Автор Тема: За кого гласувахте и защо? Обосновете отговора си.  (Прочетена 10729 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re:За кого гласувахте и защо? Обосновете отго
« Отговор #15 -: Ноември 02, 2011, 12:00:44 pm »

Не е задължително да ти купят гласа.

Абе момче аз съм на 50 и кусур години че да ме учиш кой как и какво ще ми внуши.Живял съм над 30 години през измисления социализъм комунизъм или нещо си там , видях и как се прави социалистически капитализъм ..... ама за какво ли съм се заядосвал с биберончовци направо се чудя на мене си ???.

П.С.С такова мислене България още хиляда години ще тъпче на едно място, не измислиците за масони и разни рептили и глупости а нацията е виновна за това дередже!Има една сентенция , прост народ слаба държава!
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:За кого гласувахте и защо? Обосновете отговора си.
« Отговор #16 -: Ноември 02, 2011, 12:20:44 pm »
Тази тема е чисто статистическа.
За политически дебати има други теми посветени на ГЕРБ и изборите.

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:За кого гласувахте и защо? Обосновете отго
« Отговор #17 -: Ноември 02, 2011, 16:03:41 pm »

Не е задължително да ти купят гласа.

Абе момче аз съм на 50 и кусур години че да ме учиш кой как и какво ще ми внуши.Живял съм над 30 години през измисления социализъм комунизъм или нещо си там , видях и как се прави социалистически капитализъм ..... ама за какво ли съм се заядосвал с биберончовци направо се чудя на мене си ???.



Ха ха. ;D
old4, това, че си на 50+ години не те прави осъзнат.
Даже това, че си гласувал доказва, че си по-голям "биберон" от Божинката. :)
 

Има една сентенция , прост народ слаба държава!


Дали държавата ни е на това дередже СЕГА, заради действия и бездействия на 50+ годишните, а?
Като сте на повечко години се мислите за много ерудирани, но в повечето случаи не е така.
« Последна редакция: Ноември 02, 2011, 16:23:02 pm от Гален »

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:За кого гласувахте и защо? Обосновете отго
« Отговор #18 -: Ноември 02, 2011, 16:40:09 pm »
Щом е за статистиката- не съм гласувал. Обосновката е в по-горния ми постинг. Омръзна ми да ме правят на балама и едни "комунисти" да се сменят с други, по-нови "комунисти". По-големи "мъжкари" и "патриоти". Алабала за наивници. old4, и на сто+ години да станеш, все тая, щом досега след 50+ не си прозрял играта- запазване на статуквото. Добре е, че във форума сте трима.
« Последна редакция: Ноември 02, 2011, 17:04:04 pm от bojinkata »

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:За кого гласувахте и защо? Обосновете отговора си.
« Отговор #19 -: Ноември 02, 2011, 19:30:12 pm »
В началото на темата, има надпис с големи червени букви, с молба към потребителите да не се философства по политическа тематика, а само да се напише (ако искате разбира се) партията за която сте гласувал и обосновката.

Масата от вас направиха точно обратното. Всички вие, които се имате за нещо повече от стадото, не можахте да уважите една елементарна молба, изискваща само прочитането на един ред.

Това показва на какво интелектуално ниво сте всички. А то както може би подозирате не е изобщо високо. Можете да ми се обидите официално.

Беше ви отправена молба, да споделите за коя партия сте гласували (ако сте гласували изобщо) и да напишете кратка обосновка. Като изрично ви беше отправена молба политическите спорове да се пренесат на друго място.

Как да очаквам аз например, България да се оправи като виждам, че хората, дори и една елементарна молба от един ред не могат да уважат?

На всички вас ви липсва култура на общуване и уважение, а това като го няма ми е през онази работа колко сте големи езотерици и как си чешете езиците и други работи във форума.

Абсолютно същото ви е поведението и в целия форум, не само в тази тема. Бяха ви отправяни хиляди молби в продължение на години, резултат никакъв. Куче да беше, като му кажеш 2 пъти щеше да разбере.

Затова заключвам темата. И отново призовавам да мислите и да четете преди да пишете.

PS - С настоящия пост разбира се не визирам хората, които са участвали коректно в темата.
« Последна редакция: Ноември 02, 2011, 19:35:54 pm от ₪ Eon ₪ »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27