Автор Тема: Джеймс Касболт за подземните бази и извънземните  (Прочетена 27579 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Цитат
Сивите и рептилоидните

Ами казва го така, че Сивите не са рептилоиди. Или че има някаква разлика между рептилоид и сив.

Сега, Х. знам че ще ме обориш с аргументите, че не всеки Сив е рептилоид и обратното, но предвид неконкретността на разказа на този човек относно извънземните видове, ми се струва, че нещо се е объркал и/или просто копирал от други източници и конспирации вкарвайки малко свои думи, които веднага си проличават. Думи като горния цитат.

Поне аз така мисля...

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Цитат
Сивите и рептилоидните

Ами казва го така, че Сивите не са рептилоиди. Или че има някаква разлика между рептилоид и сив.

Сега, Х. знам че ще ме обориш с аргументите, че не всеки Сив е рептилоид и обратното, но предвид неконкретността на разказа на този човек относно извънземните видове, ми се струва, че нещо се е объркал и/или просто копирал от други източници и конспирации вкарвайки малко свои думи, които веднага си проличават. Думи като горния цитат.

Поне аз така мисля...
Двете думи са използвани за обозначаване на съвсем различни раси и невиждам кое е объркващото. Сивите до голяма степен приличат на недоразвити хора (ембриони)а с наименованието рептилоид се обозначават извънземни с форма на гущери.Последните са завладели в миналото сивите. В момента огромната част от сивите са напрактика биологични роботи в резултат на тази минала инвазия.
« Последна редакция: Февруари 28, 2008, 16:54:34 pm от Alien »

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Бе не знам... това са все пак теории и ченълинги.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Иска ми се да съм вярващ, като вас но в рационалния ми мозък започва да светят червени лампички.
1.според статията ,1500 подземни бази x 10000 души = 1 500 000 души (как сте затвориш устата на толкова хора)
2.Всеки път има доказалтества (снинмки,филми etc),но къде са? Защо никoй не ги е показал
3.Ако има война между две \"звена\" как ще остане незабелязана от мнoгoто \"неутрални\" хора които са близки до агенциите
4.Абсурд е постоянно да се \"хацкват\" форуми и сайтове,където са публикувани метрияли(дори е невъзможно),агенциите може да забранят достъпа до тях но физически е абсурд да ги премахнат
5.Абсурд е агенциите да преследват толкова много хора,просто едва ли имат толкова служители да се занимават
6.Защо има хора които подкрепят \"лошите\", в крайна сметка очевидно е че те няма да получат нищо
7.Как изведнъж Билдербергите от лоши(конспиративни НВО),станаха добри
8.И изобщо е абсурд да имаш толкова широка зона на деситвие толкова хора намесени и да прикриваш умело всичко това,коефициента на пазене на тайната намалява обратно-пропорционално на броя хора намесени в нея
9.Дори някой да е бил сплашван,идва момент когато на човек му е все едно и казва какво е видя,(до тука само 2ма от милиони намесени).....
Иначе вярвам че има черен поток на пари,имало е и в БГ през комунизма(парите от кинтех). За финансиране на \"неясни\" цели.


По първа точка  не отчиташ факта че огромната част от тези хора (които в сравнение със световното население са много малка част) работят в тези бази постоянно и когато е време да ги напуснат се подлагат на  процедури за подмяна на паметта. Това не важи за всички разбира се.Има много причини да накараш някой да не говори - като се започне от най- нормалните заплахи за изтребване на целите им семейства до това те самите да са "доволни от това което правят и да получават различни облаги - това отговаря и на точка 6.Че и то сега в обществото има доста хора, които биха убивали невинни за да са добре те така че какво има за чудене?
По втора точка - ами показват ги и по CNN скоро се събраха видни хора включително губернатор на Аризона и излязаха със снимки и факти - обаче както виждаш нищо не последва от това. И веднага ще ти дам пример. В България както знаеш навсякъде има корупция - ти го знаеш и аз го знам и всички го знаем - обаче да е последвало нещо от това - някой министър да е в затвора ? Ами НЕ. Кучетата си лаят кервана си въврви - "хората си имат по-важни неща" и не ги интересува някаква си корупция.
По трета точка неутрални няма. Има хора които работят за определени организации и вършат разни неща, но  нивото им на достъп не им позволява да разбират за по-секретните неща и обикновено могат да стигнат до някой скандал свързан корупция и наркотици.
По 4 точка естествено е че не всички се хакват защото те половината сайтове се правят от службите но хаковете са си факт.
По 5 та точка наскоро излязаха някои данни колко души са работили за ДС при комунизма и един по навътре в нещата се изказа че пак са скрили част от истината  щото нещата са отивали на човек - милиционер, човек, милиционер.
За 6та точка казах за 7ма H. ти обясни.
За 8ма нещата са малко по-различни има отделни групи с интерес да се разпространявят определени новини под една или друга форма - то и затова ги има , но разбира се неофициално.
По 9та точка не са само 2ма а много много повече  ;)
« Последна редакция: Февруари 28, 2008, 16:57:25 pm от Alien »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Ми Еон-ски, ти ако не забелязваш едно 50% е взаимствано от Брантон, тъй че кво да говорим :P

Иначе сивите са рептилски ген, ти си го знаеш това ;)

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
90% от текста е от други източници, за кво говорим.  :D


Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Не е 90 бе :P 50 си е Брантон и 10-20 други :P Има си едно 20 негово си, респект малко ;D

Неактивен extazo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 82
Имайте предвид като превеждате че някой път \\\"алиен\\\" се използва за емигрант в статиите в САЩ:
picture illegal aliens
снимки на нелегални емигранти

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Имайте предвид като превеждате че някой път \\\"алиен\\\" се използва за емигрант в статиите в САЩ:
picture illegal aliens
снимки на нелегални емигранти
Е много ясно - това се знае ама не виждам какво общо има с темата  ;) Да не говорим че в нея е използван повече термина ET или extraterrestrial.

Неактивен extazo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 82
Защото потърсих случая с гувернатора на Аризона и ми излязоха снимки с нелегални \"алиенс\",
всъщност историята е че гувернатора е показал доста мъгляви снимки на нещо което според него е НЛО и май нищо повече,продължавам да ровя.

Неактивен extazo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 82
Защото потърсих случая с гувернатора на Аризона и ми излязоха снимки с нелегални \"алиенс\",
всъщност историята е че гувернатора е показал доста мъгляви снимки на нещо което според него е НЛО и май нищо повече,продължавам да ровя.


ето същата история, но филмчето е доста \\\"ламе\\\"
интересни са и related


Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Не очаквай да намериш висококачествен снимков или видеоматериал по тези теми - просто няма такъв  ;)

Неактивен extazo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 82
очаквам.... :) вече дори телефоните мога да правят що-годе качествени филми (над 3мпх)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Това е вярно, но означава че снимката или видеото ще се прави от външен наблюдател, който няма нищо общо и по някаква случайност е бил на определено място в определен момент.Технологиите които се предполага че ще снима са толкова напреднали че могат да стават напълно невидими за човешко око и в повечето случаи са толкова далече че е много трудно да се  различават детайли. разбира се има и изключения, които ги има и в интернет. Но нещо много сериозно и качествено без предварително да е планирано няма как да излезе.

Неактивен extazo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 82
всъщност, така е да ??? , btw би ли ми пратил ,може и на msg,кой намираш за сериозни  :-\

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27