Автор Тема: Януари - 2008: Разкритията на един Посветен  (Прочетена 206577 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен viktory13

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
  • BE REAL
Re:Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #210 -: Февруари 23, 2010, 10:26:47 am »
Здравейте на всички :flag_of_truce: :hi:
като гледам и чета,малко сте се отдръпнали от темата в последните постове,но да не навлизам там,че е доста опасно,пък и аз бих казъл(мой расъждения):който отговаря-получава въпроси,който спори-получава спор,който си го търси-си го получава и т.н.,всеки е свободен да избира и да има мнение,ама да е само за него и да внимава какво го прави ;)
Та по темата,има ли някой,който внимателно прочете и помисли над тия думи на посветения:
"Да, но Христос не се въплати в тялото на човек, наречен Исус от Назарет, 2014 години по-рано на 20-ти март, близо 2 часа преди изгрева (което е тайният част на рождението на вашият „Божи син").
Христос (който има различно име, но аз ще използвам това тук) се появи веднъж, само веднъж и това беше в друга ера, която не е дори близка до тази, в която е живял Исус от Назарет."

Щте дам една друга информация,която съм я чел другаде и да се има на впредвид,че трябва да се прави разлика м/у луцифер и дявола :diablo:-те не са едно и също нещо(каквото и да са):
"Луцифер – носителят на светлината. Често е отъждествяван без основание със Сатаната (Сорат) в юдейските книги. Също толкова неоснователно е да му се приписват и качествата на Ариман(дявола :diablo:). Според Щайнер в третото хилядолетие преди Христа, в земите на днешен Китай, Луцифер се е въплътил (дошъл в човешки облик) на Земята. Това негово въплъщение не може да се разглежда едностранчиво като нещо “добро” или “зло”. Знанията, и тогава, и днес, могат да се ползват както за благото на хората, така и в тяхна вреда. Тези знания, дадени от Луцифер, пречупени през културата на различните народи, са причината за възхода на древната езотерична мъдрост, каквато я намираме във всички културни епохи до гръко-римската. Но Луциферовият импулс може да отклони човечеството от отредения ход на еволюцията, защото знанията, които е оставил, са в основата и на проявления като гордост, отчуждение (към ближните и природата като цяло), свръхемоционалност, мистицизъм (в който няма Любов) и илюзорните представи за свръхсетивните светове."?????????????? ??? ???


И още нещо от посветения,което той споделя(казва),а и тук някъде в постовете имаше някакви расъждения по повод за върха на пирамидата,еми той самият казва,че не е толкова важно какво има в нея,а какво има под нея,и дали върха и е връх-щтом намеква-важното е какво има под нея,дали не е имал в предвид,че върха на пирамидата не е там където ние го виждаме а е...................... :unknown: ;)
Поздрави и бъдете Живи и Здрави :greeting:

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #211 -: Февруари 23, 2010, 10:47:45 am »
Оффффф,айде сега пък щайнер... Той съвременник на луцифер ли се явява?Някакъв персонален летописец може би???
п.с.И Христос и луцифер се явяват аспекти на човешкото съзнание..Не знам луци,да е предал някакви"знания"на хората,ма както и да е..щайнерчо,може и учител да го изкарал.То вече теории и хипотези колкото щеш...

Неактивен viktory13

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
  • BE REAL
Re:Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #212 -: Февруари 23, 2010, 12:55:11 pm »
Грешиш,аз Щайнер не съм го чел все още,ама щом си предубедена...
« Последна редакция: Февруари 24, 2010, 19:25:08 pm от Mirotvorec »

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #213 -: Февруари 23, 2010, 15:24:26 pm »
Какво да съм предубедена,четох го..донякъде разбира се..Поредната слама за преживяне..Мъничко истина и плява колкото щеш.И изобщо всички тези"писатели" с техните свободни съчинения и интерпретации,особено по библейските въпроси са много смешни..
Както и тоя "посветен" бая се е поувлякъл ми се струва.
« Последна редакция: Февруари 24, 2010, 19:25:48 pm от Mirotvorec »

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #214 -: Февруари 23, 2010, 18:23:31 pm »
Тоя Посветен сам си го казва,че има причина за цялата тази плява и зрънце истина,и че всеки си се просвещава сам,както може.Никой не е длъжен да просвещава другите.А и ако другите нямат желание за просвещение,и не са достигнали нужното ниво-най-много с камъни да те убият,понеже си много знаещ.Е,в днешно време-онези с белите престилки са по-ефективни.В крайна сметка всичко е един вид тест,поне според мен.Следователно за всичко си има причина.Поздрави!  ;)
« Последна редакция: Февруари 24, 2010, 19:26:19 pm от Mirotvorec »
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен virgin maria

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re:Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #215 -: Февруари 23, 2010, 18:32:04 pm »
Споделям мненията и реакциите на Константин2007 и Пазителят на Мира, въпреки че бяха кратки те бяха достатъчно ясни и дори готини. Най-сетне доиде човек по темата, който да се изкаже по обстойно и със съждения директно центрирани към доктрината на ОВЦАТА, въпреки че си на противоположното мнение Victory13, аз те поздравявам просто защото показа какво мислиш ясно и елегантно. Разбира се ще изложа позиця противопложна на тази която ти изнесе, като започна с това, което  каза толкова  кратако и хубаво, Константин2007:

 <<И изобщо всички тия "писатели" със техните свободни съчинения и интерпретации,особено по библейските въпроси са много смешни..
Както и тоя "посветен" бая се е поувлякъл ми се струва>>

Аз бих допълнила, тая овца  направо заприлича на крава.
Тъи като ти Viktori13, обхващаш неща които смятам да изложа в моето бъдещо есе за ОВЦАТА, аз ще прескоча някои от теософските съждения и факти които изложи в тезата си и ще спомена само някои най важни неща, поне за видиш направлението в което ще работя по късно.
 
Истинското име на Исус Христос (Исус Месията на гръцки)е Йешуа бен Пандера и той е роден 7 години преди новото хилядолетие на 29 май при конюнкция на Юпитер със Сатурн. Тази информация е хипотетична но достатъчно стъбилна  и утвърдена от сегашната наука. Цифрите са почти от беззначение защото всеки теоритик показва както ни светна Константина кавото си измисли или му е платено. Но годината 7 години пр. н. е.  е изкючително точна. Йешуа е бил най обикновен бунтовник чиято доктрина е била насочена изцяло срещо "Свободните Зидари на Цивилизации" нашите уважаеми масони. Това което се е случило на врмето е стандартна процедура която се прилага успешно и днес, ако някои стане достатъчно силен за да контролира обществото и да го трови с опасни неща, се убива и след това се провъзгласява за светец, спасител, цар, новатор, велик мъж или жена с цела да се отклони истинската същност на борбата на този човек. Тук стртегически в днешно време е много важно хората да се излъжат поредно в истинската същност на личността на Йешуа, особено че тя би могла да е с Луциферски произход или там някъв си подобавъчно измислен, това е еднин от  принципите на "Хуманизма" които ще бъде лансиран това хилядолетие и ние трябва да се хванем на тая тъпня. И така Йешуа не никъв БОГ или Свщен ДУХ или нещо мистериозно, той е дете на Бога като всички нас и се бори достойно и докрай, въпреки че безмислено. Спекулата с Името му ще продължи и тя е много важна за конструирането на новите модели на религия. По обстойно за това как Християнството е един важен СТРАТЕГИЧЕСКИ обект, който ще се премодифицира под носа на Хората ще говоря в това есе-анализ.

Ти споменаваш годината 3000 г.пр.хр., аз бих споменала 200 000 г.пр.хр. и бих казала откровение на Бога, а не измисленото от Щайнер откровение на Луцифер. Но за това по късно.  Въобще като обърнем това което казваш ти и променим някои цифри се получава доктрината на Блаватска, но това наистина ще коментирам по разширено.
Благодаря ти отново за точността и коректноста, независмо че имаш друг възглед Победа13.

Ще прихвана другия отговор ако се налага.

Неактивен virgin maria

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re:Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #216 -: Февруари 23, 2010, 18:35:20 pm »
Не това което каза Синя Звезда го коментирах достатъчно добре, разбрах нейната позиця окончателно, ние се разбрахме с нея че ще анализираме по натам дума по дума ОВЦАТА.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #217 -: Февруари 23, 2010, 18:57:37 pm »
Virgin Mariq,извинявай скъпа,но в темата пишат и други хора.Интересно ми и тяхното мнението относно "Разкритията на един Посветен".Ок?
П.С.:Нищо лично,но поучителният ти тон ми идва малко в повече.А,наздраве! :drinks:
« Последна редакция: Февруари 24, 2010, 19:29:57 pm от Mirotvorec »
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен virgin maria

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re:Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #218 -: Февруари 23, 2010, 19:23:56 pm »
Абе Сладуранке, стига си се хващала за неща които ги няма ;), разбира се че ще изслушаш другите мнения и ще анализираш свободно, както виждаш не взех отношение, аз казах становището си. Просто се случи, ти може би не забеляза, че публикувахме по едно и също време, длъжна бях заради протокола да кажа за твойта публикаця, и както видя нищо не казах по отношение на тезата ти (демек не съм анализирала това което каза), така че дерзай смело напред!!!  :writer:  Доказателство за тва има, можеш да го видиш в отговорите ми.
Всичко най най.     

Max

  • Гост
Поредното интервю с посветен
« Отговор #219 -: Март 03, 2010, 14:40:04 pm »
Попаднах на поредното интервю с посветен. Простете ми, ако вече е писано и бсъждано.
За съжаление на руски е и прекалено дълго.Нямах сили да г преведа.
Емилкос, ако имаш време и интерес...
Ето две от местата, където можете да го прочетете:


Второе интервью с Инсайдером на российком форуме - ОРДЕН ПРАВИТЕЛЕЙ , Июнь 7, 2009

http://www.liveinternet.ru/users/akuvuk/post121807295
http://www.liveinternet.ru/users/amayfaar/post110623971



Не мога да се отнасям сериозно към това вече.


P.S.
Това не е посветеният от темата "Разкритията на още един посветен." на July
« Последна редакция: Март 03, 2010, 15:22:51 pm от Max »

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:Поредното интервю с посветен
« Отговор #220 -: Март 03, 2010, 22:34:59 pm »
Хм, в новите разкрития посветеният споменава, че ще натисне някакво важно копче на 04.10.2008 и животът ни вече нямало да е такъв, какъвто е бил до момента.
Някой да се сеща, какво важно събитие е станало на тази дата?
« Последна редакция: Март 04, 2010, 07:28:37 am от Mirotvorec »

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #221 -: Март 03, 2010, 23:18:08 pm »
С долния цитат завършва цялото интервю. Може би това е истинския сценарий за близкото бъдеще? Кой знае?... :D

Цитат
Сейчас большая часть сознаний людей пребывает в сонном состоянии, мы намеренно это состояние создали и вытаскиваем из этого состояния избранных для конкретных целей. Цели создают фильтры, фильтров сейчас на планете существует множество. Души с множеством инкорнаций способны выйти противостоять негативному влиянию, на них это не влияет.

Общение с ЕДИНЫМ ИСТОЧНИКОМ возможно напрямую, для этого необходимо соблюдать чистоту сосуда сознания это требует жёсткой системы самоограничения в употреблении алкоголя и других наркотических веществ, это требует ограничений в проявлении эмоций, требует устранение Хаоса в образе мышления. Достигшие общения с ЕДИНЫМ ИСТОЧНИКОМ теряют страх смерти и обычно не задерживаются на планете долго.

Орден Правителей существует уже более 11 тысяч лет, Правители живут в среднем 450 лет, при этом страх смерти у нас отсутствует, мы расстаёмся с жизнью легко, если в этом есть необходимость. Технологии Правителей всегда опережают технологии доступные людям, технологии Хранителей выше технологий Правителей, технологии богов выше технологий Хранителей. Ордену Правителей подчиняются все существующие на сегодняшний день страны, многие выполняют наши приказы, даже не подозревая об этом. Наш метод руководства создание условий для появление у руководимого собственного желания в нужном нам направлении. Если появляется кто-то, кто ведёт в иное направление мы его выключаем до того, как о нём кто-либо узнает.

Мы постоянно создаём убаюкивающие спектакли для спящих людей в виде конфликтов, войн, а виде религий, спектакли в печатном и в видео формате. Иногда мы позволяем просочиться фактам, мы одобрили фильмы «They Live» (Они живут среди нас), «Матрица», «13 этаж&raquo. В них есть намёк на суть происходящего.

Сейчас переходный процесс от старого вида общества к новому общественному строю. По этой причине о человеческой жизни уже забот нет, мы разбираем на составные части все социальные системы: здравоохранение, обучение, система занятости в новом обществе всё это уже не потребуется. В течении ближайших 50 лет все существующие сейчас страны сольются в единое пространство Хаоса и невежества, мы перестанем контролировать границы, границы между странами не будут более иметь смысла, при этом новое государство атлантов начнёт своё существование на островах Атлантики, центр цивилизации переместится туда. На остальной части планеты люди будут предоставлены сами себе и очень быстро они снова опустятся на уровень животных, через 200 лет эти животные самостоятельно вымрут, предоставив всю планету новой расе осознанных существ. Активный процесс формирования нового очага цивилизации начнётся через год, и я буду одним из его создателей и одним из его правителей. Постепенно мы увеличим среднюю продолжительность жизни человека в новом государстве атлантов до 300 лет.

Сейчас всю планету охватывают наши фильтры, учтён каждый человек, на каждого заведено личное дело, собираемые в единую базу данных. Кто является избранным решаем мы на основании многомерного анализа личных качеств, поэтому, если вы хотите жить на этой планете, жить полноценно, долго тогда повышайте уровень личных качеств, избавляйтесь от всяческих привязанностей и не создавайте себе идолов (авторитетов), избегайте падания в стада религий, партий. Старайтесь меньше своего личного времени отдавать работодателям, 2 часа труда в день достаточно для обеспечения себя пищёй, жильём и одеждой всё это ваш неиспользованный потенциал к повышению личностных качеств. Человек создан по образу и по подобию богов, время человека заканчивается, приходит время богов.

Неактивен VM

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 72
Re:Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #222 -: Март 05, 2010, 17:58:44 pm »
Разкритията на един Посветен.

ИЛИ

Овцата-Пастир, която дава плява за преживяне на Хората.

Това е един манифест на човешкото Безумие,
 което е готово да приеме всичко друго но не и очевидното.
Тук се разкриват болните амбиции на управляващата класа, която иска да пороби цялото човечество, като пробута най-зловещата от всички доктрини „ХУМАНИЗМА”, зад която се крие култа
към абсолютното Зло и други практични за капитализма неща. Пътят е постлан, остава Луци да влезе и да събере душите.
Но Кой е Луци и наистина ли е такъв за какъвто го представят?
Дали Луци е Овца, дали Луци е Луци, Дали Луци е
добър Нибурянец?

 (Анализ:VM virgin maria/Превод:Мартин)

       Кратък Увод

Реалността е тази в която вярваме, а не е тази в която живеем. Доказателство за това е че много хора са склони да виждат и обичат неща, които никога не са виждали, усещали или докосвали, а пък най-зрелищното е, че са готови дори да жертват принципите си и живота си в името на собствената си непроверена вяра. Това е стратегическо явление в нашето общество, от което ще се възползват най-хищните, най-себичните и най-алчните.  АЗ ВЯРВАМ В БОГ И БОЖЕСТВЕНИЯТ ПРОИЗХОД НА ЧОВЕКА, и че това че човек е силен и красив, че владее доброто и злото в баланс, и че има неизчерпаема психична енергия която може да му служи вярно. Но само дотук дами и господа, останалото го виждам и с просто око. Виждала съм Хора които изменят вярата си дори за секунди, виждала съм хора които от атеисти набързо стават вярващи в Бог, и хора праведни които с лекота се отказват от всичко, или някои които сменят религията си като носна кърпичка, и всичко това защото Съзнанието им не може да отхвърли ФАКТИТЕ който реалността им дава в определени ситуации (макар тези факти да може да бъдат фалшиви ). Трябва да приемем фактът веднъж за винаги, че нашето съзнание е КОНТРОЛИРУЕМО, от факти които не можем да отречем (даже и да са фалшиви), от факти които смятаме за наша реалност,  от четивата които четем, от хората които срещаме, говорим, обичаме, слушаме, от емоциите на които се отдаваме небалнсирано и т.н и т.н. Не е проблемът във фактите че могат да бъдат фалшиви, и не е проблема в нас че можем грешно да ги възприемем ако те са правилни или не, проблемът е че ние НЕ сме обучени как да възприемем реалността такава каквато е, но пък и се смятаме за обучени. Питай който искаш и ще ти каже, аз знам достатъчно, чел съм Дзен или Библията, познавам доктрината на Буда, знам всички поговорки и мъдрости, в Баптистката църква ни учат на всичко, чел съм всичката философия на земята, аз съм Атеист и това не можеш да ми го вземеш, аз пък вярвам в Луци  и дявола и черната магия, в момента се просвещавам и развивам, аз пък знам Кабала и мога да правя магии, а скъпа чувала ли си за новата религия която излезе вчера ползвам я с голям успех, аз пък практикувам йога от която киселините в корема ми спряха наистина,  и всички тези песнопения си ги пеем докато РЕАЛНОСТА не се появи пред нас и покаже истинската си същност, тогава всичките познания които имаме рухват и се изпаряват за секунди, защото точно в този момент те не могат да ни помогнат с нищо, и след това само още повече  объркват нашата представа и същност и целият ни живот . И това е така защото НЕ сме обучени и никога не сме били обучавани как да използваме познанието което имаме ако въобще го имаме.  Новата истинска религия (която е толкова стара) това е НАУКАТА (в частност философията), която в момента се унищожава старателно, единствено и само нейните факти не могат да бъдат оборени и отхвърлени, единствено и само с нейните заключения и методи можем да се справим в определена критична ситуация, но кой ще тръгне да се занимава с наука, като много по лесно е да се четат разни Книжки и Повърхностни Четива от рода на Библията , които съдържат общи положения и то взети от науката, забъркани в гнусни фалшификации,  които обаче масата толкова яростно харесва и люби(предсказанията са верни, но те се съобразени с астрономическият часовник нищо повече). Науката обаче дава метода  и обучението, нещо което нито една религия не дава, ЗАЩО?   Защото когато си обучен ти НЕ можеш да бъдеш контролиран, затова при дадена ситуация реагираш по точно определен начин, които може да спаси живота ти, да ти донесе пари, да те предпази от загуба на пари, да спасиш чужд живот, да предпазиш семейството си, да имаш тактика  за успех, при трудна или военна или друга ситуация да се измъкнеш, да ОТЦЕЛЕЕШ и т.н и т.н. и всички тези ситуации имат   90 %  успешен изход ако си обучен. Повечето от религиите по света не позволяват индивидуализирането на душата и нейното фокусиране върху самата нея, а напротив разводняват я  и я отслабват в масовото мислене, тя става силна само когато бъде отнесена към нещо групово или към някакъв общ за тази религия обект или субект. Всички религии твърдят и тръбят че притежават метода и обучението, ето и най-смешните от тях: при Християнството и Исляма това е Молитвата, в Индуският и Тибетският будизъм това е Йогата , а в Китайският Будизъм това е Медитацията.  При новата световна религия това ще бъде самоанализата и обръщането към себе си . Не знам друго но докато се занимаваме с такива глупости,  нашата СВОБОДА ще бъде отнета от шайка палячовци - овци във вълчи дрехи. Може ли овцата да поиска да стане вълк? При животните овце досега не се е наблюдавало такова нещо, а и науката не познава дисертации на такава тема, може би защото овцата-овца няма съзнание и не може да разбере колко хубаво и практично е да си вълк, докато овцата-човек   винаги е готова да предпочете ролята на вълка, особено това важи за ЕВРЕИТЕ, както самият Исус също потвърди.
Накрая само за протокола искам да кажа, че не искам да снемам теософските доктрини на повечето религии, напротив повечето религии притежават вътрешно непротиворечива, стабилна, логически завършена и правдоподобна концепция, но това само служи за стръв на рибата.  

                                                    

Новата Световна Религия

Новата политическа и икономическа сцена която се разширява глобално и колосално, изисква нов начин на мислене, който по-леко и безропотно да приеме новата трагична действителност, която в момента се зида, а най-вероятно нейното зидане ще приключи след 50-100 години. Най-лесният, бърз, евтин и ефективен начин това да се постигне е обявяването на ново философско течение ( с работно заглавие Хуманизъм), подплатено с религиозни мистификации от рода на това виж кой е шефа тук, инсценирането и фалшифицирането на факти което ще продължи вовеки за да може нашето съзнание да е сигурно в глупостите които вярва, масова кампания в цялата мултимедийна среда и лансирането и рекламирането на ДУМИ, ЛОЗУНГИ, ФРАЗИ и ФАКТИ  грижливо подбрани от новото „философско” течение (както стана с несъществуващата финансова криза), и накрая нещо без което не може да мине нито една религия при построяването и,  извикването на помощ  на СВЕЩЕННОТО УЧЕНИЕ и космогониите на древните, от където се взимат символите, числата, магическите методи, но разбира се първо се зацапват с ПЕТНА и после ни се предлагат. Ето примери за най-красивите, чисти, но мощни числа  от които днес всички се страхуваме и не знаем как да използваме защото те са изцапани буквално с чер: 7,8, 9, 11, 13, 21, 22, 23, 30, 32, 33, 38, 52. Най-мощното от тези числа е 23, което съдържа невероятна сила в себе си, може би защото е свързано с ВЕЛИКАТА ГОДИНА, нещо което не твърдя със сигурност, но има такова съобщение (възможно е неговата мощност да е локална сега за нашето време да влезе в резонанс със себе си, защото по принцип за най-мощно се взима божественото 7). То не е ЗЛО както се спекулира, то всъщност е много мощно  особено сега в наши дни , но върхунего могат да се манипулират магии(след преминаването то ще се промени на 25). Аналогично е и със символиката, Да вземем  пентаграма. Това е символ на МАГИЯТА която може да бъде направлявана в различни посоки, и репрезентира  дясната Ръка с нейните 5 пръста (по Блаватска, правете разлика между учение и мистификация, тук не искам да спекулирам дали магията съществува или не, а как може да се погледне Научно и трезво на един такъв феномен).  Това е чист и велик символ който ние не познаваме как да ползваме и възприемаме, въпреки че сме го изопачили до неузнаваемост. По приемливата за мен версия  е че Пентаграма репрезентира петте унищожителни периода на Нибиру(а не 5-те негови луни), което е свързано с Великата Нибируанска Година.  Тук идва и новият момент в цялото построяване на днешната религия, синтезирането на всички теософски доктрини  в една единствена и разбиването на старите или премодифицирането им. Новият основен символ които трябва да направи това е старият познат Слънцето. Слънцето обаче този път ще символизира пътят към космоса и връзката с мистериозните тайни същества, бродещи из галактиката и казващи ни чрез „БогоИзбраните-Евреи” какво да праим. Култа към слънцето обаче има много по важен и сериозен смисъл от колкото си мислиме, независимо как гледаме на него, езически, магически, астрално и тем-подобни. Аз ще разкажа по натам, че слънцето всъщност е основният стратегически обект за който се борят еврейте, но никога няма да го получат, поради прости причини. И за кое слънце се борят всъщност те (може би черното слънце НИБИРУ?)? По-нататък, не само зацапването на езическите култове но и тяхното пълно скриване или противоположно изопачаване е било и ще бъде лансирано в нашата култура. Най-голям пример за противоположен култ лансиран и добре контролиран от елита за сега е Култа към Фалоса, а не както трябва да бъде в действителност култа към Жената-Майка. Жената от край време е стратегически обект, и е много важно тя да бъде на тази си окаяна позиция в която е в момента: Не-познаваща своята сила и невероятните интелектуални възможности и не-можеща нито да ги контролира нито да ги използва, В обществен план жената представлява подлога и робиня, Самочувствието което има и което й се внушава е кухо и непродуктивно, Тя се е свела до земята и не става за нищо друго освен да яде пръст, От край време е проститутка и си дава розата под път и над път, Това че е К**ВА е една нейна неизбежна действителност  и начин на оцеляване, Изкуственото подържане че тя се нуждае от блескълца, лъскълца, кремълца, масалца и всякакви такива разни суетнияйлца я прави най безформеното, жалко и смешно същество   в нашата галактика. При мъжът нещата са същите, само че той е на една крачка пред жената, но това му е позволено само за до може да се затвори пирамидата надолу. Ето как седят нещата при Мъжът:  Надут до безкрайност балон който опира небесата, но това е само заблуждение, защото и най-малката игличка спуква всичките му илюзии (тук под игличка имам предвид малка, незначителна ситуация в която той не може да се справи),  Хомоеротиката при него е толкова голяма, че  той би си построил огромен пенис с гигантски топки и би се оженил за него (цялото това явление при мъжа се превръща в една непрекъсната мастурбация, която го отклонява от естественото и пълноценно консумиране на либидото си, ), Правенето на Мъж, което се подържа изкуствено от самият него и от обществото, е толкова смешно, (същото е и при жената, но при мъжа е катастрофално, по добре изразено), Неговото самочувствие че Духът е идентичен  с мъжкото начало е покъртително (докато духът няма пол), особено за това е виновен Проклетият Моисей, който едно време написа една огромна глупост, Неговото напомпано его и положение в обществото му позволяват  да прави каквото поиска с Жена си  и Децата си, без да му бъде водена отговорност  (измислените закони за закрила на Жената и Децата и до днес не функционират)това го прави един  мини Цар в своето мини кралство, наречено семейство, Мъжът в днешно време не се различава от лигоча и плазмодия, въпреки царската си титла и фалуса между краката.    .
    И така какво е Хуманизма в неговия чист вид не е тема на нашият разговор (тук имам предвид истинската концепция за един хуманизъм какво представлява). Останалите догми на Новата Религия ще покажа в анализа на писанията на Овцата-Пастир, защото той съвсем ясно разкрива какви са им бъдещите планове. Ето как ще направя това: След всеки негов отговор ще коментирам, и няма да правя анализ на въпросите.  Със В. ще бележа накратко Водещият на разговора, а с О – Овцата .
 

Неактивен VM

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 72
Re:Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #223 -: Март 05, 2010, 17:59:54 pm »

                                                               ЧАСТ  ПЪРВА


                                                                Представянето
…..Лъжи, Лъжи и пак Лъжи…

Първо ще започна с това какво е да си посветен, защото много хора се учудват защо не просветлен…..,…. това пък какво е сега някакъв си просветен там,…….. Да си посветен означава да ти е дадено познанието за най-великата тайна на Човечеството. Само че тази тайна ние я знаем или поне 10% от нея, това е Космогонията на Шумерите. Аз съм склонна да приема почти 98 % тази теория, а за доктрината на Блаватска, която показва малко по различна гледна точка (според мен тя не се е усетила за някои неща и се откъсва от научният принцип, което я прави доста необективана понякога, възможно пък обаче е да знае нещо повече за последният Връх на Пирамидата-Третият-Нибиру, защото не всичко поне на пръв поглед пък се обяснява с Космогонията на Шумерите, и просто да го е скрила),  давам 45 %.

О: Член съм на фамилия  от  елита, който вие презирате…задайте ми въпрос и ще ви отговоря на кратко.

С това изречение Овцата ни приканва да и задаваме въпроси, с цел да ни пробута новият продукт наречен Хуманизъм, но и да докаже че е от Господарите, защото би се очаквало той да отговори на всички вселенски въпроси, нещо което само един господар може да направи. Тук богоовцата прави първата си  тактическа грешка като казва, че е член на фамилия от Елита. Но в елита фамилиите не са от кръвна линия, никоя Еврейска фамилия няма да падне толкова ниско за да се нарече член на Елита. Елита представлява сборище от ненормални бели хора натикани по всевъзможни масонски секти ( бял човек наричам всичките раси-Гоите, а черен Евреина), които даже не знаят какво правят в него (в елита), а е ясно че те служат само за инструмент на Кръвната Линя. Т.е. Елита също са роби но не го знаят и не го съзнават. Разграничаването на кръвната линия и Белите е много  важен за тях стратегически момент. В истинската Масонска ложа - първоизточника, членуват само ЕВРЕИ. Ако в този човек тече еврейска кръв, то тя е силно замърсена, нещо което личи от самата негова „дикция”. По натам за Илюминати ще говоря допълнително. После той казва презирате. Аз не знам дали тоя глупак е чел форумите и правил соц проучване, но абсолютно всички хора гледат на Елита подигравателно и с насмешка, защото явното предателството предизвиква само това. Съществува малък клас от хора които се възхищават на Евреите, а останалите спокойно мога да нарека расисти което няма нищо общо с презрението. Освен това тази думичка „презирате” е тактическа уловка която цели неговият събеседник(демек ние) да се почувства виновен и объркан, ако такова нещо протече само за една милисекунда през нечии мозък значи това е успех(за Елита). После той казва накратко. Явно се е готвил в къщи пред огледалото да бъде кратък. Тук с това той се издава че неговата цел е преднамерена все пак . 

В. Защо?
О. Защото мога?

Една Овца не може нищо друго освен да отиде на Дръвника, Евреите също ги бива много в това, за съжаление историята го е показала; милиони невинни и виновни Евреи измряха заради собствената си Рода. Въпреки че в историческите източници някои цифри са безумно надути и фалшифицирани.

В. Какво означава „фамилия от елита”?
О. Това е израз който повечето използват. Фамилии които за дълъг период от време са управлявали други хора, които не са част от тези кръвни линии.

Тази овца не можа ли да измисли нещо по умно? За тази си своя дефиниция аз го предлагам за Нобелова награда. Колко хитро: кръвната линия е това което другите не са. Аз обаче вече казах, че кръвната линия е само една - ЕВРЕЙСКАТА. За това кръвни линии в  множествено число звучи необразовано най-малко. Всички масонски ложи които ние познаваме са от смесени кръвни линии, включително Илюминати. Истинската върховна масонска ложа ние не познаваме , не знаем къде е, не знаем как се казва и кой членува в нея. Също така употребата на думата фамилии говори за европейски стил, при евреите се говори за едно общо коляно – Юдеиното. Така че това е поредната тактическа грешка.

В. Какво ви е мнението за петролният пик.
О.

В науката не съществува такава теория която твърди че нещо което се е образувало милиони години, както петрола, може да се възобновява за кратко време, или да съществува механизъм на баланс. За разлика от въглеродният двуокис , общата теория е че той след 2 години ще влезе в баланс и няма да се наблюдава покачване. Въпреки че сега в момента неговите нива на концентрации са твърде малки, в цялата преса се гърми за някакви високи нива на СО2, които предизвиквали глобално затопляне. Науката обаче се изказа съвсем ясно по въпроса , активността на слънцето е твърде голяма и за това температурите на планетата се покачват, нещо което се случва периодично в живота на слънцето , което влия пък на нашият дом. Петролът не се възстановява, а е на привършек, разбира се никои няма да тръби „ЕХО, … АМА ПЕТРОЛА СВРЪШВА” , защото ще започнат да се разработват нови технологии и да се търсят нови начини за справянето на този проблем(цената му ще спадне също), това е опасно за капитализма но и най-вече е опасно за бъдещето на пирамидата. Как това нещо влече ПИРАМИДАТА. Ами много просто, съществува стратегически план, за вкарване на хората в релсите, който е следният:
 
1.Да се лансира кампания която рекламира че петрола не само не свършва но и влиза в баланс. С това ще се запази неговата цена и потребление и ще се изолира търсенето на алтернативни източници на енергия поне за известен период. 

2. Кампанията за глобалното затопляне е в своя край, всички хора на планетата са убедени че съществува такова, затова ще се прокара закон за въглеродният данък(2012 може би), който ще е нисък в началото и после ще бъде увеличен рязко. С това потреблението на петрол ще спадне, но цената му ще остане същата, даже ще се повиши (защото той го има в излишъци според нашето бъдещо съзнание). Така при ниското потребление, малко останалият петрол ще се изразходва по дълго време. Освен това никои няма да забележи какво всъщност се случва. Също така ще текат две паралелни кампании- за това как ресурсите на планетата са неизчерпаеми и необятни- и за това как трябва да ги опазим. С цел ниско потребление и висока цена.

3. С всичко това  ще се постигне нужният ефект, хората да притежават коли при определени условя, това ще ги направи зависими  и с празен джоб (Не само коли но и всичко свързано с черното злато). Краят на този план трябва да съвпадне със слагането на чиповете.

Тук искам да направа малък анонс. Този план е разработен за 2012 година, годината според която Нирибу трябва да дойде, от друга страна Баба Ванга предсказва за 2010 (към ноември) трета световна война която ще е ядрена и ще продължи до 2014-16. И  така нататък вие знаете за това. Това което ме притеснява е как Идването на Нирибу, третата Световна, и плановете на Елита за нови закони, ще се съчетаят. Понеже няма публикации по това, как ще се разиграят нещата и в какво време, време е и аз да си напиша моята измислица. Ако датата на пристигането на Нибиру е сгрешена или нарочно изспекулирана, защо не? Това ще донесе огромни печалби на капиталистите от презапасяването на хората с храна и други. 2012 ще мине гладко без проблеми но с масови истерии и психози което ще позволи на елита да прокара законите точно по новогодишните празници на 2012. Ако има трета световна тя ще бъде синхронизирана с идването на Нирибу, поради ЕДНА МНОГО ПРОСТА ПРИЧИНА, никой все още не трябва да знае за съществуването на тази планета и цивилизацията която се намира на нея. Трета световна ще започне малко преди идването и ще свърши малко след тръгването на ЧЕРНОТО ЦЛЪНЦЕ, за да се маскира нейното присъствие, (може би след 25 години , може би сега през 2013). Има данни че Нибиру трябва да пристигне тук през 2208 година, но това е само за оспокоение(спекулация). Все пак ако знаем кога ще пристигнат Анунакияни, ще можем да разшифроваме част от бъдещето на Планетата. Не е изключено съвсем това да се случи сега, но бъдете сигурни че трябва да има ТРЕТА-С-В, само това ще бъде предвестник на идването (или симулация на трета). Ако до  2012 не се разпали конфликт, бъдете сигурни че Нибиру е далеч все още. Друг предвестник (лесен за отгатване) за наченката на световен конфликт е Убийството или Убийствата на Световни лидери (това се прави от време оно). Знам едно нещо със сигурност и най-малката вероятност за неизбежното трябва да бъде проконтролирана. Това което казах е силно хипотетично, аз самата не вярвам в него, просто се опитвам да сглобя някои неща. А и още нещо, Обама ще бъде последният президент на Америка, това се връзва идеално с 2012.

После той каза ресурси които са недокосвани. Няма такова нещо разбира се . всички ресурси се експлоатират в момента и разграбват крадешком. А това за пчелите е просто СМЕШНО. ХАХАХАХАХАХХА.

В. Какви са общите черти на кръвните линии?И правили ли сте някога секс с дете?
О.

Интересното тук е че му се задава въпрос на който той почва да отговаря с нещо друго не по темата. Линиите не били от въздуха ами били избрани, и не са се появили ей така, хубаво ама въпроса беше друг, виждам невроза и нетърпение аз тук. Останалото е излишно да се коментира защото той си плямпа там нещо. Айк е инструмент, както и ти овцо. Не зная дали е правил секс с деца, но със сигурност някой е ползвал тоя овчи гъз.

И така, нека все пак да коментирам богоизбраността на господарите, въпреки че Овцата-Х избърза с доктрината си, явно много бърза да стане ЦАР на света и да го оправлява с желязна пръчка. От край време това е начинът простолюдието да се обеди покорно и безусловно че тоя който ще го дои за в бъдеще има разрешение от самият ГОСПОД, или от там някакво си върховно същество. Това е ключов момент в изграждането на една религия основаваща се на монопол и капитал. Останалото по тая тематика и сами може да разработите.



В. Съжалявам обаче никой не ме е и няма да управлява.
О.

Това което каза овцата-пастир тук е правилно, но и тривиално. И не съществено. Много е важно да осъзнаем че ние в действителност сме роби, за сега 90 процентови, след 100 години вече ще сме пълни и абсолютни роби.

В. Къде елитът държи хората с ментални увреждания, предизвикани от кръвосмешения?
О.

Тук той започва да обяснява нещо което не довършва. Не знам кое е мит, но със сигурност Европеидният ген е по добър от техният, той е класов и мощен, затова те се опитват да го асимилират чрез тези масонски сектички. Отново тук се спекулира с кръвната линия, това ме кара да си мисля че водещият също играе някаква игра.

В. Защо ни позволявате да се размножаваме, ако популацията е това което чувствате че ви заплашва.
О.


Популацията ги застрашава сериозно, най-малкото защото повече хора са по трудно контролируеми при една евентуална революция или въобще някакъв дефект в матрицата който може да породи съмнения сред масата. Всички знаем за отравянето на всички жители на земята с храната, въздуха, водата, както и пускането на всевъзможни вируси и т.н. и т. н. и това ако не е контрол на популацията, кое е тогава? Поредната опашата лъжа на мистър Овца.

В.Какво мислите за настоящият форум(ГПЛ)?
О.

Тук Овцата продължава с арогантността си като нарича сайта: Клечка за зъби, Въображаем меч, които не са толкова силни инструменти за да използваме за да се борим срещу тъмните сили. Тогава защо ти Овцо си в тоя сайт и ни си молиш, и мазниш, и шикалкавиш, да ти приемем тъпохитрата ти доктрина. Защото знаеш и се  страхуваш от това което е предсказано и ще бъде, нали? Също така ясно е че нещата не са стабилни в световен план и това Евреите го знаят, въпреки че всичко изглежда добре за сега , но малко остава, Това МАЛКО може да се окаже нещо сериозно. Тук О. продължава с тактиката на заплаха че това което правим е лошо и излъчва лоша вибрация (писанията срещу тях), да това е така но то засяга само вас нали? Овцата се опитва тук да отслаби класовата и всякакъв вид борба  срещу трагичната реалност в която живеем и ни предстои. И хоп, туко виж ние веднага сме се отказали, само защото овцата ни е помолила учтиво и ни е казала че вършим нещо много, много ЛОООШШШШООООО. И така думите които пишем помагат страхотно много за каузата и те се страхуват от това и те го ЗНАЯТ. Всяка дума, има значение и път в матрицата, това са знаците и логиката на съдбата, тези които знаят как да четат символиката знаят какво да ПРАВЯТ. Ние помагаме на думите да пътуват из матрицата и да попаднат там където е нужно и където някой ги очаква, за да породи нещо неочаквано, красиво и силно. За това пишете анализирайте говорете преписвайте копирайте и се борете за ДУМИТЕ, думите са най силните неща, но ние не знаем за това. Тук е мястото да кажа нещо за този тип форуми и страници така наречените конспиративни портали.

В. Какви са религиозните ви възгледи?
О.

Това е много важен момент в интервюто. Това че религиите са създадени от тях, но не напълно, е така. Религиите не са под тотален контрол и те го знаят, напротив, въпреки нихилизма в който се намира християнството, то е доста силно и непоклатимо. Те се страхуват от това. Също така този който казва че нещо е под тотален контрол това означава че не е така. Те искат нещата да минат гладко но това няма да се случи, просто ще ни избият за да могат да вземат вярата ни това е много просто. Той загатва че християнството, будизма и юдаизма са изчерпани(тук той не споменава исляма). С това той иска да каже че преди да установят Новата световна религия, за малко ще пуснат Исляма на свобода, с което целят физическото заробване на Християнството(земя, хора, дух, капитал) и други, като и че това е чиста проба спекулация целяща деградация на Християнството.. Наистина Исляма ще бъде пуснат на свобода, както се прави в момента, и ние трябва да попречим на това да се случи. Най-простото е да забраните на жените си, които като некви хахави да гледат турски филми по цял ден, като за начало нали. Разбиването на православният корпус което се прави в момента е от стратегическо значение за Капиталистите. Кризата която се провокира в Гърция е насочена срещу православието а не срещу нещо друго. И така ХРИСТИЯНСТВОТО (в частност православието) не е остаряло то е просто гигантска пречка за Евреите капиталисти. Ислямизираното на Европа започна. В какво вярват те е от ОГРОМНО значение, защото ако знаеш техният блян и вяра по лесно можеш да ги пречупиш, така както те правят с нас в момента защото знаят и най съкровените ни блянове и тайни.


Моля коментирайте теорията ми за тройният-потоп:
1.Експанзия на исляма.
2.Трета световна.
3. Нибиру.
Т.е кулминацията на нашата цивилизация ще представлява три в едно.


Има ли  всичко това значение, ако наистина през края на 2012 година Нибиру премине близо до Астероидният пояс. Може би в някаква степен има. Това обаче е в голяма полза на тези които  оцелеят за построяването на новият световен ред от Азиатски тип. Би трябвало стоковият пазар да рухне и да възникне голяма финансова криза поне 3-6 месеца преди да започнат големите заметресения (даже повече) .

Посветените овци които се появяват по тези форуми може би целят да озлобят и насочат мисленето на хората в друга посока или въобще имат някаква определена цел, и то специално за хора от нашият тип които се ровичкат в истината, защото можем да разкодираме част от нещата. Дали се опитват да ни предупредят за предстоящият катаклизъм 3 в едно или искат да ни объркат още повече. Най-важното за сега е че трябва да разберем че всичко е СТРАТЕГИЯ. Трябва да предусетим какво ще се случи, защото тези Овчи писания намирисват на нещо по важно от колкото си мислим. Със сигурност трябва  да изградим две стратегии:

1.   За оцеляване.
2.   И какво ще правим след това.

Всичко е стратегия и ТЕ не са толкова праволинейни колкото ги смятаме , напротив гъвкави са като змии и всеки момент лавират така както поискат.
Познанието е сила, мъдростта е оръжие, всичко е стратегия, останалото са глупости.
Край на първа част.
 


Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Януари - 2008: Разкритията на един Посветен
« Отговор #224 -: Март 05, 2010, 18:30:49 pm »
VM,сорри,но не съм съгласна с твойта теория за 3 в едно.Тези от Нибуру,ча са гадаве-гадове са,но че имат потенциала(както и всяко същество във Вселената и въобще мирозданието)да станат същества от по-друго ниво и с по-различни разбирания-имат го.Просто всичко е въпрос на избор.За земята-да,до 2012 за някои хора нещата ще се влошат катастрофално,а за други ще се подобрят стремглаво.Иронията е там,че почти всеки си мисли,че решаването на проблемите ще е отвън,а истината е,че всичко идва отвътре и самия човек.Тъй де-ако аз самата си променя мойте възприятия и правя предимно добро-логично е да ми се отвръща с това(изключвам някои кармични зависимости,които са си по-сложна работа),но като цяло идеята е,че каквото даваш-това и получаваш.Тъй че дай да мислиме в положителна насока и да се опитаме да спасим първо себе си,а после и света около себе си,а не да се успокояваме с мисли за 2012,края на света или нибурианците,и че сме си обречени,каквото и да правиме.Така или иначе всичко е един тест.То и Посветеният го казва индиректно,но к'во да се прави.Дори тези от фамилиите не измислят правилата,а само част от тях.Просто,ако човек е достатъчно осъзнат и търси истината,дори да е в купа сено една мъничка игличка ще я намери.А ако търси и залитва по други неща-дори да му е пред носа-ще казва,че няма истината или че не му се дава.К'во да се прави-разни хора,разни идеали. :flag_of_truce:
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
11 Отговора
9046 Прегледи
Последна публикация Март 06, 2006, 21:40:00 pm
от prestor
16 Отговора
11172 Прегледи
Последна публикация Юни 10, 2006, 23:25:56 pm
от prestor
0 Отговора
12026 Прегледи
Последна публикация Януари 11, 2008, 14:57:47 pm
от Admin
0 Отговора
9890 Прегледи
Последна публикация Февруари 03, 2008, 12:59:53 pm
от Eon
18 Отговора
15282 Прегледи
Последна публикация Юни 08, 2008, 22:15:05 pm
от Peacekeeper

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27