Автор Тема: Непредвиден и задължителен разход: €50 за нов паспорт  (Прочетена 48189 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен WhiteKnight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 230
Re: Непредвиден и задължителен разход: €50 за нов паспорт
« Отговор #15 -: Октомври 12, 2007, 11:00:07 am »
Значи, някъде прочетох, че силните магнити(например аз разкостих 2 хардиска развалени и сам си ги извадил), възпрепятстват всякакво дистанционно влияние на чиповете...а и са полезни срещу психотронните атаки... даже имаше един сайт в чужбина, дето продават дрехи с интегрирани магнити... тъй че, пришивайте си по дрехите или пълнете по джобовете! Успех!
п.с. магнити може да си набавите и от развалени тонколони и т.н....

Eon

  • Гост
Re: Непредвиден и задължителен разход: €50 за нов паспорт
« Отговор #16 -: Октомври 12, 2007, 11:34:38 am »
Това да не ти е чип, който да има връзка със сателит, че да правиш такива упражнения.

Неактивен pimeto

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 118
  • Kin: 159 ::: Sun: CAUAC
Re: Непредвиден и задължителен разход: €50 за нов паспорт
« Отговор #17 -: Октомври 21, 2007, 13:39:14 pm »
Това да не ти е чип, който да има връзка със сателит, че да правиш такива упражнения.
ами нали става дума за това, че тия от ЕС ще знаят къде ще си във всеки един момент! ? в границите на ЕС... това го пишеше някъде! тук в инфото пуснато, не го виждам.
та, как иначе ще те следят ?

Eon

  • Гост
Re: Непредвиден и задължителен разход: €50 за нов паспорт
« Отговор #18 -: Октомври 21, 2007, 13:46:15 pm »
Това да не ти е чип, който да има връзка със сателит, че да правиш такива упражнения.
ами нали става дума за това, че тия от ЕС ще знаят къде ще си във всеки един момент! ? в границите на ЕС... това го пишеше някъде! тук в инфото пуснато, не го виждам.
та, как иначе ще те следят ?
Първо провери дали чрез чипа в картата ти ще може да те проследяват. Къде го пише това някъде?...

та, как иначе ще те следят ?
С ГСМ-а ти, с кредитните и дебитните ти карти, с камери по улиците, с агенти, със сателити в орбита... Мислиш че не им е достатъчно ли?  ;)


Неактивен pimeto

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 118
  • Kin: 159 ::: Sun: CAUAC
Re: Непредвиден и задължителен разход: €50 за нов паспорт
« Отговор #19 -: Октомври 21, 2007, 14:00:27 pm »
ами преди време имаше новина, мисля че тук я четох, че американците поддържат виртуален свят на нашия.
с всички хора вътре, и прочие (не всички явно, но...)

та, джиесема ? не е надежден източник.... я го имаш, я не, я го смениш и т.н.
кредиткарти, ти имаш ли ?
но паспорта... е нон стоп с теб!   по логично ми се вижда...

ами нямам спомен къде го четох това.... тука ли, на друг сайт ли./... ще потърся пък да видиме...

Eon

  • Гост
Re: Непредвиден и задължителен разход: €50 за нов паспорт
« Отговор #20 -: Октомври 21, 2007, 14:26:13 pm »
Провери нещата как стоят и се обоснови и тогава пиши  ;)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Непредвиден и задължителен разход: €50 за нов паспорт
« Отговор #21 -: Октомври 21, 2007, 16:01:38 pm »
Цитат
ами преди време имаше новина, мисля че тук я четох, че американците поддържат виртуален свят на нашия.
с всички хора вътре, и прочие (не всички явно, но...)

Виртуален или паралелен ?

georgi_nz

  • Гост
Re: Непредвиден и задължителен разход: €50 за нов паспорт
« Отговор #22 -: Октомври 23, 2007, 00:09:50 am »
Добре ще откажем, ама всеки по отделно ефект нулев, единици сме, системата ще ни прецака все някак. Какво правим?
Има хора дето мислят точно по последния въпрос.
Изхода е във все по-малка зависимост от системата и при възможност - никаква. Кога човек е оптикаем - вятъра не го плаши.
Например ако някой се е набълбукал с 50-100 000 лева кредит при среден за страната доход - просто такъв е закован завинаги и какво му каже системата - това прави.И най големия ужас е да си загуби работата ( а това е част от методите на системата - страха)
Но кога си на село и всичко си произвеждаш :хамбара ти е пълен с жито, кочината с прасета, обора с крави... системата няма как да ти диктува нито пазарна цена на самоиздържането, нито кога да си колнеш агънце или прасе. Понеже 1 кг зърно струва целогодишно точно колкото 1 кг зърно. Т.е. инфлация и ограбване тук няма.
« Последна редакция: Октомври 23, 2007, 00:19:20 am от georgi_nz »

Неактивен Balance

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 40
Re: Непредвиден и задължителен разход: €50 за нов паспорт
« Отговор #23 -: Октомври 23, 2007, 18:03:05 pm »
Окови с чип вместо килия
Следят родните пияници като Парис Хилтън и Мел Гибсън

Осъдени бабаити и пияници ще носят гривна на крака, вместо да висят в ареста. Благодарение на електронния чип в нея полицията ще знае винаги къде се намират те. "Бижуто" ще слагат и домашните побойници, осъдени да не припарват до жертвите си. Това предвижда нов законопроект за изпълнение на наказанията, съобщи за "Стандарт" правосъдният зам.-министър Димитър Бонгалов. С електронна гривна за проследяване ще се кичат в събота и неделя и футболните хулигани, на които е забранено да се доближават до стадиона.
Наркомани също ще бъдат следени дали редовно ходят на лечение. Следенето с гривни се използва предимно в САЩ, където годишно 130 000 носят съвременните окови. Сред тях са звездите Парис Хилтън и Мел Гибсън заради алкохолни изцепки.

в. "Стандарт" 23 Октомври 2007

Напредват без да спират...
Несигурността се явява неотменна част от живота - и е добре, че е така, защото тя го превръща в с

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: Непредвиден и задължителен разход: €50 за нов паспорт
« Отговор #24 -: Октомври 24, 2007, 08:57:41 am »
Да, и аз го четох това. Идеята е следната: ако на един изнасилвач сложат такава джаджа и той изнасили отново, няма да бъде виновна гнилата система, а джаджата:) Елементарно, Уотсън  >:(
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Eon

  • Гост
Re: Непредвиден и задължителен разход: €50 за нов паспорт
« Отговор #25 -: Октомври 24, 2007, 09:13:28 am »
Да, и аз го четох това. Идеята е следната: ако на един изнасилвач сложат такава джаджа и той изнасили отново, няма да бъде виновна гнилата система, а джаджата:) Елементарно, Уотсън  >:(
Идеята е някой ако е пребил жена си, и му наложат мярка да не се доближава до жена си на по малко от 1 км. Като се доближи и джажата да покаже, че се е доближил и да дойдат и да го 'предупредят'.  ;D

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Непредвиден и задължителен разход: €50 за нов паспорт
« Отговор #26 -: Октомври 25, 2007, 20:56:29 pm »
Има хора дето мислят точно по последния въпрос.
Изхода е във все по-малка зависимост от системата и при възможност - никаква. Кога човек е оптикаем - вятъра не го плаши.
Например ако някой се е набълбукал с 50-100 000 лева кредит при среден за страната доход - просто такъв е закован завинаги и какво му каже системата - това прави.И най големия ужас е да си загуби работата ( а това е част от методите на системата - страха)
Но кога си на село и всичко си произвеждаш :хамбара ти е пълен с жито, кочината с прасета, обора с крави... системата няма как да ти диктува нито пазарна цена на самоиздържането, нито кога да си колнеш агънце или прасе. Понеже 1 кг зърно струва целогодишно точно колкото 1 кг зърно. Т.е. инфлация и ограбване тук няма.

Независим, докато не локализират район или държава с повече "независими" и не им пуснат системата за контрол на времето. Видяхме какво направи сушата това лято. Мислех си, че съм готов още сега да стана "независим" от системата, но не мога просто така да зарежа всичко. Нещо ми се върти из главата протести като учителските - масови из цялата страна, лягат 50 човека на улицата и се връзват един за друг - нещо такова. Но трябва да участват страшо много хора. Бяха ми казали, че този номер с листа хартия с личните данни вместо лична карта не върши работа. Такова нещо се издава временно, докато ти изкарат документи, не знам онзи свещенник как е действал.

Това за "електронните окови" отдавна се практикува в САЩ, даже и преди сме го обсъждали, е вече е и тук.

И какво в крайна сметка ще си вземем новите карти с чиповете роптаейки, но пак ще ги вземем, на мен така ми изглежда.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Rockbul

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
  • Всичко от което имам нужда е любов!
Вижте, аз живея с моето семейство извън България. Първо неждународни паспорти за страните членки на Европейския съюз не са необходими. Ако ще пътувате в страна различна от ЕО ще трябва да си извадите такъв , какъвто искат властите. Те са изпратили проторипа на БГ паспорта на всички гранични пунктове и съответните органи сравняват вашия с изпратения. Отвсякъде е нахендряне. А това за пръстовите отпечатъци е част от поредицата условия да ни крадът законно. Преди две години бяхме в Дубай. Там на митницата се прави лазерно сканиране на очната ретина и влизаш в Емиратствата. Предполагам, че това ще бъде следващата ебавка с народеца за последвщите паспорти.Същото правят и с табелите на автомобилите. Колко пъти ги подменяха и крадяха парите на хората. Сега още веднъж ще го направят. Тук на островите при нас има автомобили с номера отпреди 20 години и никой не ги закача. Те са валидни, освен ако не ходиш в друга държава разбира се. Крадат народа, тъй, както никой досега не го е крал. И кой е виновен за това? Костов, Доган, Станишев или...господ. Докато човек сам не удари по масата няма да му се наредят нещата.  :-[Е...естествено, че за това се иска дупе!

Неактивен Rapsio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 399
И ся кво - мойта лична карта изтича другия месец...начи ша са бръкна веднъж за подмяна, и след няколко месеца кат си изберат фирма пак?

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Голям смях :) Правителството се бореше да влезем в EU. Референдум нямаше. Сега сменяме картите и отгоре на всичко ни карат да си плащаме, за... избор, който не сме правили! Е това е гавра с нас, повече от всякога!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27