Автор Тема: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен  (Прочетена 205390 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kida

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
  • The hardest thing in the world is to be alive...
Относно: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #135 -: Февруари 16, 2009, 16:57:24 pm »
Никой не е тръгнал да ги боготвори.

Управляван - света
Управляващ - Илюминатите

Хепи?

Been smashed to the ground Arose from devotion To take a look and see what is inside Sight of the cr

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Относно: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #136 -: Февруари 16, 2009, 17:20:21 pm »
Хората сами си избират управниците, най-често несъзнателно. В думите „Каквито хората, такива и управниците“ има страшно много истина.

Неактивен Kida

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
  • The hardest thing in the world is to be alive...
Относно: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #137 -: Февруари 16, 2009, 17:25:41 pm »
Да, но изборът, който ни е предоставен, не винаги зависи от нас  ;) Твърде малко неща зависят от индивидуалният човек. Обстоятелствата не позволяват богато поле на избор, макар че се опитват да ни заблудят с глупости от рода на "Свободна държава"
Been smashed to the ground Arose from devotion To take a look and see what is inside Sight of the cr

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Относно: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #138 -: Февруари 16, 2009, 18:12:06 pm »
Правим избор във всеки един момент, с всяка една наша мисъл. Този избор е много по-реален и значим от физическите ни действия и той не може да бъде ограничен пряко отвън, без участието на самия човек.

Да, свободата на човек да оказва влияние върху средата в която живее е силно ограничена, но политиците или другите управляващи (включително тези в сянка) не са много по-свободни в това отношение. Да, вземат решения, които засягат много хора, но последствията винаги се оказват различни от предвидените. За туй последното доказателства не мога да представя, обаче не мисля че е чак толкова трудно да се забележи как управляващите само си мислят, че контролират нещо. Само че и свободата дето я искат хората, никой не може да им я даде. Спирам, че съвсем оспамихме темата :)

Неактивен radon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 171
Относно: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #139 -: Февруари 17, 2009, 11:25:29 am »
Да, но изборът, който ни е предоставен, не винаги зависи от нас  ;) Твърде малко неща зависят от индивидуалният човек. Обстоятелствата не позволяват богато поле на избор, макар че се опитват да ни заблудят с глупости от рода на "Свободна държава"
Нещат аможе да се променят според мен, само ако достатъчен брой хора приемат данен модел на мислене. Така ще се получи едно ново колективно съзнание, на което вселената ще реагира.
Помощта за едно такова колективно съзнание е дошла вече, това е интернет. Създаден с първоначален замисъл да е военна машина, интернет доказа максимата, че , който нож вади от нож умира.

Неактивен ozz

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Относно: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #140 -: Март 23, 2009, 18:42:17 pm »
А може би г-н Посветен е просто един проект.
Мислеща машина с огромна база данни.
Създадена да интерпретира информация от базата дани, по определени опции.
« Последна редакция: Март 23, 2009, 22:46:43 pm от ozz »
В невежеството на невежите е силата..

Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Re:Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #141 -: Март 30, 2009, 01:58:55 am »
направих си труда да прочета какво е изписъл Посветения и тутакси ми просветна;съвсем спокойно би могъл да се пише Просветен-от екипа на изданието 8)

на това му викам хвърляне на бомба със закъснител
Идва,изговаря куп невероятности и откровени небивалици на хора,които щом са по тия места са търсещи нещо,и интелигентно се изнася

определено елегантно!
Нали знаете,колкото повече се говори,толкова по проличават небивалиците,и шанса за издънка(говоря за тотална такава,дори и в очите на всичко приемащия мистик примерно)

Явно оригиналния автор до някъде си е постигнал целта си,съдейки по постовете тук,а и може би там

НЕ ВИДЯХ НИЩО ДРУГО ОТ ВЕЧЕ ИЗВЕСТНИ ТЕЗИ,разбира се преработени през призмата на Просветен

За съжаление точно подобни хора,и писанията им(този тип поразително ми прилича на Купър от многобройните си Ю тубе клипчета) отдалечават хората от истинските НЛО,паранормални и всякакви тям подобни факти

Прочитайки само че петрола се въобновявал в по големи количвеста от колкото се потребявал ми стана ясно за що иде реч
Мъка,мъка!

Неактивен radon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 171
Re:Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #142 -: Април 01, 2009, 20:21:52 pm »
Цитат
За съжаление точно подобни хора,и писанията им(този тип поразително ми прилича на Купър от многобройните си Ю тубе клипчета) отдалечават хората от истинските НЛО,паранормални и всякакви тям подобни факти
Така се притъпява човешкия ум.Нали знаеш приказката за лъжливото овчарче.
Цитат
Прочитайки само че петрола се въобновявал в по големи количвеста от колкото се потребявал ми стана ясно за що иде реч
Мъка,мъка!
Вярно е. Само, че не в по-големи количества. А ти от какво смяташ, че се образува петролът на дълбочина понякога 5-6 километра.
В това , което си прочел има доза истина.

Неактивен Oneness

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re:Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #143 -: Април 02, 2009, 13:55:14 pm »

За съжаление точно подобни хора,и писанията им(този тип поразително ми прилича на Купър от многобройните си Ю тубе клипчета) отдалечават хората от истинските НЛО,паранормални и всякакви тям подобни факти


 По какво се различават лъжливите от истинските?

Прочитайки само че петрола се въобновявал в по големи количвеста от колкото се потребявал ми стана ясно за що иде реч
Мъка,мъка!

 Ти как разбра, че не се възобновява?
For The Internets! :D

Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Re:Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #144 -: Април 03, 2009, 20:55:36 pm »
Отговарям веднага

Цитат
Така се притъпява човешкия ум.Нали знаеш приказката за лъжливото овчарче.
99% от подобни 'автори" нямат намерението притъпяване а някакво обогатяване,справка книките на Купър и Кулиър(последният е откровен идиот)

Цитат
Вярно е. Само, че не в по-големи количества. А ти от какво смяташ, че се образува петролът на дълбочина понякога 5-6 километра.
В това , което си прочел има доза истина

1.находища след 5км са доста рядко явление
2.Нормално е да ги има,все пак планетата е "жива" и техтониката и е доста динамична
3.Повечето находища не се възобновяват,като от тези въобновяващите се рекордиор е руското газово във финския залив:приблизително 10%
Забележи,говорим за една ДЕСЕТА,господина говори:колкото повече,толкова повече
тотален абсурд!

Цитат
По какво се различават лъжливите от истинските?

Що за въпрос?За доказателства не си ли чувал?Ако разумния човек иска да бъде приет на сериозно и да бъде чут предлага доказателства

Цитат
Ти как разбра, че не се възобновява?

отговора е по горе
Разбира се още от предучилищта възраст,или по подробно в Минногеоложкия,подобна теза за коклкото повече толкова повече Не съществува ПРИ НИКОЙ земен природен ресурс


Ако се вгледате,при положение че превода е коректен,човека си противоречи сам на себе си
Твърденията са му ала:Земята е плоска,вярвайте ако искате

Разбира се,персоната е далеч от фаворита ми Кулиър,според когото на 150 мили под земята живеят 3 милиона тиранозавъроподобни индивиди,хранещи се с пеленачета ;D

Неактивен ketix

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 84
Re:Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #145 -: Май 12, 2009, 01:31:18 am »
отвартителен текст, манипулативен, аргументиращ се с притчи и истории...
никакво прокси не може да му помогне да остане анонимен...скапан манипулатевн текст, вреди на съзнанието, НЕ ГО ЧЕТЕТЕ В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ.

Неактивен vallex

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 35
  • Понякога седя и си мисля, понякога само си седя.
Re:Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #146 -: Май 13, 2009, 15:23:36 pm »
Искам да кажа нещо за манипулацията, както и някакъв опит да я дефинираме. Нима нашите родители не са ни манипулирали от самото ни раждане, учители, приятели, непреятели... не виждам къде е границата на манипулативния процес?
На мен лично не ми е ясно...
Същото е и като човешките идеи за доброто и злото. Поне доколкото мога да осмисля тези идеи - те не са унифицирани/универсални, а зависят от персоналното ни възприятие за тях. За вълка е добре, че ще изяде заека, но за заека е зле, че ще бъде изяден. Не виждам как може да има вселенско добро или зло.
Възможно е така да е и с безпристрастната вселенска истина..
Може и да няма такава, както няма нищо унифицирано в глобален мащаб и да е строго персонално.
Мисля, че това е искал да каже Посветения.
"Правописът ми е Колеблив. Добър правопис е, но се Колебае и буквите отиват на грешни места." - А.А.

Неактивен ketix

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 84
Re:Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #147 -: Май 13, 2009, 22:17:06 pm »
Това не е никакъв посветен.
всичко, което казваш е вярно, има момент на енергийна компонента и и нтензитет. родителите ни манипулират в услуга на матрицата, без желание, тоест с нисък енергиен интензитет. онзи текст е зареден на енергийно ниво с енергия с изключителна отрицателна доминанта. повечето неща не са верни или са изкривени.

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re:Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #148 -: Май 15, 2009, 16:43:48 pm »
Идентифицирай моля - "има момент на енергийна компонента"?
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #149 -: Май 15, 2009, 18:05:28 pm »
Абе напълни се с енергийни разбирачи от всякъде. Не е като навремето.

Странно как никой не е измислил степени - от 1 до 10, например.
Тогава всичките разбирачи щяха да разбират енергията на ниво 10.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
11 Отговора
8975 Прегледи
Последна публикация Март 06, 2006, 21:40:00 pm
от prestor
16 Отговора
11101 Прегледи
Последна публикация Юни 10, 2006, 23:25:56 pm
от prestor
0 Отговора
11984 Прегледи
Последна публикация Януари 11, 2008, 14:57:47 pm
от Admin
0 Отговора
9850 Прегледи
Последна публикация Февруари 03, 2008, 12:59:53 pm
от Eon
18 Отговора
15172 Прегледи
Последна публикация Юни 08, 2008, 22:15:05 pm
от Peacekeeper

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27