Автор Тема: Всичко за ЛУНАТА - снимки, мисии, хипотези, конспирации!  (Прочетена 465165 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Технологията от 1969.г да я пазят ?  Дето тогава компютрите им са били меко казано смешни и абсолютно всички  други технологии в сравнение със сегашните могат отново да  се определят със същия термин - смешни !
Кажи ми една друга област в която преди 45 години технологията да е била много по-добра от сегашната? Щото то така излиза през 69г пращат космонавти на луната а пък при сегашните даунгрейднати технологии и дума за такова нещо не може да стане.  Само виж колите през 1969г. и ги виж сега и сам се сещай за какво става въпрос и какви яки лъжи са спретнати на "простото" население дето трябва да повярва че след 45 години изследвания в една област резултатите в крайна сметка са по лоши от тези преди да започнат изследванията. Само от напредъка на компютрите и използването им в ракетите нещата се променят значително. Както казах със тези смешните компове тогава трябва да е било самоубийство да се ходи на Луната! Та или яко е спестена истината относно истинските използвани технологии или от нещо друго е спестено че да се планира полет до Луната чак  след 2014г. И само не ми казвай че причината е че няма пари!

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
туи е ясно,на луната има нещо???Може би Терзиев ще излезне прав че там са с атмосфера и си има хора както и извънземни.То че се ходи до луната и до марс е ясно,неясното е защо нищо не се казва по този въпрос и се отрича даже. освен ако Терзиев не е прав.

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Мога да ви разкажа за едно мое преживяване, но незная доколко може да отразява действителност.
 Преди време реших да се опитам да медитирам и бях отведена  именно на Луната, а хората, които видях там свалиха някакви маски от лицата си  и  така  се приближиха  към мен  - като си дишаха свободно. Не разбрах от къде дойдоха.
За себе си незная как съм изглеждала, защото се чувствах като без тяло - по скоро бях едва ли не като облаче с разум,  очи  и  възприятия.... Хм, странно усещане беше. :)
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Дъвиан

  • Гост
Вижте тази тема: http://www.xnetbg.com/www/site/smf/index.php?topic=1255.0. Вътре има хубави цитати за Луната.
« Последна редакция: Август 22, 2006, 22:32:10 pm от Дъвиан »

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
КУПЕТЕ си ИМОТ на Lуната , необработваема земя съпроводена от липса на КИСЛОРОД и гравитация ... невероятно 


  EZK 

Oberon

  • Гост
А може би не харчат пари за Луната, именно защото там наистина няма нищо. Отишли, кацнали...няма нишо върнали се:) Защо да се охарчват пак?
Или пък обществото в Америка не би подкрепило друга лунна програма, и НАСА знае за това и си трае.
Варианти...

Неактивен Rapsio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 399
Е как ще няма нищо на Луната - доказано е че има лед, оттам водород, оттам гориво за космическите кораби, оттам много по-евтини полети.

Oberon

  • Гост
Бе то всичко хубаво, само дето ако аз тежа тук 70 кг., няма начин да тежа на Луната 250 гр. Ако беше така ехе....
Ако човек е на Земята 70 кг, на Луната е към 20 кг.

Oberon

  • Гост
На Луната лед???? Това къде го прочете:)?

Antonium

  • Гост
Обероне изпревари ме :D
По - бързо пишеш.
Е как ще няма нищо на Луната - доказано е че има лед, оттам водород, оттам гориво за космическите кораби, оттам много по-евтини полети.
Та, кои космически кораби излитат  от Луната използвайки водород. А за водата наистина доста трудно са доказали това.

Неактивен Rapsio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 399
Ми нали са открили водородни молекули в кратери  край един от полюсите(или НАСА яко лъже което не е изненада де). Там винаги са в сянка. Пък за това кои кораби излитали от луната...ми никои - то няма и кораби които да кацат тама ама тва е друг въпрос.
Нали по дискавъри все дават некви от НАСА как се праскат че като използват залежите от лед на луната щели да я превърнат в станция за презареждане и оттам дирекшън към марс и другите планети.

Eon

  • Гост
Ако продължават да се правят на луди може и наистина да почнат да ползват Луната като плацдарм за изстрелване на ракети към другите планети. НО! Вярно това ще е по-евтино, но не мисля, че пичовете в орбита и пичовете на Луната ще позволят ние да си направим бази. Луната отдавна е заета. Друг е варианта, че докато се правят на будали пред хората и изстрелват ракети от евентуалните си мижави бази на Луната, ще прецакат много хора и ще смучат от тях под формата на данъци. А през това време ще хвъркат с НЛО-тата и хипер евтиния им превоз...

Толкоз от мен...

Неактивен Rapsio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 399
Е да де - официално ще се ползва за тласък в изследването на другите планети :) ама както винаги официалната версия е съвсем различна от това което става/ще стане в действителност.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Според мен амбициите около Луната са военни, "гео"стратегически и свързани с опитите да се наложи глобален контрол над Земята. Възможно е да имат тайна програма за инсталиране на оръжия с междупланетна  заплаха, които да бъдат насочени към Земята и използвани като аргумент за налагането на "световен мир" и "борба с тероризма". Възможно е също там да са открили някакво извънземно присъствие или качества на самата Луна, които искат да овладеят и да употребят преди масово на Земята  да започне да се говори за това. Интуицията ми поднася видения на политици от Gолемите страни, които са се събрали на някаква станция върху Луната и водят секретни преговори с извънземни създания. При всички положения обаче, съм много далеч от мисълта, че обявените действия са всичките, направени по отношение на Луната, че в момента не се правят редовни пътувания към нея и, че в момента не  се извършват тайно от хората на  Земята никакви дейности,  свързани с това толкова близко до нас място в условията на една яростно експанзираща и империалистична политика. Премахването на филмите и информацията е естествена част от един процес, който много ми прилича на заменянето на по-старите операционни програми c WindowsXP: интерфейсът става изчистен, "излишните бутони" изчезват, а командите започват да се дават от едно централизирано ядро...
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
напротив,пак е 70 кг. Щото и кантара се променя
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27