Автор Тема: Извънземно от СИВИТЕ стои зад БУШ на официално видео на CNN?  (Прочетена 11457 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Не знам дали сте забелязали, но въпросната оптическа измама си мърда главата, освен това си има и ръчонка. Формата му не се деформира така, че да загуби пропорцийте   си, което говори, че е реално съществуващ обект пред стъклата.  Прекалено прилича на сив, за да е просто случайност...
Според мен е възможно да се намира между Буш и камерите. Сенките, които падат върху "онова" са хвърлени от гърба на Буш - той също се отразява в стъклата  ;)

Естествено, това си е моето мнение.


А дали е възможно да е нарочно заложена холограма която да цели определени внушения ?  ;)

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Всичко е възможно , но не виждам смисъл в това.

Неактивен AnTrakS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Ако приемем , че седи пред БУШ  , защо всички са толкова спокойни?  :-\
И то пък чак да го излъчват по CNN..има нещо тук

Ами ако приемем , че е невидим за хората , а отражението му се вижда в стъклото?  :D

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
     На мен ми прилича на монтаж. Може да е по нарочно недоглеждане на някой монтажист в тв-то или само дядо господ знае по каква причина. :-\

Неактивен 3 in 1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Страхотно много ми харесва този форум. Това е най-интересният форум, който съм виждала и най-интелигентният. Мноо ме кефи. Всичко ми е интересно. Благодаря ви. А относно Буш - всичко вярвам, той е толкова малоумен, че няма земно обяснение . Само така с намесата на извънземна версия си обяснявам защо тоз човек е толкова зле.
Спрете Земята, искам да сляза!

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Нека се насочим към по-сериозните неща!

Краток опровержение за юнаците, които все още вярват:
Ето тук се вижда подобен ефект в отражението на стъклото. Както знаете (а може би не знаете :P ) стъклото е течно. Поради тази причина с времето прозорците се изтичат и създават деформации във формата си. Тъй като предполагам всички знаят, че Клинтън си имаше други неща, за които да плаща, освен за подмяна на джамовете в Белата къща, предполагам, че просто джамовете са стари и са проявили някакви малформации с времето. Демек сив зад Буш НЯМА :-[ Всъщност има, но не седят зад джама ;)[/i][/color]
Това беше доста смешно, сигурно не са сменяли прозорците от Независимостта си.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27