Автор Тема: Всичко за ЛУНАТА - снимки, мисии, хипотези, конспирации!  (Прочетена 465120 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re: Всичко за ЛУНАТА - снимки, мисии, хипотези, конспирации!
« Отговор #510 -: Октомври 31, 2007, 10:45:18 am »
А така !!!!! Крайно време беше !
Малко ме съмнява да му е било наредено да унищожи толкова ценни снимки, по-скоро са му казали да ги предаде, без да оставя копия. И той, както бих направил и аз, е скатал няколко:) Браво!
Същото се отнася за Кузнацов и НК-33. Полютбиро му нарежда да ги предаде, но ги е "скатал", и точно по този начин, 20 г по-късно, Русия печели от продажбата на тези свръхмощни ускорители.  Точно това ме кара да вярвам, че този човек говори истината, и правителството иска да го изкатра шизофреник, за да не излезе тайната. Те все още не са готови да я оповестят, само отричат ;D

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Всичко за ЛУНАТА - снимки, мисии, хипотези, конспирации!
« Отговор #511 -: Октомври 31, 2007, 11:50:47 am »
За жалост на оная снимка не може изобщо да се каже какво има,а Хогланд....ами в Бадастрономи.ком има доста обширна статия за него...
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен space-bg.org

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 149
    • КОСМОС БГ
Re: Всичко за ЛУНАТА - снимки, мисии, хипотези, конспирации!
« Отговор #512 -: Октомври 31, 2007, 16:33:20 pm »
http://www.cosmos.1.bg/index.php?option=com_content&task=view&id=254&Itemid=27

Линкът достатъчно добре говори.

Неактивен rofl

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 164
Re: Всичко за ЛУНАТА - снимки, мисии, хипотези, конспирации!
« Отговор #513 -: Октомври 31, 2007, 17:05:56 pm »
Нищо съвсем ново, затова го слагам в секция новини, а не при луната:

http://bgfactor.org/index_.php?cm=4&id=13071
http://bgfactor.org/index_.php?cm=4&id=8310

Все пак публичноста нараства.
Някой доста упорито ми трие съобщенията ;-)

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Айдее "Одисея 2001", дали няма да се покаже някой черен правоъгълник на снимките или някоя базичка? От друга страна тези снимки не могат да "изтекат" без знанието и позволението на който трябва.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен xthing

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 237
  • xthingxthingxthingxthing
btw днеска докато глдах новините по канал1 където дават новините от вестниците нали се сещате долу на екрана ,както и да е та там имаше написано че наса крие извънземни налуната мноо странно че точно по националната тв го дадоха

Неактивен zazz

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
има ли някви резултати от пресконференциата? доста време мина а нищо няма в интернет. някой знае ли нещо? някви снимки?
Истината се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
има ли някви резултати от пресконференциата? доста време мина а нищо няма в интернет. някой знае ли нещо? някви снимки?
Коя пресконференция?

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
има ли някви резултати от пресконференциата? доста време мина а нищо няма в интернет. някой знае ли нещо? някви снимки?
Коя пресконференция?

Ми тази на Хогланд и Джонсън . Иначе то основното от пресконференцията излезе по всички медии, но за детайли и аз не съм проверявал. То по- скоро детайлите очивидно са в  книгата му а пресконференцията реклама за нея. Това автоматически не означава че всичко е въпрос за пари. Нещата  текат по план и очевидно някое крило на тайните общества има полза от изтичането на подобна информация.
« Последна редакция: Ноември 01, 2007, 18:12:23 pm от Alien »

stiver

  • Гост
има ли някви резултати от пресконференциата? доста време мина а нищо няма в интернет. някой знае ли нещо? някви снимки?

Ако сам не си намерил нещо вече, ето тук има доста информация. Прегледай и коментарите под статията, но не очаквай сензации.
 ;)
http://news.ibox.bg/news/id_1003761282

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
има ли някви резултати от пресконференциата? доста време мина а нищо няма в интернет. някой знае ли нещо? някви снимки?
Коя пресконференция?

Ми тази на Хогланд и Джонсън . Иначе то основното от пресконференцията излезе по всички медии, но за детайли и аз не съм проверявал. То по- скоро детайлите очивидно са в  книгата му а пресконференцията реклама за нея. Това автоматически не означава че всичко е въпрос за пари. Нещата  текат по план и очевидно някое крило на тайните общества има полза от изтичането на подобна информация.
Администратора на КОСМОС БГ доказа, че американци СА кацали на Луната, но оспорва дейността на Хоугланд.
Прав си, че книгата не е само за печалба, а с цел да изтече малко по малко някаква информация, за да може след време да пуснат останалото. Дори и нещата в нея да не са 1:1 истина, то те са близки до истината(лично мнение).

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Според мен амбициите около Луната са военни, "гео"стратегически и свързани с опитите да се наложи глобален контрол над Земята. Възможно е да имат тайна програма за инсталиране на оръжия с междупланетна  заплаха, които да бъдат насочени към Земята и използвани като аргумент за налагането на "световен мир" и "борба с тероризма". Възможно е също там да са открили някакво извънземно присъствие или качества на самата Луна, които искат да овладеят и да употребят преди масово на Земята  да започне да се говори за това.
Ами защо крият факта, че освен Хъбл, има втори военен телескоп? Преди няколко години, когато Хъбл се беше "повредил" и то уж за някакъв период беше повреден... истината е там, че военния е направил някакъв проблем, и затова са използвали официалния, за да проследят някакъв обект ;)

Неактивен xthing

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 237
  • xthingxthingxthingxthing
добре ве тея от наса за толкова глупави ли ни имат ве защо от толкова години ще се пази това в тайна какво лошо има ако го разкрият не мога да разбера и много ми е интересно защо след като повече от половината народ знае за такива тайни които наса отричат да са реалност остават неразкрити

Eon

  • Гост
Не половината народ, малко са хората които знаят за това и масата от тях не ги интересува много щото си имат други проблеми.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Тя вероятно ще бъде изградена на северния лунен полюс и ще служи за изследвания, които да подпомогнат бъдещи пътувания до Марс

 
Управлението на САЩ за аеронавтика и космически изследвания (НАСА)планира да построи постоянно обитавана база на Луната.

Тя вероятно ще бъде изградена на северния лунен полюс и ще служи за изследвания, които да подпомогнат бъдещи пътувания до Марс.

Строежът ще започне след серия полети до Луната, първият от които е предвиден за 2020 г.

Планираме база на Луната, потвърди по видеоконферентна връзка пред журналисти зам.-директорът на НАСА по изследователската дейност Скот Хоровиц.

Проектите за базата и дейността на астронавтите обаче все още не са завършени. Не е определен и срок, в който колонията ще започне да работи, обяснява агенция Ройтерс.

Лунните полюси са по-подходящи от екваториалните райони, тъй като имат по-умерени температури и повече слънчева светлина. НАСА допуска и вероятността да използва ядрена енергия в допълнение към енергийните системи, захранвани от Слънцето.

САЩ обявиха, че възнамеряват да създадат нов космически кораб за пътуване до Луната, както и комуникационна система между Земята и нейния спътник, посочва още Ройтерс.

Използваните сега космически совалки ще бъдат изведени от употреба през 2010 г. Дотогава НАСА планира да приключи окончателно изграждането на Международната космическа станция (МКС) и да насочи всички финансови средства и други ресурси към лунната база.

Годишният бюджет на американската космическа агенция е 16 млрд. долара, добавя Ройтерс.

Netinfo.bg

По-долу можете да видиде снимки как ще изглежда бъдещото колонизиране на Луната:

1 2 3 4

Откъде да знаем дали вече ги няма тия неща от снимките ;D
Все пак, според Лиър, те не са спирали да ходят ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27