Автор Тема: Тайна армия създават в Русия!!!  (Прочетена 9359 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

White Angel

  • Гост
Тайна армия създават в Русия!!!
« -: Октомври 09, 2007, 03:11:14 am »
Сега ще ви кажа нещо много невероятно. Възможностите са две да се изсмеете зверски или да се зачудите на къде отиват нещата. Значи Баща ми който е социолог и е на 60 години е стабилен човек. Та той изумен ми каза че един негов приятел който работи охранител на "спецялни хора" бил изумен. Познавам човека лично и не е луд. При него назначили едно момче на видиме възраст около 30 години слабичък и дребен. Говорил само руски език и бил избягал от Русия от военен лагер и бил обучаван за войн охранител. Тайно общество създавало армия. Въпросния дизертьор Руснак твърдял че имал инплантиран чип в главата. Всички се смеели много и не вярвали докато скоро преди месец и половина не станал инцидент. Нападатели се опитали да похитят един от виповете. Тогава въпросното човече за 3-4 секунди ги убил и тримата. Русначето казало че трябва да минат две минути преди чипа да се изключи. Приятеля на баща ми останал безмълвен. На по кафенце му разказал че имало нови по добри войници и те били охраната на Путин. Скоро разгледах видео записи и видях охраната му. Пет малки мъжлета в едно бусче се движеха. Не знам как тези човечета могат да охраняват президент а ето че вече имам и отговор!
 Какво ще кажете по въпроса? Вярвате или не?
« Последна редакция: Ноември 01, 2007, 23:42:27 pm от H. »

Неактивен veselqk-U

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 255
Re: Честито тайна армия създават в Русия!!!
« Отговор #1 -: Октомври 09, 2007, 07:53:27 am »
Някъде има ли кадри с охраната на Путин някъде из нета от телевизионни репортажи.

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Re: Честито тайна армия създават в Русия!!!
« Отговор #2 -: Октомври 09, 2007, 09:39:08 am »
Наемниците ще охраняват и обектите от "Южен поток" и нефтопровода
   "Бургас-Александруполис"


 „Газпром“ набира армия за Путин


   След като си тръгне от Кремъл, президентът се гласи да дърпа юздите
   на частните въоръжени формирования на газовия гигант, Държавната
   дума прие закон, който разрешава на концерна да създава собствени
   войски


         ТОДОР ПРОЙЧЕВ

Едва ли може да се измисли по-добра гаранция за (екс)президента Путин от това да се обкръжи с частна армия и флот, които са му лично предани.

Pуската императорска армия освободи през 1878 г. българските земи от властта на турците. 66 години по-късно и на Червената армия се наложи да "освобождава" Царство България. А само 4 петилетки, след като последните съветски офицери освободиха кабинетите си в българското Министерство на народната отбрана, от изток се задава бъдещата корпоративна армия на "Газпром" под личното командване на (екс)президента Владимир Путин. В най-буквален смисъл. Особено, ако в България реално стартират двата мегапроекта на концерна - за нефтопровода "Бургас - Александруполис" и за газопровода "Южен поток".
На 4 юли с 341 гласа "за" долната камара на руския парламент - Държавната дума, прие на първо четене проект за изменение на Закона за доставките на продукция за федералните нужди. Проектът, който трябва да мине през още две гласувания в Думата, дава право на енергийните гиганти "Газпром" и "Транснефт" (монополист в областта на транспортирането на петрол по тръбопроводи) да създават собствени въоръжени формирования с по-широки пълномощия, отколкото на частните охранителни агенции. Целта на бъдещите корпоративни армии е защита на обектите на двата концерна както в Русия, така и извън нея.
*Март 2008-а: Командирът идва*

Наемниците на "Блекуотър" - една от водещите компании в бизнеса с частните армии, могат да бъдат видяни на различни "горещи точки" по света.

"Владимир Путин, който използва "Газпром" като ключов елемент от външната и отбранителна политика на Кремъл, ще вземе в свои ръце командването на частната армия, след като се оттегли от президентския пост през март 2008-а", предупреди израелската агенция DEBKAfile два дни след приемането на законопроекта от Думата.
"Твърденията, че Путин смята да оглави "Газпром" странно кореспондират с новия закон - коментира и главният редактор на сайта ФОРУМа.мск Анатолий Баранов. - Ако искаш иди и направи нещо на експрезидента, който се е укрепил в кулата на Каменния си остров, обкръжен от лично преданите му армия и флот. По-добра гаранция за неприкосновеност, едва ли може да се измисли."
Главната кула на "Газпром" е разположена в голям "закрит" бизнес квартал в покрайнините на Москва и се смята, че да се премине през високата й 4-метрова ограда е по-трудно от пресичането на много държавни граници.
"Газпром" е най-новото оръжие на Путин, обяви в края на май бившият британски посланик в Узбекистан Крейг Мъри в скандална статия за английския в. Mail on Sunday. Според дипломата през 2016 г. само работещи в "кулата от синьо стъкло" на концерна, ще бъдат способни да нанесат по-сериозен удар на Европа от всяка Червена армия, "ако се изключи ядрената война". Само със затварянето на винтилите на газопроводите, защото през 2016 г. 30% от електроенергийните мощности на Стария континент ще работят със синьо гориво, доставяно основно от "Газпром". А след законопроекта от 4 юли за сигурността на доставките ще се грижи частната армия на концерна и може би…на (екс)президента.
Почти веднага след влизането си в Кремъл Путин лично пое контрола върху газовия гигант. Шеф на управата на концерна е сподвижникът му от "питерския отбор" Алексей Милер, с когото са работили заедно в кметството на Санкт Петербург още през 90-те години. Председател на съвета на директорите пък е друг от "питерския отбор" и кметството - първият вицепремиер Дмитрий Медведев, сочен и като потенциален наследник на Путин на президентския пост.
*Газовите "кучета на войната"**
Колко наемници ще служат в частната армия на "Газпром"? Едва ли числеността им ще бъде оповестявана публично. Както и плановете на концерна за структуриране на собствените му въоръжени сили. И сега една от най-строгите тайни в "Газпром" заедно с търговската е числеността на действащата служба за сигурност, която се утвърждава по вътрешнокорпоративни правила./* "Кучетата на войната" (The Dogs of War) се превръща в нарицателно прозвище за наемниците в частните армии след излизането на знаменития едноименен роман на британския писател Фредерик Форсайт/.

Ето на това се казва честито. :D Това е статия от вестник Полтика, лятото щях да я публикувамама май съм забравил.

Неактивен pimeto

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 118
  • Kin: 159 ::: Sun: CAUAC
Re: Честито тайна армия създават в Русия!!!
« Отговор #3 -: Октомври 09, 2007, 11:41:09 am »
 :-\изобщо не се шашкам вече при такива новини... холивудските филми лека по лека стават реалност.
само ме притеснява какво би станало при една воина ?  ???
тия "супер войници" ще трепят наред обикновенната воиска та за мирното население не ми се мисли  :o

п.п. в предвид, че българите сме най-добрите писачи на вируси, сигурен съм че ще им хванеме цаката  :D

White Angel

  • Гост
Re: Честито тайна армия създават в Русия!!!
« Отговор #4 -: Октомври 11, 2007, 02:28:23 am »
Трандев не ми харесва че се потвърждават нещата които разбрахме. Това означава че скоро можеме да чакаме шоу с фоерверки. Хубаво че Русия все още ни има за партньор. САЩ се опитват да ни превземат но още не са разбра ли че ги попреметнахме със СС23. Витоша и още две места крият ядрени глави все още. Става все по интересно ... 8)

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Re: Честито тайна армия създават в Русия!!!
« Отговор #5 -: Октомври 11, 2007, 21:05:10 pm »
Витоша и още две места крият ядрени глави все още. Става все по интересно ... 8)
:o Това за първи път го чувам.

Eon

  • Гост
Re: Честито тайна армия създават в Русия!!!
« Отговор #6 -: Октомври 11, 2007, 21:53:35 pm »
Витоша и още две места крият ядрени глави все още. Става все по интересно ... 8)
Как го казваш все едно си ги видял.  8)

Неактивен Novis

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Re: Честито тайна армия създават в Русия!!!
« Отговор #7 -: Октомври 12, 2007, 21:26:46 pm »
Както и преди съм казвал - бях в ракетни войски и мога да твърдя че в момента в БГ няма не само ядрени глави, ами и никакви...
Относно частната армия - отдавна си мислех че може да има такова нещо и чаках да поизтече малко инфо. Ето че май поизтече ...

Неактивен rado89

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 224
Re: Честито тайна армия създават в Русия!!!
« Отговор #8 -: Октомври 12, 2007, 22:14:28 pm »
и защо ли тази тема идва точно след последния филм от трилогията борн????
A Coward Dies A Thousand Deaths! A Real Man Dies But Once!! 2PAC

Неактивен Novis

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Re: Честито тайна армия създават в Русия!!!
« Отговор #9 -: Октомври 13, 2007, 14:25:29 pm »
Хронологията за Борн колкото и да е интересна си остава едно художествено произведение и нищо повече...

Неактивен rofl

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 164
Re: Честито тайна армия създават в Русия!!!
« Отговор #10 -: Октомври 16, 2007, 13:46:34 pm »
Мда, и тия армии със сигурност биха умрели от страх при вида на група форумджии...
Някой доста упорито ми трие съобщенията ;-)

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Re: Честито тайна армия създават в Русия!!!
« Отговор #11 -: Октомври 18, 2007, 09:52:19 am »
Трандев не ми харесва че се потвърждават нещата които разбрахме. Това означава че скоро можеме да чакаме шоу с фоерверки. Хубаво че Русия все още ни има за партньор. САЩ се опитват да ни превземат но още не са разбра ли че ги попреметнахме със СС23. Витоша и още две места крият ядрени глави все още. Става все по интересно ... 8)
Че става интересно става, обаче как мечтая за един скучен свят.

Неактивен Novis

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Re: Честито тайна армия създават в Русия!!!
« Отговор #12 -: Октомври 19, 2007, 19:04:13 pm »
Че става интересно става, обаче как мечтая за един скучен свят.

Напомняш ми за древното проклятие - "да живееш в интересно време". (Ако някой друг го е постнал преди мене - моля за извинение.)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27