Автор Тема: Норвежки политик дава разтърсваща информация за подземните бази  (Прочетена 94653 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Относно: Норвежки политик дава разтърсваm
« Отговор #30 -: Февруари 08, 2008, 20:42:21 pm »
Тази статия и мен дълбоко ме развълнува. До преди няколко дена мислих за варианти за оцеляване в случай, че това се окаже истина, но след това се отказах. Причината да се откажа е, че ако ще се умира, да се умира. Щом така е писано, така да бъде. До тогава обаче смятам да си живея щастливо и да се насладя на всеки момент от живота си. Вместо да се крия, реших, че ще поработя над духовното си АЗ. Така или иначе не ми се стои цяла вечност на Земята. Пътува ми се из космоса като командир на някоя космическа флотилия :P Ако в крайна сметка това се случи и по случайност оцелея, значи просто има още какво да свърша на тази планета. :) Ако си загина, значи всичко за което съм бил тук е свършено. :)
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Абсолютно!
Ако се вкопчим в нашия си живот като удавници, значи просто не сме готови да отидем на по-високо ниво в развитието си, а настояваме да продължаваме да циклим тук, дори ако нямаме нищо останало за довършване. Един вид пристрастяване към Матрицата и света на материалното като цяло. :)

Неактивен sunin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 235
Напълно съм съгласен с вас, но искам да вметна нещо. 2012г. започва началото на края ``събитието``ще се проточи до към 2035-2036г. а не както твърди този само 5 години. После който оцелял оцелял ние да му мислиме :D
TRUE OR DEATH

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Аз пък държа да остана жив..все още има прекалено интересни неща да се видят и преживеят преди да се премине нататък
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен vegan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Мен пък не ми пука дали ще умра,просто ми е интересно как ще се развие света :D

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Напълно съм съгласен с вас, но искам да вметна нещо. 2012г. започва началото на края ``събитието``ще се проточи до към 2035-2036г. а не както твърди този само 5 години. После който оцелял оцелял ние да му мислиме :D

И откъде тази удивителна информация:)?
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен defyl

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
Принципно глобална промяна е било промяна на полюсите.
Варианта е бил да се случи за 3-4 дни и тогава да настане голямото мазало.
Това обаче (промяната на полюсите) се случва постепенно за всеобща радост или не.

Абсолютно погрешно твърдение:)
Не свързвай глобална промяна, само и единствено със смяна на Полюсите. Глобална промяна може да настъпи вследствие на много активан и дълга вулканична дейност. Когато атмосферата се пренасити с прах, и температурата падне драстично.
Няма точен и ясен модел, как и за колко време Полюсите сменят местата си. Иначе си прав, мазалото ще е голямо:)))

Някъде бях чел или са ми казвали (не си спомням точно) че предишните промени на полюсите са се случвали мигновенно (3-4 дни)
При такъв катаклизъм всичко се "изтрива" включително и човешкото съзнание.
Все пак мозаците ни биха полудели при такова нещо.
Предполагам при предишната смяна на полюсите разумните цивилизации са си имали начин за "настройка".

Сега д0като четях другите коментари се сетих че няма абсолютно никакво значение кога, как и какъв катаклизъм ще претърпи Земята. В крайна сметка важно е колко ще порастнем д0като си живеем живота :)

Всеки сам избира дали ще го прекара в страх от идващ катаклизъм или просто ще продължи да пораства. Все пак Земята е само единт от около един безкрай обитаеми светове  :D
I Came Out From The Deep To Help And Understand But Not To Kill.

ivcho3

  • Гост
Това, което норвежкия политик казва за базите е абсолютно вярно. Лично аз съм строил такава база /без да споменавам къде точно/ и удивително прилича на тази, спомената от норвежеца. Лесно е да се отгатне защо той съветва да се изкачим високо в планините. При приближаване на планетата Х, се смята, че тя ще пресече орбитите на Венера и Земята и с гравитацията си ще "увлече" Световния океан до такива високи нива, че само върховете на планините ще се подават над водата. Само не мога да си обясня защо тези бази са под земята, вярно, строят ги в планините, но при евентуален потоп ще бъдат наводнени. Колкото до въпросните бункери, по време на студената война обясняваха, че били подземни скривалища, позволяващи прикритие от евентуална ядрен удар.

Неактивен ulgen

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Преди да отговоря ще потвърдя, че съм прочел статията.

Езотериката предполага да дава отговори/информация от висшите йерархични нива.

Не е хубаво да се придава важност, но с оглед на писанията, обстоятелствата и най-вече атмосферата(определящото) се наложи неизбежното ми включване и обективизирането на определена съществуваща информация,която е с висока степен значимост за всички ни.

Прочети долните редове :)

Практическо всяко същество има достъп до информация отвъд видимото, като напълно естествено е всяко същество да интерпретира, анализира, разбира и предава информацията по различен начин.Следователно каква е гаранцията, че подобно нещо ще се случи и че това, което ще се случи е част от отредената космическа обективна действителност?На базата на второто твърдение се предполага, че хората било то и политици и посветени :) разполагат с опреде лена реалност, която е земна и макар част от космическата си остава една малка част, но нека да добавим наличието на определени факти/процеси, които се случват на земята(тук и в този момент) и които дават информация за коренно различно развитие на сценария за бъдещето на нашата планета Земя :)

На Земята присъстват много светли същества, чиято цел всички я знаем.

На Зематя се раждат в следствие на космически еволюционни процеси деца, чиито умения, знания и възможности се развиват отвъд човешките представи за  земното време.С други думи Природата/Космоса добре си знаят работата :)

За Космическата организация (като материалност) подобен деструктивен сценарий за планетата няма да е нито в знака на положителността, нито в знака на негативността.Подобни очертания на негативност или положителност ще се придобият единствено във високо развитите представители(цивилизации) на Космическата допирност с нашето земно измерение.При наличието на такава допирност, като по развити представители на Космоса се предполага, че не биха допуснали подобен негативен сценарий и именно в тази насока на това твърдение се връщаме на първото твърдение, а именно на земята се пращат същества, чийто способности са впрегнати за един по добър сценарий, но наличието на добрия сценарий.., предполага и наличието на негативен, като цялото определение на процесите говори за дуалност - добро и зло, с други думи все още нищо не е предрешено, предрешеността на процесите ще е в зависимост и в следствие на това, кои процеси ще се окажат по-силни - положителните(градивните представи за светлина, бъдеще, смях и щастливи деца и родители или представите за катаклизми - всеки избира своето бъдеще-
Основен закон в Космическата организация.

Катаклизми ще има, но те ще са ниво различно от земно-материалното.И целта им ще е на предпазен клапан, с други думи да се предотврати споменатия краен сценарий :)

Разформирайте незабавно негативния мит за 2012, за да не стане така, че и дори и пространствените сили, чиято цел е да балансира Земята като установка да са неспособни да разформират нашата подтикната(незнайно от кого:) формираност за 2012година. Всеки сам предопределя бъдещето си :)

А личният ми поглед отвъд 2012г. - Нови по-оцветени(цветни) измерения в земната планетна реалност :)

Гледайте отвъд времето на 2012
« Последна редакция: Февруари 12, 2008, 22:40:06 pm от ulgen »

Неактивен veselqk-U

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 255
Всяко едно от тези събития, които описвате може да се опише с математически модел и да се симулира на един от супер компютрите по света. Би трябвало да има подобни изследвания? Ако имате такава информация я споделете с нас  ;)

Последните симулации които гледах показват,че полюсите ще се преместват доста бързо и хаотично.Общо взето картинката беше такава.В началният момент сегашните полюси се размиват и разпадат на осем по-малки полюсчета,които ще се местят хаотично и много бързо(максимума беше около 60' на ден) по земната повърхност.Лошото в случая,е че ще преминават през населени райони,а както е известно полюсите се явяват като лещи за радиоактивното лъчение от Слънцето(полярните сияния).При сегашният интензитет на полето повечето космически частици се плъзгат по силовите линии на магнитното поле на Земята,но когато сегашните полюси се разпаднат на по-малки хаотично движещи се полюсчета сумарният интензитет ще варира между 10-20% от сегашният и огромна част от частиците ще достигат земната повърхност.Резултатите от симулацията(изчислявана около 6 месеца) изненада и самите учени,тъй-като те очакваха плавна смяна.Магнитното поле влияе на околоосното въртене на Земята,което и при малки отклонения би предизвикало силна вулканична дейност.След като се пошматкат около година безцелно, полюсчетата ще се обособят в два големи полюса.Според симулацията това ще почне от Южният полюс с обособяване на полюсче близо до най-южната част на Южна Америка и измерванията от сателити показват точно това поне до миналата година.

Неактивен Priemnik

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
ulgen, много съм съгласен с теб. Всъщност точно това се опитвам да разгадая, защо толкова много информация за супер сили и нечовешки възможности, заливат киното... Убеден съм,че продължение след 2012 година има, не зная само какво. Мъдър човек ми бе казал, че за да няма хаос във вселената, друг разум няма да допусне унищожението на планетата ни и силата на злото да надделеят. Спасение ще има , за кои, не се знае! Освен това искам да споделя мое мнение по въпроса за края на света - Не зная дали вярвате в гледачи, екстрасенси, гадатели и т.н. но на доста хора им е казвано какъв ще е живота им след еди колко си години, които надхвърлят 2012. На мен също са ми предсказани действия и желания за в бъдеще. Колкото и хора да са получили информация, все някой е казал истината на някой си... Тоест, ако не вярвате че има много хора с такива въможности, то поне си оставете вратичка за няколко... Ясно ми е че има много псевдо - такива. :) Та идеята ми беше - Няма да се мре, поне не масово.
п.с. А какво ще се случи когато стане 2012 г и чукне стрелката на 12:00... дали няма да си помислим - Гледай ги тия, как ни отвлякоха времето да мислим за края на света, да гледаме да се наживеем и да правим злини и простотии с мисълта , че няма как да ни се върне и какво са скрили от нас докато си губим времето само в мисли?
Докато търсиш, ще намираш! Но когато спреш, ще намериш!

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Цитат
съм,че продължение след 2012 година има, не зная само какво.

Нормално, какво...  :-X

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Норвегия си няма нито Розуел, нито тунгуски метеорит, нито чудовище от Лох Нес, нито снежен човек ... на тоя "политик" сигурно му е тъжно от този факт и е решил ударно да постави родината си на картата на световните конспирации.

Тая истерия с 2012та и особено с планетата Х честно до гуша ми дойде. Пусни на хората мухата за извънземни и конспирации и гледай сеира: ще почнат да забравят да питат защо боклука в градовете им не се чисти редовно, къде са отишли "ония" пари (където "ония"=N, където N=произволен скандал свързан с някаква правителствена далавера), защо се увеличава безработица/инфлация. И други такива безинтересни и прозаични неща.

Да предположим и друг вариант - някаква групичка "нямащи-какво-да-правят", част от по-големичка група "дайте-и-ние-да-завладеем-и-управляваме-нещо" решава че с насаждането на истерия и паника ще направят хората покорни. Малко като очакванията за инфлация и инфлацията. Пусни слух че цените ще почнат да се вдигат, и търговците леко ще започнат да ги вдигат само на базата на този слух. Наскоро четох една готина фантастика - "Хронолитите". (който не я е чел и иска да не чете натам, щото смятам да я разкажа накратко) Та там в наше време на различни места по планетата започват да се появяват странни паметници, ознаменуващи победата това място на армиите на някой си Куин ... но 30на години напред в бъдещето. И докато в началото нещата са що-годе приемливи щото паметниците на бъдещите титанични битки се появяват в азия и близкия изток - един вид "еми нормално е - те тия диваци ако не се сбият, кой", в един момент става шока и ужаса защото хоп! един-два в Европа, хоп! два-три в Америките. Народа по света леко започва да се паникьосва, да откача. Разделят се на "куинисти" и "антикуинисти".
За десетина-петнадесет години куинистите стават доста организирана секта. И тук-там почват да пердашат другите. После "тук-там" става на все повече места. И в един момент светът се оказва пламнал. Т.е. въпросният бъдещ Куин изпраща паметниците назад във времето за да шашка и деморализира хората и така да направи победите си неизбежни. Докато учени ги изследват, откриват метода, с който да ги създадат. После набиращите сила Куинисти ги отвличат, за да ги накарат да създадат този метод за първи път в бъдещето. И кръгът се затваря.
Та се замислете тия всичките плашещи разкази за тунели, шарени униформи и "енергийни полета" дали всъщност не целят друго, вместо "да предупредят всички хора за опасността" моля ви се ... :) И тези синьо-лилаво-пембена светлина и кристали. Този да не е прекалил със старкрафта .. Протосите ни помагат явно! Айде следващия път нещо по-оригинално а?

Аз лично не смятам да си променям плановете за живота ако ще Папата да излезе и да каже че иде краят (не съм фен на Папата, такъв е лафа просто) през 2012та. Сигурно истерията ще се позасилва. Но за мен е нелогично да се случи каквото и да било от описаните събития. Макар че една малка част от мен започва да се замисля в посока "а-какво-ако". Както и да е, като наближи деня хикс, смятам да седна някъде и да си се посмея добре, както се смях на "идването на Нибиру". Ако пък вземат че наистина се случат мощни катаклизми, сигурно няма да се смея толкова силно в последните секунди :) Сигурно ще ми е мъчно за света и за милионите които ще разберат прекалено много за прекалено кратко време, но дано да съм на брега на някое море, за да посрещна вълната както героинята на Теа Леони в Дийп Импакта - доста любима сцена ми е от сравнително тъпия иначе филм (а там ЮЕс президента не беше ли афроамериканец, ако Обама спечели тази година, хептен ще се позамисля :-).

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Всичко това много хубаво го каза, но са малко хората, които знаят, че Светът е това, което е в мечтите им. Всъщност, надявам се да са достатъчно количество, за да не започнем да изграждаме паметници на Куин.   ;)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Въпреки, че излизаме от темата, все пак ще се намеся във връзка с последните postове. Хората в последно време са започнали да приличат на влакове, които могат да се движат само по релсите на логиката. А фактът е, че в реалността има и много други места, през които железопътна линия никога не е била прокарвана...
Цитат
...за мен е нелогично да се случи каквото и да било от описаните събития...
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27