Автор Тема: Мощна реклама за масоните излъчена по НОВА  (Прочетена 16085 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Относно: Мощна реклама за масоните излъчена по НОВА
« Отговор #15 -: Февруари 08, 2008, 18:48:28 pm »
Днес разгърнах вестник "Трета възраст" и какво видях - половин страница под загалвие "Иван Ведър - спасителят на Русе". Мъти се нещо.
Глупости... Точно във в-к Трета възраст ще мътят нещо... Човек да не пусне нормална статия, конспиратор ще го изкарате  ;D

Неактивен Radostin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Относно: Мощна реклама за масоните излъчена по НОВА
« Отговор #16 -: Февруари 08, 2008, 19:23:22 pm »
Днес разгърнах вестник "Трета възраст" и какво видях - половин страница под загалвие "Иван Ведър - спасителят на Русе". Мъти се нещо.
Глупости... Точно във в-к Трета възраст ще мътят нещо... Човек да не пусне нормална статия, конспиратор ще го изкарате  ;D

Сайта от форум на конспирации ,да не се превърне в клуб на пенсионера. ;D

Неактивен reply

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
Относно: Мощна реклама за масоните излъчена по НОВА
« Отговор #17 -: Февруари 13, 2008, 18:41:16 pm »
Въпросното книжле струва 25 лева... "Книжле" го приемайте буквално.  :-\   

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Мощна реклама за масоните излъчена по НОВА
« Отговор #18 -: Февруари 14, 2008, 01:59:35 am »
Да и аз го видях. Наистина е книжле и по никакъв начин не си струва парите ;)

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Относно: Мощна реклама за масоните излъчена по НОВА
« Отговор #19 -: Февруари 14, 2008, 09:19:20 am »
Е вие какво очаквате? Да напишат нещо, което го няма в Интернет?  ;)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Мощна реклама за масоните излъчена по НОВА
« Отговор #20 -: Февруари 14, 2008, 16:15:17 pm »
Защо не? Все пак книгата е българска. И е про-масонска, някой да не си помисли че е анти ;)

Неактивен extazo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 82
Относно: Мощна реклама за масоните излъчена по НОВА
« Отговор #21 -: Февруари 28, 2008, 23:05:35 pm »
по нова,преди около година дадоха кратък репортаж за \"възстановяването\" на ордена на Темплерите в София.
Жалка картинка беше,плешиви чичковци със шкембета облечени в пелерини и с мечове...... :o :o :o

мисля че масонството/темплиерите/роженкройцерството и etc са изиграли вече ролята си в историята и сега са морално остарели принцип (за каквото и да са били използвани)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Мощна реклама за масоните излъчена по НОВА
« Отговор #22 -: Февруари 29, 2008, 03:19:20 am »
Не са морално остарели. Просто са паравани.

Неактивен Novis

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Както споменах в една друга тема - масонството, особено в БГ е в криза - масово бегат хора. Щото не е и много масонство, като много от побългарените неща. И затова се рекламират - белким с PR привлекат хора. Жалко за подмамените.

Неактивен xthing

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 237
  • xthingxthingxthingxthing
много ми са интересни като почнат да го заявяват с такава гордост все едно с това ще помогнат на някого както шефката на СЕМ заяви в шоуто на слави че вече е в ордена на тамплиерите и хората го мислят за нещо нормално яд ме е на такива гадове  :-X

Неактивен Novis

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Специално тя се именува тамплиерка, но е в масонската ложа на Ралчев, която се представя за Орден на Тамплиерите. Колко интересно - масонска ложа на изгонените от масонството.  ;D ;D ;D ;D

cdms

  • Гост
И жени масони ли амало?!?!?!? :o

Неактивен Novis

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
И жени масони ли амало?!?!?!? :o

Ами трябва да се контролира и тази част от населението и това е единия начин ...

Неактивен Balance

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 40
Все пак не забравяйте, че всички влизат заради по-нататъчни облаги (развиване на бизнеса, издигане в кариерата и т.н.) или за подобряване на статута ("виж ме Аз съм масон" ;)), единици са тези, които наистина знаят каква е истинската цел на масонството  ;)
Несигурността се явява неотменна част от живота - и е добре, че е така, защото тя го превръща в с

Неактивен Novis

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Все пак не забравяйте, че всички влизат заради по-нататъчни облаги (развиване на бизнеса, издигане в кариерата и т.н.) или за подобряване на статута ("виж ме Аз съм масон" ;)), единици са тези, които наистина знаят каква е истинската цел на масонството  ;)

Ами нормално е. Не може всички да са еднакво посветени в която и да е тематика. И в бизнеса е така - във всяка добра фирма. Което ме навежда на мисълта, че тука ( в БГ масонството )или са най-големите аджамии, или хабер си нямат за нещата...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27