретни. А щом се споменава, че цялата печалба от наркотиците и всичко останало отивало за "черни проекти", защо изключвате варианта Сивите да са генетично модифицирани същества, създадени от човек ;)  Щом антигравитацията и ZPE са усвоени до ниво, което позволява да се пътува между звездите, тогава 2/3 от заделяните трилиони $ отиват вече за биологични изследвания, за изкуствено създаване на тази раса в базите по света, за да може когато дойде момента за изпълнение на Операция "Син Лъч", да натъпчат чиниите с тях, за да може като свалят хората някои и отворят корабите, да видят, че наистина са управлявани от "извънземни", и веднага след това ще занесат телата в някоя лаборатория, ще им направят генетично изследване, а големите медии ще отразят всичко както се е планирало :)

Неактивен Vader

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 289
Относно: Джеймс Касболт за подземните баз
« Отговор #38 -: Юни 17, 2008, 15:20:30 pm »
За мен 1947 е манипулация, нарочно има повече гласност около случаят в Розуел, ако нещата  бяха истински фермера, който уж намерил чинията щеше да е мъртъв, заедно с всички хора, даващи гласност на ставащото, определено смятам , че  НЛО-то от 1947 в Розуел е част от плана им, но каква роля играе не знам  :D ,може би някой, който знае нещо повече да се включи.
« Последна редакция: Юни 18, 2008, 21:17:09 pm от Mirotvorec »
Brotherhood of the Intergalactic Federation of Bulgaria Bulgaria on three seas,mango to Saturn!

cdms

  • Гост
Относно: Джеймс Касболт за подземните баз
« Отговор #39 -: Юни 17, 2008, 15:44:24 pm »
Как сивите ще са направени от човек, като са по умни от нас?. Ако беше така сега и ние трябваше да сме сиви. И тази "нова" раса да е следващото стъпало на еволюцияна след хомо сапиенс.
« Последна редакция: Юни 18, 2008, 21:17:45 pm от Mirotvorec »

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Относно: Джеймс Касболт за подземните баз
« Отговор #40 -: Юни 17, 2008, 15:48:49 pm »
Ми то е същото като "Бунтът на машините" :D  ;D
Но тук в случая Сивите са използвани с определена цел. Те са като роботи и изпълняват това, което създателите им наредят ;)
« Последна редакция: Юни 18, 2008, 21:18:09 pm от Mirotvorec »

cdms

  • Гост
Това е равно на самоубийство. Всички сме гледали терминатор. Само че тези човечета са биологични роботи.
По логично звучи някоя по-умна раса да ги е направила.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Това е равно на самоубийство. Всички сме гледали терминатор.
Има една тема за Optimum Human Population. :P
Ами те ще атакуват Земята, карайки ни да мислим, че са извънземни, но няма да се стигне до изтребление на хората. Ще победим ние, но на каква цена? Като дойде някой световен диктатор с едно правителство, това е страшното.


Само че тези човечета са биологични роботи.
По логично звучи някоя по-умна раса да ги е направила.
Понякога най-абсурдните неща са най-голямата истина ;)
« Последна редакция: Юни 17, 2008, 16:06:33 pm от Peacekeeper »

cdms

  • Гост
Предлагам да го формулираме така.
"Идеологията измества религията, а уфологията измества идеологията."

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Религията не е ли вид идеология ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27