Автор Тема: САЩ - Президентски (и предварителни) избори  (Прочетена 47512 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Обама е роднина на Буш и Чърчил

Кандидатът за президентска номинация на демократите Барак Обама изглежда е далечен роднина не само на президента Джордж Буш, но също и на бившия британски министър-председател Уинстън Чърчил, твърдят американски изследователи, цитирани от Франс прес.

Историческото генеологическо общество на Нова Англия е изработило родословни дървета на тримата главни претенденти за Белия дом. Според него кандидатът за демократическа номинация Хилъри Клинтън е свързана с поп иконата Мадона и писателя Джак Керуак.

Докато Обама и холивудският любимец Брад Пит са девети братовчеди, чиито роднински корени могат да се открият в далечната 1769 г. Клинтън е девета братовчедка на съпругата на Пит Анджелина Джоли.

Техният общ прародител е починал през 1718 г. Хилъри също така е свързана и с френско-канадските певици Селин Дион и Аланис Морисет. При републиканците родословното дърво на Джон Маккейн не поднася изненади.

Той е само шести братовчед на първата лейди Лора Буш. Изследователите са открили връзки на Обама и с президентите Джералд Форд, Линдън Джонсън и Хари Труман, както и с генерала от Гражданската война Робърт Лий.


 :-\

Тези "учени" си нямат работа май... Аман от простотии! Тея изследвания може да си ги заврат на едно място...  ;D

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
;D А пък за мен това изследване е ценно с демонстрацията на мащаба, в който е изтрещяло американското общество, щом се вълнува от подобни [предизборни] "връзки"...
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Незнам какъв е Обама, ама човек с негроидна кръв и име ОБАМА, навяващо на всеки американец за ОСАМА, ще бъде трудно да бъде избран!
Жена също няма да бъде нещо лесно.
Да не стане така, че сухарят на републиканците да е на власт.
Каквото и да говорите предпочитам от демократите някой.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Незнам какъв е Обама, ама човек с негроидна кръв и име ОБАМА
средното му име е Хюсеин  :P

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: САЩ - Президентски (и предварителни) избори
« Отговор #19 -: Април 17, 2008, 20:39:20 pm »
Американците бъркат Обама с Осама



15.04.2008  14:19
Един от шефовете на Асошиейтед Прес обърка името на кандидат-президента Барак Обама с това на топ-терориста Осама бен Ладен, съобщи CNN. На пресконференция Дийн Сингълтън зададе на Обама въпрос за евентуалното увеличаване на американското присъствие в Афганистан, където “талибаните набират нови сили, а Обама бен Ладен е още на свобода”.

Сенаторът от Илинойс незабавно поправи журналиста и шеговито допълни: “Не мога да повярвам, че все още имам шансове да стана президент на Щатите при положение, че дори журналистите постоянно ме бъркат с Осама”.

Това не е първата ситуация, при която сходното звучене на имената на кандидат-президента и ръководителя на Ал Кайда води до объркване, припомня CNN. През февруари телевизия NBC показа снимка на терориста докато водещият съобщаваше последните новини от предизборната кампания на Обама.

Същата грешка по-рано допусна и CNN.

През октомри миналата година републиканецът Мит Ромни нарече Барак Обама - Осама. Анкета на CNN показа, че и обикновените граждани бъркат кандидата на Демократите с Осама бен Ладен. /Vsekiden.com

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
И така. Вече съревнованието е между Обама и МакКейн. След загубата Хилари и Бил подкрепиха Обама и неговото - "Yes We Can!".

Според мен Обама има по-голям шанс от МакКейн да спечели изборите. Просто той е 'стоката', която се продава повече. Това е видно от рекламите, от медиите, от статиите и коментарите в тях и МакКейн сякаш изпада леко в сянката на Хюсеин.

Чух че има доста други източници, които говорят за това, че той може да е Антихриста. Ще се опитам тези дни да събера инфо и ако имам време ще го организирам и постна тук.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Според д-р Стивън Гриър, Обама ще подкрепи Проект Разкритие щом вземе властта. В такъв случай съм за него ;)

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Ами ако Проект Разкритие е просто част от плана за още по-големия контрол над човечеството, част от плана за NWO?

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Ами ако Проект Разкритие е просто част от плана за още по-големия контрол над човечеството, част от плана за NWO?
Аргументирай се

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Ами ако Проект Разкритие е просто част от плана за още по-големия контрол над човечеството, част от плана за NWO?
Аргументирай се
Варианти има много - казват че има извънземни и те са лоши и трябва да се пазим и се озоваваме във военно положение - всичко под контрол и всичко се следи  ;)

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Ами ако Проект Разкритие е просто част от плана за още по-големия контрол над човечеството, част от плана за NWO?
Аргументирай се
Варианти има много - казват че има извънземни и те са лоши и трябва да се пазим и се озоваваме във военно положение - всичко под контрол и всичко се следи  ;)
Обама е демократ. Демократите не са за здравата ръка ;)  А и стига толкова републиканци! 8 г. ядоха, пиха... от петролния бизнес. Достатъчно беше! Време е решителен човек да вземе властта и да даде зелена светлина на процеса по Разсекретяването на технологии - антигравитацията и генераторите за свободна енергия! Тогава човечеството ще се облагодетелства!

П.П. 2012 съвпада с кандидат-президентските избори в САЩ :D
« Последна редакция: Юли 06, 2008, 19:35:45 pm от Peacekeeper »

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Ами ако Проект Разкритие е просто част от плана за още по-големия контрол над човечеството, част от плана за NWO?
Аргументирай се
Варианти има много - казват че има извънземни и те са лоши и трябва да се пазим и се озоваваме във военно положение - всичко под контрол и всичко се следи  ;)
Обама е демократ. Демократите не са за здравата ръка ;)  А и стига толкова републиканци! 8 г. ядоха, пиха... от петролния бизнес. Достатъчно беше! Време е решителен човек да вземе властта и да даде зелена светлина на процеса по Разсекретяването на технологии - антигравитацията и генераторите за свободна енергия! Тогава човечеството ще се облагодетелства!

П.П. 2012 съвпада с кандидат-президентските избори в САЩ :D
Алиен каза това, което исках да кажа.

Някои републиканци ядат и пият от петролния бизнес, и то тези които са в бордовете на петролните компании. Демократите си имат свои собствени източници на пари. И дали демократите или републиканците са на власт, бизнеса си върви. Деленето между републиканци и демократи е измамно според мен. Така го казваш, че все едно демократ вземе ли властта, петролния бизнес ще спре и няма да могат да се трупат власт и пари. Този решителен човек нищо няма да може да направи, дори и да е президент. Нещата не зависят изцяло от него, даже почти не зависят от него. Нещата не трябва да се разглеждат в бяла и черна светлина.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Варианти има много - казват че има извънземни и те са лоши и трябва да се пазим и се озоваваме във военно положение - всичко под контрол и всичко се следи  ;)
Нали точно против това се бори Гриър, да не се стига до там (военно положение). За да се избегне, технологията трябва час по-скоро да се освободи!

Eon, то е ясно, че бизнеса ще си върви, но МакКейн не е проявявал интерес към Проек Разкритие за разлика от Обама. Там е разликата ;)

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Eon, то е ясно, че бизнеса ще си върви, но МакКейн не е проявявал интерес към Проек Разкритие за разлика от Обама. Там е разликата ;)

Очевидно нещо не може да се разберем.

Откъде знаеш, че този интерес към проект Разкритие ще подобри нещата?

Алиен ти обясни с 2 думи какъв може да е сценария. Разбра ли го? Искам да ти кажа, че този интерес нищо не значи. Може да е положителен, отрицателен или никакъв...

И защо Обама да не е манджурския кандидат, както се спомена за МакКейн?

buden

  • Гост
Да си призная не знам за проекта Разкритие и Гриър, но ще разгледам какво предлага нета по този въпрос. А този проект включва ли разсекретяването на убийството на Кенеди? Е само ако го включва, само тогава бих застанал морално на странаната на Обама. В разкриването на случая Кенеди е голямото разковниче за днешното световно положение, в частност щатите.
Републиканци и демократи са едно и не ми се вярва Обама да успее да излъже системата - виждате ли аз ще съм с тях само докато спечеля изборите после ще действам за народа. Той ще работи за партийните интереси и ще изплаща дълговете им към спонсорите на нечовешко скъпите кампании. Промените, за които говори са празни приказки според мен. А сравнението което правят с "черния Кенеди" е лишено от смисъл, но ще видим ..


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27