Автор Тема: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен  (Прочетена 205360 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Salve

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 41
Re: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #315 -: Септември 27, 2012, 16:13:47 pm »
Ами към всеки текст трябва така да се подхожда по дефиниция, без значение какъв е и как изглежда - човек никога не знае, освен ако наистина няма вътрешно инфо, че да е сигурен.

Да,

Всички знаем, че когато се докоснем до тъмни манипулативни материали след това се чувстваме енергийно изцедени, нервни, докато си набавим изгубената енергия....

.... просто споделих как аз усетих материала....и забелязах припокриване и cxодни стил и вибрация с други подобни изложения , на които съм попадала.

Не бих отричала автоматично, както и не бих приeла без резерви всичко казано, но пречупвайки през личните ми интуиция и информираност....не ми изглежда обсебващо и манипулативно.

Всъщност манипулацията е възможна дотолкова, доколкото самите ние позволяваме, ако имаме духовна стабилност ставаме устойчиви на манипулации....моя опит показва това....и точно това се акцентира в информацията на посветения / или както и да го наречем/....

Ако на моменти звучи раздразнително, това е сблъсъка със собствената ни несигурност и претенции, че сме знаещи....при други вероятно има резонанс , както междувпрочем при мен....въпрос на обмен


« Последна редакция: Септември 27, 2012, 16:21:07 pm от Salve »
С безмълвие Луната ни говори....за мъдростта на вечните простори.

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Re: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #316 -: Септември 27, 2012, 18:23:42 pm »
Да,

Всички знаем, че когато се докоснем до тъмни манипулативни материали след това се чувстваме енергийно изцедени, нервни, докато си набавим изгубената енергия....

.... просто споделих как аз усетих материала....и забелязах припокриване и cxодни стил и вибрация с други подобни изложения , на които съм попадала.

Не бих отричала автоматично, както и не бих приeла без резерви всичко казано, но пречупвайки през личните ми интуиция и информираност....не ми изглежда обсебващо и манипулативно.

Всъщност манипулацията е възможна дотолкова, доколкото самите ние позволяваме, ако имаме духовна стабилност ставаме устойчиви на манипулации....моя опит показва това....и точно това се акцентира в информацията на посветения / или както и да го наречем/....

Ако на моменти звучи раздразнително, това е сблъсъка със собствената ни несигурност и претенции, че сме знаещи....при други вероятно има резонанс , както междувпрочем при мен....въпрос на обмен



Така е, аз лично чета подобни теми във форумите преди всичко за да си обогатя гледните точки и според мен точно с такава цел би трябвало да се четат всякакви подобни материали. Не да се приемат като чиста монета, а като повод за размисъл върху различни възможни сценарии.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #317 -: Септември 27, 2012, 20:50:15 pm »
       Чиста  форма  манипулация
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Salve

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 41
Re: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #318 -: Септември 27, 2012, 22:31:22 pm »
       Чиста  форма  манипулация

Поглеждайки глобално целия свят е чиста манипулация....системите и всичко в тях , заедно с нас :))))
С безмълвие Луната ни говори....за мъдростта на вечните простори.

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Re: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #319 -: Септември 28, 2012, 06:38:11 am »
Поглеждайки глобално целия свят е чиста манипулация....системите и всичко в тях , заедно с нас :))))
Да, като започнем от самото раждане и манипулацята в една или друга посока от страна на родителите наприме. :)

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #320 -: Септември 28, 2012, 09:10:30 am »
Да, като започнем от самото раждане и манипулацята в една или друга посока от страна на родителите наприме. :)
      Въпроса  е  кого  устройва  тази  манипулация?  Отговорим  ли си  на  този  въпрос  нещата  си  идват  на  мястото? 
     Да  дадем  определение  на  понятието  кръвна  линия  и  продължава  ли  тя  в  ирационалният  свят?
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Re: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #321 -: Септември 28, 2012, 12:10:58 pm »
По делата, ще ги познаете.
Как може да се вярва в добрите им намерения след като от хилядолетия вършат зли дела. И ти казват, че го вършат за твое добро. Мисля, че тия, ако искате илюминати, ако искате луциферианци, ако искате кръвни линии, или просто управата ги обединява точно това - за тях само целта има значение.
И по колкото и начина да го казват, насреща са делата им и поне това можем да видим и усетим.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #322 -: Септември 28, 2012, 15:23:15 pm »

Как може да се вярва в добрите им намерения след като от хилядолетия вършат зли дела. И ти казват, че го вършат за твое добро. Мисля, че тия, ако искате илюминати, ако искате луциферианци, ако искате кръвни линии, или просто управата ги обединява точно това - за тях само целта има значение.
   Каква  е  целта  им

      Въпроса  е  кого  устройва  тази  манипулация?  Отговорим  ли си  на  този  въпрос  нещата  си  идват  на  мястото? 
     Да  дадем  определение  на  понятието  кръвна  линия  и  продължава  ли  тя  в  ирационалният  свят?
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Salve

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 41
Re: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #323 -: Септември 28, 2012, 16:22:58 pm »
Едва ли ние всички знаем истината всъщност. Но можем да навържем някои неща единствено от материалите, достъпни за нас....които не се знае до колко са истинни.

Някъде бях чела, че има две страни сред общностите, за които говорим, тъмни и светли....те подават инструментите , а ние избираме дали да ги ползваме.

Преди време съм си задавала подобни въпроси, затова темата ме привлече....т.е. давам пример: Да речем инструмент на манипулация е ползването на мобилни телефони....печелят тези , които подават инструмента....но те печелят от слабостите на хората, защото ние избираме дали да ги ползаме , или не. Познавам хора, които имат по няколко телефона....а се оплакват , че това е манипулация.

Ние се чустваме приклещени, когато си мислим, че нямаме избор. Или когато не искаме да се откажем от удобства.

Масовата надпревара за печалбарство , престижност, надмощие....са удобна среда за използване на манипулативни инструменти. Но нали първо зависи от нас, от самите хора....?

Интересно ми е да чета и размишлявам върху мнението на всеки, така ми се изясняват някои неща. Благодаря ви :)
С безмълвие Луната ни говори....за мъдростта на вечните простори.

Неактивен Salve

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 41
Re: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #324 -: Септември 28, 2012, 16:45:05 pm »
Да, като започнем от самото раждане и манипулацята в една или друга посока от страна на родителите наприме. :)

т.е. ние сме в манипулацията преди да се родим, по наследство :)))) .... докога?.....
« Последна редакция: Септември 28, 2012, 16:54:07 pm от Salve »
С безмълвие Луната ни говори....за мъдростта на вечните простори.

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 318
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Re: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #325 -: Септември 28, 2012, 17:03:09 pm »
Някъде бях чела, че има две страни сред общностите, за които говорим, тъмни и светли....те подават инструментите , а ние избираме дали да ги ползваме.

Според мен в правилна посока разсъждаваш. :)
Само едно уточнение: те подават "инструментите", а ние избираме как да ги използваме, а не дали да ги използваме. Понеже нямат право да се мешат директно, заради онова нещо наречено - свободен избор, затова само спускат инструментите. Мобилните апарати са най-малкия проблем. Един съвет от мен - не доближавай никога апарата си до ухото когато комуникираш - приказвай с хендс-фрий или най-добре с включен високоговорител и на разстояние от главата! Ползвай ако искаш и пет апарата, просто на разстояние от главата, сърцето и тялото си изобщо!
Както казах, мобилните апарати са една "бълха" на фона на ядрените централи - това е друг "инструмент" който е спуснат, а ние решаваме как да го използваме. Е, ние решихме да го използваме под понятието - мирния атом. Само че се видя във Фукушима, че след един катаклизъм, броя на защитните системи не помага за изключването на реактора. В света има над 400 ядрени централи, всяка с по няколко реактора. При един бъдещ голям катаклизъм, всичките тези реактори ще започнат да гърмят като пуканки в микровълнова, а хората да се разбягват като хлебарки. Ето ти един сценарий, как дадена група от същества се самоунищожават, без да се наруши правилото на свободния избор и някой да се меша директно.
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

Неактивен Salve

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 41
Re: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #326 -: Септември 28, 2012, 17:18:08 pm »
Да така е, но чий е избора да има атомни централи?....да речем обикновения човек няма избор в това....или нереагирането е също избор?!
С безмълвие Луната ни говори....за мъдростта на вечните простори.

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Re: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #327 -: Септември 28, 2012, 20:22:35 pm »
   Каква  е  целта  им

Едва ли е нещо добро, понеже от толкова зло как да произлезе добро, но каква е не знам.

Неактивен Salve

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 41
Re: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #328 -: Септември 28, 2012, 20:52:42 pm »
Липсата на баланс в света и всяка система, повежда към единия , или другия полюс на дуалността....след като има преяждащи, ще има и гладни / за жалост/ ....
....не приемам това, но е факт....Цялото винаги е балансирано, независимо от индивидуалните наклонности!!!!
С безмълвие Луната ни говори....за мъдростта на вечните простори.

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 318
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Re: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #329 -: Септември 28, 2012, 22:32:50 pm »
Да така е, но чий е избора да има атомни централи?....да речем обикновения човек няма избор в това....или нереагирането е също избор?!

Обикновен, необикновен човек - никой не ни се бърка в човешките дела. Основната ми мисъл беше (в предишния коментар я написах по-заобилколно): Няма да има спасители, няма да има месии, няма да идват светли сили да ни оправят бакиите! Всичките колективни самоунищожаващи дейности сме си ги направили сами - обикновени и необикновени хора. Докато хората не излезат от това самосъжаление, че аз съм обикновен човек, от мен нищо не зависи - до тогава ще сме на това положение, за съжаление. То именно това е целта на тези самопровъзгласили се "необикновени" хора, наричащи себе си просветени - по всякакъв начин с всички възможни методи и средства да накарат останалите хора, да се мислят за обикновени! Техният най-голям коз е - ние го правим за ваше добро, за да еволюирате. Или казано по разбираемо - колкото повече ви мачкаме, толкова по-добри ставате. Сама си прецени дали те устройва тази еволюция.
Това което наричаш "тъмни общности", спуска "инструментите", но не за да ни помогне, а за да си вкараме автогола. Имаме си и хубава българска поговорка за тази ситуация - мечешка услуга.

п.п - много заповеднически се изказах май. Това е мое мнение, не го налагам на никой.
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
11 Отговора
8973 Прегледи
Последна публикация Март 06, 2006, 21:40:00 pm
от prestor
16 Отговора
11101 Прегледи
Последна публикация Юни 10, 2006, 23:25:56 pm
от prestor
0 Отговора
11984 Прегледи
Последна публикация Януари 11, 2008, 14:57:47 pm
от Admin
0 Отговора
9849 Прегледи
Последна публикация Февруари 03, 2008, 12:59:53 pm
от Eon
18 Отговора
15172 Прегледи
Последна публикация Юни 08, 2008, 22:15:05 pm
от Peacekeeper

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27