Автор Тема: Видеоклип по MTV промотира инвазия на извънземни!  (Прочетена 12455 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
По MTV въртят видеоклип на групата Pendulum с име Granite и понеже го хванах от средата го потърсих из нета  ;) Отначало се оказа че започва малко лигаво, но като го гледах няколко пъти му схванах идеята че всъщност всичко почва със смях, лигавене и подигравки докато нещата стават сериозни и следват масови размирици към края че и сиваци  :P Както и предупреждения от президента СТОЙТЕ СИ  ВКЪЩИ  :D

Ето линка към официалното видео и текста на песента :

[/b][/size]


Artist: Pendulum
Song: Granite
Album: Lyrics
   [ Buy "Lyrics" CD ]
[ Pendulum CDs ]
[ Pendulum Sheet Music ]


You can hide your eyes, you can dim the lights, but they are watching!
This is a new time, with a different kind, they are the future
The only one!

This is the final call for the setting song as they get closer.
And with full blown grace, thy will be done the show is over.
Its a new dawn!

Just leave this place behind,
Ill grill your place, don’t mind.
And you’re the only one, ‘cos you’re up on defense.
This is a new way!

We are standing by, no time to hide, no meeting half way.
You were sucking life through the needles eye, this is a new day.
They have won!

We would have reckon now, what we have done, left in the open.
The cool we know will rise under, they are the future.
Future!

When all your fears combined, the Memphis was refined.
And I know you tried to understand.
This is a new age!

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
всичко това ми напомня за една тема която изтрих и май Пендулум бяха в БГ. Новата дръм енд басс поп сцена е просто под всякаква критика, има едно парти което се нарича "Терапи Сешънс, само ако им видите флеарите ще ви стане лошо.

 http://drumandbass.cult.bg/v3//forums.php?m=posts&q=214

 ето ви един линк към галерия в БГ дръм анд басс форума, където ще видите какво харесват младите манияци. Направо избива на Некрофилия!


Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Изродски плакати в двоен смисъл.
1)добре направени и зарибяващи като дарк арт
2)буквално изродски

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
 ами на ме това не ми допада, предпочитам да се по - нормални, защото тези според мен подтикват към насилие и влияят подсъзнателно и после защото новото поколение са изверги!

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Скоро мернах някаква песен по музикалните канали, направи ми впечатление, че групата се казва - Incubus, замислих се и си спомних за темата във форума за духчетата, които нападали сексуално мъже и жени.

А за младото поколение има още надежда. Днес като се връщах от магазина шест момиченца вървяха и пееха на висок глас "Една българска роза".  :D
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Vader

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 289
Цитат
Днес като се връщах от магазина шест момиченца вървяха и пееха на висок глас "Една българска роза". 
А дали се уважаваха, щото като са напият може да ги избило на патриотизъм, забравяйки за малко глория и ивана  :D
бъзик...ма кой знай може и да е истина.
« Последна редакция: Февруари 15, 2008, 21:19:42 pm от Eon »
Brotherhood of the Intergalactic Federation of Bulgaria Bulgaria on three seas,mango to Saturn!

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
всичко това ми напомня за една тема която изтрих и май Пендулум бяха в БГ. Новата дръм енд басс поп сцена е просто под всякаква критика, има едно парти което се нарича "Терапи Сешънс, само ако им видите флеарите ще ви стане лошо.

 http://drumandbass.cult.bg/v3//forums.php?m=posts&q=214

 ето ви един линк към галерия в БГ дръм анд басс форума, където ще видите какво харесват младите манияци. Направо избива на Некрофилия!

Това много ме притесни - имаш ли връзка с тази група, къде я намери, познаваш ли някой от ТЯХ?

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
всичко това ми напомня за една тема която изтрих и май Пендулум бяха в БГ. Новата дръм енд басс поп сцена е просто под всякаква критика, има едно парти което се нарича "Терапи Сешънс, само ако им видите флеарите ще ви стане лошо.

 http://drumandbass.cult.bg/v3//forums.php?m=posts&q=214

 ето ви един линк към галерия в БГ дръм анд басс форума, където ще видите какво харесват младите манияци. Направо избива на Некрофилия!
  >:( :-X >:(
Това много ме притесни - имаш ли връзка с тази група, къде я намери, познаваш ли някой от ТЯХ?

 Познавам доста хора от БГ музикалнта електронна сцена и пиша в много форуми - предпочитам да стоя далеч от всички, там в този топик от мен също има флаери, поросто ми омръзна да гледам скелети черепи и умряло!
« Последна редакция: Февруари 15, 2008, 21:24:55 pm от AU »

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Не..виж - не се изясних - аз в момента работя с такива и се опитвам да събера информация. Не се стряскай! Много кръв и депресия, но в основата си - ПСИХОЗА! Ще съм ти благодарна ако ме свържеш с някой от тях.

А за останалите по темата - това просто е тяхно "извинение" да изпаднат в депресия - дали е извънземни, глобализацията, полицейската държава, инфлцията или нещо друго - това са външни фактори които те използват да се подчинят на злото...

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851

Не..виж - не се изясних - аз в момента работя с такива и се опитвам да събера информация. Не се стряскай! Много кръв и депресия, но в основата си - ПСИХОЗА! Ще съм ти благодарна ако ме свържеш с някой от тях.

А за останалите по темата - това просто е тяхно "извинение" да изпаднат в депресия - дали е извънземни, глобализацията, полицейската държава, инфлцията или нещо друго - това са външни фактори които те използват да се подчинят на злото...
откровено незнам, според мен осъзнават много добре какво правят, обаче сцената, модата, и какви ли още не пост социални фактори. Някой от тях направо си обслужват системата и даже я промотират -  сигурно помниш темата която изтрих, там беше описано всичко, а сега и с този обърнатия кръст невинно поставен на флаера от темата която постнах преди няколко дни, незнам, обърнати пентаграми, чудовища.  :-X
 мисля ,че мога да те свържа с някого?! Нека да си пишем на лични обаче! Ще ти дам някои идеи как точно да се свържеш ти самата с тях, без аз да съм посредник, има голям проблем, предполагам помниш какво се случи предния път с темата за Мултимедията. Не съм на "почит" - "сцената"  ;) laugh
« Последна редакция: Февруари 15, 2008, 23:36:09 pm от AU »

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Ама нали си давате сметка, че във всяко нещо можеш да виждаш каквото очакваш.
Сиваци има и във едни реклами на Кока Кола, които въртяха наскоро.

Неактивен xthing

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 237
  • xthingxthingxthingxthing
ее тая песен напрао откачих мн е яка pendulum - slam  :o

Неактивен rado89

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 224
мда - и аз го гледах това
песента е тъпа но пък мн странно съвпада с проджект грийн стар
A Coward Dies A Thousand Deaths! A Real Man Dies But Once!! 2PAC

Неактивен thesoapmaker

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 45
  • Lateral-Us
    • Tool Band Website
В дарк арта няма нищо лошо - напротив даже, просто точно тея с грозните черепи и подобни и то свързани с дръм н баса (приятна музика по принцип) са просто .. смешни.

Давам ви пример - Чет Зар ми е любимия дарк художник, но дълбочината до която достига е удивителна. А и в основата на творчеството му се крие светла идея. (поне така смятам аз)

ако искате проверете - www.chetzar.com
I embrace my desire to feel the rhythm, to feel connected enough to step aside and weep like a wi

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
В дарк арта няма нищо лошо - напротив даже, просто точно тея с грозните черепи и подобни и то свързани с дръм н баса (приятна музика по принцип) са просто .. смешни.

Давам ви пример - Чет Зар ми е любимия дарк художник, но дълбочината до която достига е удивителна. А и в основата на творчеството му се крие светла идея. (поне така смятам аз)

ако искате проверете - www.chetzar.com
не има на подсъзнателно ниво   :-\ ! А и с тези обърнатите петолъчки и  после защо поколението са изверги?! Защо ли?
 :-X

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27