Автор Тема: Как се разпознават евреите помежду си?  (Прочетена 63883 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Ило

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Как се разпознават евреите помежду си?
« -: Февруари 27, 2008, 14:32:56 pm »
Абе някой знае ли как се разпознават евреите помежду си.
Защото съм присъствал на среща между двама (за втория по-късно разбрах, че е такъв) и имената им нишо не говорят, а в процеса на разговора се вижда как се сдушават изведнъж?!?!?
Имат сигурно метод да се показват какви са един на друг

cdms

  • Гост
Относно: Как се разпознават евреите помежду си?
« Отговор #1 -: Февруари 27, 2008, 18:31:24 pm »
Ами аз имам познати евреи. Мога да ти кажа как да ги разпознаваш от километри.
1.Имат по остри черти на лицето. Понякога са мургави, но не като цигани или турци.
2.Държат се надменно и винаги гледат друг да им върши работата.
3.Остроумничат и имат черно чувство за хумор.
4.Доста често са нахални.
Не че съм расист, но това са ми личноте наблюдения.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Относно: Как се разпознават евреите помежду си?
« Отговор #2 -: Февруари 27, 2008, 19:42:00 pm »
Ами аз имам познати евреи. Мога да ти кажа как да ги разпознаваш от километри.
1.Имат по остри черти на лицето. Понякога са мургави, но не като цигани или турци.
2.Държат се надменно и винаги гледат друг да им върши работата.
3.Остроумничат и имат черно чувство за хумор.
4.Доста често са нахални.
Не че съм расист, но това са ми личноте наблюдения.

Я,аз съм бил евреин...

Евреин на първо място е религия,тъй че освен ако не питаш май няма как да стане тва нещо,освен ако разговора не е на няква тематика дето да си проличат специфични особености
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Gurgel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 25
Относно: Как се разпознават евреите помежду си?
« Отговор #3 -: Февруари 27, 2008, 21:01:50 pm »
По носа. И в синагогата има една дупчица, ако си сложиш носа вътре и не я изпълниш не те пускат да влезеш.

Народът е казал, че краставите магарета през девет села се надушват. Ако онези двамата са били "крастави магарета" нищо чудно. Но като цяло нека не се занимаваме да правим генерални изводи - може просто хора да са си допаднали. И ако имената им нищо не издават, дали всеки двама души, които се срещат и се "сдушават" са тайно разпознали се евреи/масони?

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Относно: Как се разпознават евреите помежду си?
« Отговор #4 -: Февруари 28, 2008, 12:38:59 pm »
По принцип еврейската религия учи, че "избраният народ" е в състояние на война, заобиколен от враждебни хора. Това прави последователите на тази религия доста мнителни към друговерци и доста сплотени вътре в еврейската общност. Възможно е наистина да има определени символи на принадлежност, особено за по-висшестоящите дейци.
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Доктора

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 241
Относно: Как се разпознават евреите помежду си?
« Отговор #5 -: Март 15, 2008, 12:39:27 pm »
Ами аз имам познати евреи. Мога да ти кажа как да ги разпознаваш от километри.
1.Имат по остри черти на лицето. Понякога са мургави, но не като цигани или турци.
2.Държат се надменно и винаги гледат друг да им върши работата.
3.Остроумничат и имат черно чувство за хумор.
4.Доста често са нахални.
Не че съм расист, но това са ми личноте наблюдения.

Към поведенческите реакции могат да се добавят:

1. Алчни и стиснати (скъперници).
2. Често безсърдечни и мизантропи (обхванати са от човеконенавист).
3. Считат се за изключителни въпреки че са дегенерати.
4. Потайни са и са страшно прилепчиви, особенно ако си в силна обществена позиция, богат или в политиката. Усетят ли те че си слаб, правят всичко възможно за да ти навредят, унижат и унищожат!
5. Страхливи, отмъстителни, подли и жестоки.
6. Винаги са свързани с еврейската общност и се поддържат много.
7. Мразят неистово християните и религията им.
8. Сравнително лесно можеш да ги провокираш като му кажеш на някой директно чифут или говориш срещу масоните и Израел; или юдаизма, ционизма и Талмуда. Обикновенно подскачат като ужилени и им ставаш доживотно враг! Хич да не ви пука от това; трябва навсякъде да бъдат мачкани особенно икономически и политически!
9. Често целенасочено изучават чужди езици (по няколко). Ако чуете за някого, че изучава иврит, арамейски или идиш, па макар и с научна цел - вече е доста съмнителен за произходът му! Както и разни посещения в Израел, освен ако не са с поклонническа цел на християни в Йерусалим и по стъпките на Христос!
10. Няма евреин миньор (това е най-късия виц); обикновенно тия са обществени поразити и трябва да ги търсите основно сред следните професии: политици, адвокати, банкери, търговци, бизнесмени, разузнаване (шпионаж), тайни служби, журналисти, медии, лекари, научни институти, обществени организации, служители на фондации, държавни служители, университетски преподаватели.
11. Повечето евреи имат извратени сексуални наклонности - хомосексуализъм (педерастия и лесбийство), бисексуални и садо-мазо, кръвосмесителни връзки (Едипови комплекси и прочие) и други девиации. Имат особенни предпочитания към орален секс от всички видове! Много популярна сред тях е психоанализата развита от евреина Фройд, който е бил латентен хомосексуалист!
12. Повечето чифути имат силно развита мания за величие и са явни или скрити психопати!

Различаване по физически признаци:

1. Повечето имат някаква дегенеративност или наследствени заболявания вследствие на кръвосмесителни бракове.
2. Наличие на говорни дефекти - заекване, фъфлене или други.
3. Имат болезнен вид (болнав вид) и чество се изприщват в червени петна.
4. Страдат от алергии, вродено окуцяване (конско стъпало), вродени осакатявания ("заешка уста", изсъхнали крайници, деформации и др.) или болести на кръвта.
5. В повечето случаи са ниски на ръст или са среден ръст и имат уродливи черти - големи носове, неприятни физиономии (такива с правилни черти на лицето са рядкост).
6. Има и мургави (главно сефарадските евреи и тия от Палестина), но също и  светлокоси и светлооки типове (ешкеназите или хазарските евреи, които преобладават, особенно в САЩ!).
7. Мъжете са обрязани по еврейските правила и това се прави заради дегенеративност на препуциума (кожичката на пениса), тъй като при тях се среща т.нар. фимоза - стесняване на препуциума, което пречи за осъществяването на нормален сексуален контакт.
8. Религиозните евреи често носят бради, а равините и специални навити на масури бакенбарди, както и характерното облекло - черни шапки и дълги до петите сюртуци.
9. Сефарадските евреи имат често къдрава коса и са леко мургави и с тъмни очи.

Могат да се разпознават лестно по имената, които са характерни, но в някои случаи имената са адаптирани към местната именна система за маскировка и заблуда ("Талмудът" им разрешава до 8 пъти да си сменят името). Ще дам примери с имена на български евреи по-късно. Когато в името има удвояване на две съседни букви (особенно когато се пише на латиница), това е идн от признаците за еврейско име; по този начин се разпознават, макар че това не е на 100 % сигурен белег! Имат и разни други податки и сигнали, но ще трябва да ги обобщя!  :-\
Най-добре можете да се ориентирате в поведенческите реакции и физическите белези на евреите, ако ги наблюдавате внимателно. Доста неща могат да се научат и от книгите на проф. Григорий Климов, особенно култувата му книга "Божият народ", също "Князът на този свят", "Червената Кабала" и др. Погледнете и в този сайт откъдето можете да си изтеглите някои от тези скниги на руски език в електронен вариант http://www.klimov.donetsk.ua/

Още един щрих по темата:

Избрани мисли за “божия народ”

“Евреите имат ум само за зло, но да правят добро не умеят.”
пророк Йеремия, (Бибилия, Йер. 4:22)

“Евреите се явяват заразена от чума, прокажена и опасна раса, която заслужава изкореняване още от деня на раждането.”
Джордано Бруно (XVIв.), учен и философ

“Как на евреите е близка книгата Естир (от Библията), която оправдава тяхната кръвожадност, отмъстителност, техните апетити и разбойнически надежди. Никога слънцето не е огрявало народ по-кръвожаден и отмъстителен, който да лелее идеята за унищожение и задушаване на всички друговерци.”
Мартин Лютер, църковен реформатор – протестант

“По скоро дявола може да се насочи по пътя на добродетелите, отколкото евреин.”
Мартин Лютер

“Аз правя вичко за да докажа моето презрение към тази най-подла нация в света. Евреите сa нация, споцобна на най-ужасни престъпления!”
император Наполеон Бонапарт, (из негова реч в Сената през 1806 г.)

“В страна, където се заселят евреи, независимо от тяхното количество, те понижават морала, търговската честност, изолират себе си и не се поддават на асимилация. Те се присмиват на християнската религия, стараейки се да я подкопаят. Строят държава в държавата и в случай на опозиция се стремят смъртоносно да задушат страната във финансово отношение”
Бенджамин Франклин, (XVIIIв.) – американски учен и държавник

“Луциферианството, масонството, ционизмът, комунизмът, фашизмът и глобализациятя са глави на едно и също чудовище – световното еврейство!”
Никола Николов, Публицист

“...Ако някъде в страната има нещо нередно (разбирай престъпление) – там положително ще намерите евреи...”
Хенри Форд, Индустриалец, изобретател и издател

“Евреите в целия свят разрушават патриотизма и здравите основи на държавата”
княз Мобучум Окума, японски учен и военен от XIXв.

“…Атеизмът (безбожието) е чифутска болест...”
Достоевски, Писател

“Евреите не могат да бъдат превъзпитани и не трябва да им се дава никаква власт”
Борис Миронов, публицист (извадка от “За еврейския фашизъм”)

“Антисемитизъм” – това е социално-политическо движение, насочено против евреите като елемент, внасящ по силата на своите расови обособености, религия, национални черти и традиции разложение в съвременната култура и общество”
Павлеников, (“Енциклопедичен речник”, издание 1913 г.)

“Евреите не са народ или нация, това е секта на потомственни дегенерати, която преди 4000 години била изгонена от халдейския град Ур. Очевидно евреите са били първата организация от дегенерати. Те били и първата масонска организация в света...”
проф. Григорий Климов, социолог и дипломат, живеещ в САЩ

“В следствие на кръвосмесителните бракове, “разрешени от религията" (Талмуда) еврейският народ се е изродил и представлява сбор от дегенерати (генетически увредени хора). Те биват три вида: полово извратени, с психически заболявания и с вродени дефекти. Най-злокачествените дегенерати са тези, при които трите вида увреждания се съчетават. Типични примери за това са хора с еврейски произход като Ленин, Сталин, Берия, Троцки, Зиновиев, Дзержински, Хитлер, Айхман, Гьобелс, Франко, Айзенхауер, Труман, Рузвелт, Берман, Щайнберг, Мусолини, Чърчил и др....”
проф. Григорий Климов

“В редица европейски езици думата “мошеник” (измамник, далавераджия, лъжец, който извлича облаги, крадец) е производна от популярното еврейски име Моше.”

« Последна редакция: Март 15, 2008, 20:52:05 pm от Доктора »
"Като не щеш мира - на ти секира"! кан Крум

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Относно: Как се разпознават евреите помежду си?
« Отговор #6 -: Март 15, 2008, 21:07:28 pm »
аз лично познавам четири човека които са със такъв произход, може би и повече, но за тези четиримата съм сигурен, разпознават се по имената и двойните букви в тях, приятелите ми освен един не живеят във България - бях прочел името тук в един списък на шпиони, ами незнам не прилича на такъв и е много усложлив. Имам и още един задочен познат, с когото си пиша по интернет, веднъж си писахме  в един топик за култура и вярвания и той ми разясни малко. Има си и много генетичини признаци, най - вече руси коси и сини очи и по - мургави с черни коси и кафеникави очи. Според мен тука започнахте да избивате на расизъм, което е безсмислено, защото не всички са лоши хора, само защото имат еди каква си племенна принадлежност :-X. Но съм съгласен, че има и много злобни създания от тях - повечето май, за които може би всичко в по - горния пост важи с пълна сила. Те са родени да управляват,интелигентни и богати са и са божия народ, на такива само с мотиката и в полето, и са нахални, един беше тръгнал да ми обяснява, че чалгата било фолклорна музика и щом болшинството от народа я харесвало, значи било народна музика. Глупак, да ходи да промотира Филип Киркоров в Израел, нагъл е много. Не стига дето не се знае дали има родина и откъде идва, ами дошъл в пределите на моята родна земя да ми обяснява каква е добро за народа ни, и после защо никой не ги харесвал, ами то е ясно.И понеже е по интернет, само ходи и се заяжда с мене за това което пиша и то леко, обаче пълно със злоба, честно в някой ситуации като го чета ми е идвало да отида и да го пребия от бой, обаче на улицата ме беше видял веднъж, все едно ме няма. Аз обаче мога да го открия и го засичам по разни места където ходя, нагло джудже >:( >:( >:(
« Последна редакция: Март 15, 2008, 21:09:04 pm от AU »

Неактивен Доктора

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 241
Относно: Как се разпознават евреите помежду си?
« Отговор #7 -: Март 15, 2008, 21:15:53 pm »
Според мен тука започнахте да избивате на расизъм, което е безсмислено, защото не всички са лоши хора, само защото имат еди каква си племенна принадлежност :-X. Но съм съгласен, че има и много злобни създания от тях - повечето май, за които може би всичко в по - горния пост важи с пълна сила.

НЯМА ПО-ГОЛЕМИ РАСИСТИ ОТ ЕВРЕИТЕ; ДОСТАТЪЧНО Е ДА ПРОЧЕТЕШ НЕЩО ОТ "СВЕЩЕННАТА ИМ КНИГА" - "ТАЛМУД"! Това е нагледно ръководство по расизъм, богохулство, еврейски нацизъм и човеконенавист!!!  :o :-X
"Като не щеш мира - на ти секира"! кан Крум

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Относно: Как се разпознават евреите помежду си?
« Отговор #8 -: Март 15, 2008, 21:38:42 pm »


НЯМА ПО-ГОЛЕМИ РАСИСТИ ОТ ЕВРЕИТЕ;
и много черни са расисти, особенно тези Растафаряните, и много Българи са расисити, расизма е заболяване според мен. Не отричам, че Евреите или повечето от тях са си напрво изверги, ама това не означава ,че всички са такива.

 
 това е правено от един от гореспоменатите ми приятели!
 
« Последна редакция: Март 15, 2008, 21:46:44 pm от AU »

cdms

  • Гост
Относно: Как се разпознават евреите помежду си?
« Отговор #9 -: Март 15, 2008, 22:02:17 pm »
AU расизма се поражда от нещо. Просто трябва да се чете историята. Защо днес ние българите не харесваме турците, а дори и мразим, защото 5 века са ни подлагали на геноцид(поне такава е общата представа). Циганите съшо не ги харесваме, защото по-голямата част от тях са мързеливи и тн. За евреите. Ами те мразят всички останали хора и се приемат за нещо повече ,само защото се опоменават в Библията. Е на вършен вид са си нормални хора в никакъв случай не са нещо повече от другите хора. Съвсем друг е въпросът, че са единни и добре използват тактиката "Разделяй и владей". Но нали няма нищо вечно така че рано или късно това ще им изиграе лоша шега.
П.С Имам много познати евреи и мога да кажа на 100%, че са един дол дренки. Просто всеки има право да живее под слънцето, но не за сметка на другите (съжалявам, че малко се отделих от темата).

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Относно: Как се разпознават евреите помежду си?
« Отговор #10 -: Март 15, 2008, 22:53:07 pm »
По антропологичните белези, като например носа и къдревата коса ;D

georgi_nz

  • Гост
Относно: Как се разпознават евреите помежду си?
« Отговор #11 -: Март 16, 2008, 23:32:09 pm »
Относно евреите е добре да се видят следните 2 филма: 'Тайное и явное' и 'Der Ewige Jude (1940)' ( Вечният евреин). Там е казано достатъчно и кадрите са директно от еврейските гета.
Друго което е много образователно това са книгите на Никола Николов за евреите - за които плати с живота си, че ги е написал. Отровиха го с един подарен буркан мед. Наистина евреите са отмъстително и гадно племе от дегенерати.
« Последна редакция: Март 16, 2008, 23:37:13 pm от georgi_nz »

cdms

  • Гост
Относно: Как се разпознават евреите помежду си?
« Отговор #12 -: Март 17, 2008, 05:56:12 am »
Хора ари стига с тоя расизъм. Сбъркали сте форума. Има си специално фашистки и комунистимески форуми за тая работа. Тук сме се събрали да обсъждаме какво са евреите и защо са вредни(ако са вредни). И на мен не са ми симпатични, ама с винкела по главата файда няма.

Неактивен 3axapa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Относно: Как се разпознават евреите помежду си?
« Отговор #13 -: Март 20, 2008, 14:23:05 pm »
Абе някой знае ли как се разпознават евреите помежду си.
Защото съм присъствал на среща между двама (за втория по-късно разбрах, че е такъв) и имената им нишо не говорят, а в процеса на разговора се вижда как се сдушават изведнъж?!?!?
Имат сигурно метод да се показват какви са един на друг

Просто се пращат един на друг. Невероятно обединени са, колкото и да са разпръснати по света. На всичкото отгоре самите те помежду си се избират. Казват, че сирийските евреи са най-гадните между тях. Но така или иначе не си ги отлъчват.

Ако български евреин отива в Америка примерно, минава през синагогата и им казва, че отива там - веднага му дават адреси и телефони и въобще инфо. Бе страшни са!

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Относно: Как се разпознават евреите помежду си?
« Отговор #14 -: Март 20, 2008, 14:27:38 pm »
Казват си Shalom, ей так се разпознават  ;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27