Автор Тема: Сръбкиня видя извънземно в нивата си  (Прочетена 6096 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Сръбкиня видя извънземно в нивата си
« -: Август 24, 2007, 16:57:55 pm »
Сръбкиня видя извънземно в нивата си

Славица Милойкович от село Меджурово край Ниш твърди, че преди седмица в нивата си с царевица е видяла извънземно, пише сръбският вестник "Курир".

Тази солидно изглеждаща 50-годишна селянка казва, че в живота си не е виждала нещо подобно и е нямало да повярва на очите си, ако още трима селяни от Меджурово не са видели същото странно същество. "Беше рано сутринта, малко след 6 часа. Отидох в градината да полея чушките.

Приближих се към нивата и видях приличащо на човек същество, което стоеше на колене и се кланяше към слънцето. Това, което ме слиса и убеди, че се случва нещо странно, беше, че в такт с неговите движения се движеше и стъблото царевица, което беше точно до него", казва Милойкович. Тя признава, че и след седмица не може да дойде на себе си от шока от присъствието на неканения гост в нивата й.

Славица казва, че съществото е имало всички човешки характеристики, само че е блестяло с невиждан блясък. "Беше облечено в нещо, което прилича най-много на хартия за опаковане на подаръци в златистожълт цвят.

Бавно се приближих до него и го попитах какво прави тук. То не ми отговори, изобщо не се чу никакъв звук. Питах го да не е глух, че не ми отговаря. Когато разбрах, че нещата не са наред, уплашена, изтичах до един старец, който беше в съседната нива. Повиках го да дойде с мен и да изгоним чужденеца, но той ми отказа.

Казваше, че като че в моята градина нещо се е запалило, защото се вижда странна светлина", разказва Славица. Уплашената жена потърсила помощ от комшията Томислав Живкович и жена му Вукосава, които решили да отидат в нивата и да проверят какво става там. "Томислав взе една вила, а аз мотика, защото се бояхме, че съществото ще ни нападне.

Когато стигнахме на средата на пътя обаче, видяхме, че съществото започва да намалява, докато не достигна размерите и формата на нещо, което бих оприличила на птица, която блестеше в множество цветове.

Тогава „то" се понесе към небето и пред очите ни отново се трансформира в човек, който „яздеше" нещо, приличащо на мотоциклет и изчезна в небето", казва жената. Томислав и Вукосава Живкович казват, че в живота си не са виждали нещо подобно на онова в царевичната нива.

Мъжът разказва, че е тръгнал с жена си и „когато стигнахме до нивата, видяхме добре нещо, което и до днес не знаем какво беше. Горната част на тялото му беше в златистожълт цвят, а през кръста си имаше нещо черно, приличащо на престилка.

Създанието беше клекнало, после се изправяше и когато направи това за трети път, отлетя към небето". Техните съселяни от Меджурово реагират различно на преживяното от комшиите им, но всички са единодушни, че става дума за сериозни хора, които не биха си измислили нещо такова. Никой от тях обаче няма обяснение защо извънземните са решили да се покажат пред сърбите точно в Меджурово.

Това моравско село е известно единствено с производството си на чушки и селяните не вярват, че точно по тази причина извънземните са проявили интерес към тях.



Инвазията на Балканите започва  ;D ;D ;D :P :P :P
« Последна редакция: Ноември 06, 2007, 16:56:18 pm от H. »

ELMANIFICO

  • Гост
Re: Видях нещо
« Отговор #1 -: Август 25, 2007, 01:31:39 am »
Интересни неща стават в Сърбия :)  След ден два може да дойдат и в някое българско село.
Лошото на такива истории е че не можеш да ги докажеш да ги докоментираш,не казвам ,че не са верни ,но друго си е ако има снимка ;)

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: Видях нещо
« Отговор #2 -: Август 25, 2007, 19:05:12 pm »
Слух за извънземно разбуни "Клуцохор"

Слухове за извънземно същество, забелязано в кв. "Клуцохор", тръгнаха из Сливен през почивните дни. В. "Седмица" научи, че поне четирима души твърдят, че са забелязали странното създание. Всички те са млади хора, на възраст около 25-30 г. Единият видял извънземното в коридора на жилището си. Друг пък го забелязал на 2-3 м. от себе си, докато прибирал колата си в гаража. Инцидентите съвпадат по време и са станали в средата на миналата седмица.
Според описанията, съществото имало хуманоидна форма. То било със среден човешки ръст и подобни на антенки израстъци на главата. Приятели на очевидците са категорични, че в случая не става дума за халюцинации, предизвикани от злоупотреба с алкохол или други упойващи вещества. Всички младежи били доста изплашени след близкия контакт.
Единият дори припаднал от страх при вида на странното създание и бил намерен от брат си. Друг пък от няколко дни отказвал да излиза от дома си и прекарал следващите нощи с ловна пушка и бухалка край леглото.
 
вестник "Седмица"

« Последна редакция: Ноември 06, 2007, 16:59:02 pm от H. »
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен oider

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Re: Видях нещо
« Отговор #3 -: Септември 24, 2007, 01:44:37 am »
        История на жена отвличана от извънземни или по-точно от сиви ако не се лъжа...

      Всичко започна през 1991година или поне аз така си мислех.Тогава бях на 23 години,разведена с син на 4 години.През една августова вечер се прибрах доста късно от едно приятелско събиране.Би трябвало да уточня,че не употребявам алкохол,наркотични вещества и в този период не съм приемала антибиотици или антидепресанти.Уточнямам го защото някои от тези вещества биха могли да предизвикат халюцинации.
               Часът бе около 1 след полунощ.Бързо се съблякох и си легнах.В момента в,който положих глава на възглавницата установих,че тялото ми е обхванато от пълна парализа или поне така го чувствах.Неможех да отворя дори клепачите си.Бях с абсолютно ясно съзнание и това,че неможех нищо да направя ме ужасямаше.В следващият момент осъзнах,че съм седнала на ръба на кревата,а срещу мен стои някакво същество и се гледаме.Осъзнавах,че всичко това не е точно така.Все едно,че беше като проекция в мозъка ми.За подобно изживяване няма конкретно описание.Както и да е.Докато се гледахме ме обхвана невероятно спокойствие и по късно си дадох сметка,че не съм имала нито една мисъл в този момент/?/.ТО ми даде възможност да го разгледам,след което някаква сила която излизаше от него сякаш ме понесе в нещо като тунел.Обхвана ме УЖАС.Исках да крищя,но сякаш нямах нито уста нито гласни струни.Последното,което помня бяха листа на дървета.Нямам представа колко време е изтекло,когато сякаш ня!
каква сила ме изхвърли отново на кревата.Задушавах се от Ужас.
               Не разказах на никого за това.На следващата вечер си легнах ,но не смеех за загася лампата и се правех,че чета книга.Не желаех някой да ме попита защо още не съм заспала.Отново бе 1 след полунощ.Точно бях започнала да убеждавам себе си,че нищо няма да се случи,когато в мозъка ми избухна бяла светлина.Стисках клепачите си,но неможех да избягам от нея.Тя не идваше от вън.Всичко продължи няколко секунди и изчезна.
               Това са само две от историите,които ме подтикнаха да проверя здравословното си състояние.Отидох на частен психиатър,и след редица тестове ,изследвания и хипноза тя ме увери,че действително нещо се е случило.
               Бих могла да ви разказвам още много,но не съм сигурна дали всичко това Ви интересува.Ще бъда истински щастлива,ако прецените,че бихме могли да осъществим един бъдещ контакт.

Неактивен vlex

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 31
  • Хобот
Re: Видях нещо
« Отговор #4 -: Септември 29, 2007, 18:06:47 pm »
Убеден съм, че надали има човек тук, който да каже "Не, не ни интгересува!" :) а за контакта - според някои той ще се усъществи волно или неволно (по-скоро волно за някои и неволно за други) съвсем скоро, тъй че да видим какво друго можеш да ни разкажеш :)

Неактивен Dorian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Относно: Re: Видях нещо
« Отговор #5 -: Януари 25, 2008, 17:03:54 pm »
        История на жена отвличана от извънземни или по-точно от сиви ако не се лъжа...

      Всичко започна през 1991година или поне аз така си мислех.Тогава бях на 23 години,разведена с син на 4 години.През една августова вечер се прибрах доста късно от едно приятелско събиране.Би трябвало да уточня,че не употребявам алкохол,наркотични вещества и в този период не съм приемала антибиотици или антидепресанти.Уточнямам го защото някои от тези вещества биха могли да предизвикат халюцинации.
               Часът бе около 1 след полунощ.Бързо се съблякох и си легнах.В момента в,който положих глава на възглавницата установих,че тялото ми е обхванато от пълна парализа или поне така го чувствах.Неможех да отворя дори клепачите си.Бях с абсолютно ясно съзнание и това,че неможех нищо да направя ме ужасямаше.В следващият момент осъзнах,че съм седнала на ръба на кревата,а срещу мен стои някакво същество и се гледаме.Осъзнавах,че всичко това не е точно така.Все едно,че беше като проекция в мозъка ми.За подобно изживяване няма конкретно описание.Както и да е.Докато се гледахме ме обхвана невероятно спокойствие и по късно си дадох сметка,че не съм имала нито една мисъл в този момент/?/.ТО ми даде възможност да го разгледам,след което някаква сила която излизаше от него сякаш ме понесе в нещо като тунел.Обхвана ме УЖАС.Исках да крищя,но сякаш нямах нито уста нито гласни струни.Последното,което помня бяха листа на дървета.Нямам представа колко време е изтекло,когато сякаш ня!
каква сила ме изхвърли отново на кревата.Задушавах се от Ужас.
               Не разказах на никого за това.На следващата вечер си легнах ,но не смеех за загася лампата и се правех,че чета книга.Не желаех някой да ме попита защо още не съм заспала.Отново бе 1 след полунощ.Точно бях започнала да убеждавам себе си,че нищо няма да се случи,когато в мозъка ми избухна бяла светлина.Стисках клепачите си,но неможех да избягам от нея.Тя не идваше от вън.Всичко продължи няколко секунди и изчезна.
               Това са само две от историите,които ме подтикнаха да проверя здравословното си състояние.Отидох на частен психиатър,и след редица тестове ,изследвания и хипноза тя ме увери,че действително нещо се е случило.
               Бих могла да ви разказвам още много,но не съм сигурна дали всичко това Ви интересува.Ще бъда истински щастлива,ако прецените,че бихме могли да осъществим един бъдещ контакт.


Здравей... аз съм жената, която преди време написа това, но не помня в кой форум беше. Днес пуснах темата тук! Благодаря че си го поместил като пример. Мнoгo е кофти когато се опитваш да кажеш на света около теб нещо... и да те мислят за луд!
« Последна редакция: Януари 25, 2008, 19:30:33 pm от H. »
Когато правдата се превърне в безправие,съпротивата е задължителна!

Неактивен Dorian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Относно: Re: Видях нещо
« Отговор #6 -: Януари 25, 2008, 17:10:21 pm »
Убеден съм, че надали има човек тук, който да каже "Не, не ни интгересува!" :) а за контакта - според някои той ще се усъществи волно или неволно (по-скоро волно за някои и неволно за други) съвсем скоро, тъй че да видим какво друго можеш да ни разкажеш :)

През 1992. Беше през лятото. Някъде по обяд. Лежах си в стаята и четях някакъв тъп любовен роман. Бях се размазала о жегата. Изведнъж усетих как през пръстите на краката ми нахлу много концентрирана енергия. Мога да я сравня с наситено статично електричество. Установих че мога да движа само очите си. Виждах как това нещо пълзи на горе по мен под кожата ми. До мен лежеше съпругът ми. Исках да го извикам, да ме погледне, но не можех да издам нито звук. То премина през цялото ми тяло и се изпари през главата. След секунда вече можех да се движа... така и не разбрах какво беше това???!!
« Последна редакция: Януари 25, 2008, 19:40:32 pm от H. »
Когато правдата се превърне в безправие,съпротивата е задължителна!

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Относно: Сръбкиня видя извънземно в нивата си
« Отговор #7 -: Февруари 07, 2008, 18:08:39 pm »
Може би дух човешки е преминал през теб. А замисляш ли се, че има хора ( може би ти си от тях ), които като птиците усещат осевите линии на земното магнитно поле...
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27