Автор Тема: Норвежки политик дава разтърсваща информация за подземните бази  (Прочетена 94610 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mike_portnoy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
  • When Dream And Day Unite
баф....тоя уби всичко детско в мен.. :o
определено планетата Хъ няма да се блъска в Земята...а и частта в която сканират за човек не-човек предполага че ще има някаква външна намеса....най-вероятно идваща от Планетата Хъ минаваща близо до земята. И ако наистина е кораб, както каза и човекът Хъ тогава лошо.... :P
"Съобщения,в които се казва,че нещо не се е случило,винаги са ми били интересни,тъй като,както зн

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Доста от нещата ми останаха неясни... Защо ще спасяват политическият и управленски елит (които в повечето случаи надвишават 50-те), а не дадат предимство на най-младите и най-здравите физически и умствено и разбира се на най-добрите специалисти във всяка една сфера на нашето общество???
Защото им пука за себе си.  ;D

Неактивен defyl

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
За едно нещо се чудя само, информацията за въпросния катаклизъм би трябвало да я имат от преди колко 40-50 години или от момента, в който започват да строят въпросните бази. Може периода да е по малък, не е това важното.

Важното е, че от този момент до настоящия са се случили куп неща и е напълно възможно да няма катаклизъм.

Принципно глобална промяна е било промяна на полюсите.
Варианта е бил да се случи за 3-4 дни и тогава да настане голямото мазало.
Това обаче (промяната на полюсите) се случва постепенно за всеобща радост или не.

Ако към земята лети обект, няма как тази информация да се покрие, при толкова астрономи...

Остава второ пришествие?!  :D
нещо не се връзва...
« Последна редакция: Февруари 06, 2008, 16:36:17 pm от Eon »
I Came Out From The Deep To Help And Understand But Not To Kill.

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Принципно глобална промяна е било промяна на полюсите.
Варианта е бил да се случи за 3-4 дни и тогава да настане голямото мазало.
Това обаче (промяната на полюсите) се случва постепенно за всеобща радост или не.

Абсолютно погрешно твърдение:)
Не свързвай глобална промяна, само и единствено със смяна на Полюсите. Глобална промяна може да настъпи вследствие на много активан и дълга вулканична дейност. Когато атмосферата се пренасити с прах, и температурата падне драстично.
Няма точен и ясен модел, как и за колко време Полюсите сменят местата си. Иначе си прав, мазалото ще е голямо:)))
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен Miller

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 27
Всяко едно от тези събития, които описвате може да се опише с математически модел и да се симулира на един от супер компютрите по света. Би трябвало да има подобни изследвания? Ако имате такава информация я споделете с нас  ;)

Неактивен Titania

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 42
Тази новина уби целият ми ентусиазъм!
Ако това нещо се очаква - аз сега да се захващам ли с учене или да започвам да се запасявам с консерви и да търся пещера в дън гори тилилейски?
Вярно, че може би това е проверка за егото, за изчистване на ненужни негови изяви, но наистина спира целият ми творчески процес за учене на нещо ново, което изисква няколко години.
И сега какво - не предприемай дългосрочни инвестиции...?????

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
И сега какво - не предприемай дългосрочни инвестиции...?????
Мне... има много големи и влиятелни хора, които имат планове за инвестиции и след 2012. (инвестиции във всякакъв аспект).

Неактивен Dorian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Добре написана изповед...само дето има много \"пропадания\" в нея!
1.Ако наистина ще има катаклизъм независимо от какъв произход и ще трябва да се спасява човечеството,то ще се нсблегне на качественият генофонд.Вероятността да се раждат нормални деца от 50 годишни е под 50%.
2.За какво им е на извънземните да унищожават \"робите\"след като могат да ги подчинят и използват????!!!!
3.Ако има радиация след това ще са необходими около 30 години най малко за изчистването и...а те говорят за 5??!!??
Не ми се дълбае повече,но ми се струва че някои ви пали фитилите за да види реакцията.
Може и да има подземни бази,но ми се струва че те си функционират по друго предназначение!
 :-\
Когато правдата се превърне в безправие,съпротивата е задължителна!

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Добре написана изповед...само дето има много \"пропадания\" в нея!
1.Ако наистина ще има катаклизъм независимо от какъв произход и ще трябва да се спасява човечеството,то ще се нсблегне на качественият генофонд.Вероятността да се раждат нормални деца от 50 годишни е под 50%.
2.За какво им е на извънземните да унищожават \"робите\"след като могат да ги подчинят и използват????!!!!
3.Ако има радиация след това ще са необходими около 30 години най малко за изчистването и...а те говорят за 5??!!??
Не ми се дълбае повече,но ми се струва че някои ви пали фитилите за да види реакцията.
Може и да има подземни бази,но ми се струва че те си функционират по друго предназначение!
 :-\

Чисто теоретично няма никакъв проблем да се отговри разумно на тези  според тебе "пропадания"  ;)

На първа точка през цялото време човека обяснява че ще спасяват елита а не човечеството и това му е болката  ;) още повече че когато трябва да се избира дори във филмите на подобна тематика избора винаги пада върху учени, лекари и т.н които да имат шанс да построят отново цивилизация а не да имат здрави и прави 20 годишни но "диваци"  ;)А освен това практиката е да се вземат целите им семейства с техните деца. Да не говорим за технологиите за подмладяване и т.н.И в допълнение той говори за цел на спасяване 2 милиона от 4,6 милиона което означава точно подбиране на качествен генофонд но не чисто с размножителни функции щото тогава щяха напрао да си вземат някой ромски катун  ;) Това пак  ти го казвам от чиста теория - техните подбуди са по-различни.

По втора точка пак искам да стане ясно че  има различни извънземни групи и фракции които имат съвсем различни планове. Това че за една важи девиза колкото повече толкова по-добре не означава че други имат същите планове. И сега може да го видиш - От една страна имаме силно нарастване на общото население - дето викаш повече роби, а от друга силен стремеж то да се намали чрез всевъзможни начини. Именно защото по-малкия брой се контролира по лесно.

По трета точка отново всичко опира до конкретни числа  и стойности на радиацията + отново технологии за минимализирането й  ;)


Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Аз мисля, че схващането, че (Като оставим настрана елита, в това число наистина определени учени, част от него) е логично да се подбира по-качествен генофонд, е доста погрешно. Все пак да не забравяме, че елитът никога няма полза от силни хора, които по-трудно биха се поддали на контрол - те искат точно овце, затова логично е да очакваме по-скоро начинът на действие да е както този на комунистите в миналото.
Не бива да забравяме, че на елита (Поне според мен) му пука за човечеството само дотолкова, доколкото да има над кого да властва.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Ами Мартински зависи от конкретните цели наистина и какво се разбира под качествено защото съвсем естесвено е всеки да има различна преценка за това още повече като става въпрос за различни подраси  ;) Като например проекта Нов Берлин където са отделени 1 милион чисти арийци и изградена "чиста цивилизация" с тях.  ( някои дори считат че това са представящите се за Нордици). Та за тях това е качествено, а други може да имат съвсем различни критерии. Така че според различния замисъл и качеството.

Неактивен Priemnik

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
В отговор на Mirotvorec и за да допълня част от Handle коемнтарите, бих казал, че вероятността да последва мутация след катаклизма е силновероятна, което може да даде обяснение на въпросите - Защо военните биха избивали останалите от населението. Отговора може да се конкретизира - Военните , както и политическите сили стоящи над тях определено не харесват да не държат силата в ръцете си. Замислете се за момент, зная че не е уместно да давам примери с филми (4400, Heroes, Dresden Files etc.) но не е ли препълнено напоследък във филмите за хора с генни мутации? И не са ли подсказки към света какво може да се случи с нас и как ще се събират мутиралите за да се борят за оцеляването си ? За Gil-Galadh искам да кажа - Не мислищ ли,че е неуместно да казваш дори , че ще се види като се приготвят всички тези бункери и хората ще узнаят? Толкова лесно крият куп други неща, какво би им струвало да прикрият още нещо! Масова илюзия, измами, отричане.. Света е толкова зает с проблемите си , че едва ли ще им е трудно да прикрият някаква информация. А и замисли се - Колко необитавани места има само в България? А колко са и в другите държави? А и защо да не кажат примерно, че копаят за злато да напълнят държавния резерв с допълнително обезпечаване за българвския лев и да помагат на народа... Начини хиляди. Не отричам обаче думите ти, че може да е ФЕЙК!!! Дори като се загледам - Масовата паника която не искат да създадат, всъщност се създава така, като казват, че се крие! :) Не е ли точно това наи - добрата реклама? Антирекламата! Действа при всички!
За Gurgel  - За първи въпрос, изказах мнение, за втори - " Господ като раздавал ум, не успял да даде на Военните, защото не ги намерил, били се скрили, откъде да знае Господ,че му правили засада..." За третия въпрос - Логично - Под водата :)
Miller - Ако играеш отборен спорт, но не можеш да надделяваш над останалите защото конкуренцията е голяма и всички са добри, няма ли да ти е по - добре да изчакаш да си потрошат ръцете и краката поради ред причини,та да изпъкнеш? :) Това искат Елита, да са Елит :)
Докато търсиш, ще намираш! Но когато спреш, ще намериш!

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia

1.Ако наистина ще има катаклизъм независимо от какъв произход и ще трябва да се спасява човечеството,то ще се нсблегне на качественият генофонд.Вероятността да се раждат нормални деца от 50 годишни е под 50%.
2.За какво им е на извънземните да унищожават \"робите\"след като могат да ги подчинят и използват????!!!!
3.Ако има радиация след това ще са необходими около 30 години най малко за изчистването и...а те говорят за 5??!!??
Не ми се дълбае повече,но ми се струва че някои ви пали фитилите за да види реакцията.
Може и да има подземни бази,но ми се струва че те си функционират по друго предназначение!
 :-\


1. Проблемите идват от различните понятия за "качествен генофонд". За едни качество е силата на духа, а за други - склонността към комформизъм/примирение... За тези, които строят базите, е много важна дисциплината - т.е. способността да сведеш глава, и да се настроиш на "необходимата честота".

2. За "извънземните"(доста общо понятие) ще е важно да елиминират разумната съпротива - хората, които осъзнават какво се случва, и се съпротивляват на други честоти и нива на съзнание. Част от извънземните обаче са положително настроени, и те също ще се включат в "съпротивата"... ;)

3. Радиацията може много лесно да бъде преодоляна, на принципа, по който като с магическа пръчка хора се освобождават от туморите в тялото си, като само си представят как те се топят, подобно на снежна топка върху нагорещен котлон.  :)
Както всяко излъчване, и това от радиационен източник може лесно да бъде "изгасено", стига да се знае основният принцип, по който това става.
В това отношение, извънземните цивилизации разполагат с добре развити технологии за осъществяването на подобни трансформации...
musica universalis

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Е, то никъде не се казва, че въпросните типове на по 50-60 години ще правят деца. Със сигурност ще завлекат под земята известен брой стройни и знойни девственици, и няколко расови мъже ( като мене и Трандев:), за разплод. Така бих направил аз, ако бях на мястото на този т.нар "елит".  :D
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен xthing

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 237
  • xthingxthingxthingxthing
а защо политикът казва да отидем по нависоко в планини и т.н. не схващам
ако ни нападнат извънземни няма значение каде ще сме , ако се удари нещо в нас също, при размяна на послюсите също не виждам как като се качим на високо нещо ще ни се размине освен ако е имал предвид някъква вълна като в филма deep impact май беше кадето се качваха нависоко заради вълната..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27