Автор Тема: Слънчево затъмнение на 7-ми и лунно затъмнение на 21-ви Февруари  (Прочетена 5633 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
За първи път като че ли учени и астролози се съгласиха по един въпрос и той е, че Февруари ще ни донесе много катаклизми. Още в края на Януари астролозите предсказваха драматични лични промени и сривания сързани с двете затъмнения, а в началото на Февруари учените предсказаха вихрушки, земетресения и изригвания на вулкани.

Днес е деня на Слънчевото затъмнение и вчера се започна:

- 50 вихрушки в Щатите с най-малко 45 жертви
- Избухнаха вулкани в Еквадор и Чили
- Стана земетресение в Индонезия

Твърди се че ефекта им ще се чувства най малко 14 дена след затъменението - тоест след 21-ви Февруари

Тъй като ефектите на двете затъменение се припокриват, периода между 7-ми и 21-ви ще бъде най-труден - и в личен план и по отношение на природни катаклизми.

Неактивен Vader

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 289
Силни бури и торнадо в средните и южните щати в Америка убиха 54 души от вторник вечерта досега, съобщи ВВС.

Четирима души бяха убити в Алабама, 12 – в Арканзас, седем в Кентъки и 30 в Тенеси. На някои от местата хората дори не са предупредени за стихиите, които се задават.

Жена бе открита мъртва в останките от леглото си, което се намирало на около 50 метра от къщата й. Бебето й пък е открито живо на над 200 метра оттам и откарано в болница.

Президентът Буш обяви в сряда, че е призовал губернаторите на засегнатите щати да помогнат по всякакъв начин на хората.


Източник: dnes.bg


Brotherhood of the Intergalactic Federation of Bulgaria Bulgaria on three seas,mango to Saturn!

Неактивен nettle

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 75
В Индонезия почти всеки ден ги тресе и то със сериозни магнитуди, това не е критерий според мен. Виж на този линк:
http://earthquake.usgs.gov/eqcenter/recenteqsww/Quakes/quakes_all.php
In a Mirror, Darkly!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27