Автор Тема: “Извънземен” тормози роми в махалите на “Владиславово” и “Аспару  (Прочетена 6715 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
“Извънземен” тормози роми в махалите на “Владиславово” и “Аспарухово”

http://www.dnesplus.bg/Curious.aspx?f=108&d=180545

22.08.2007 22:09
Жители на жк “Владиславово” подадоха сигнал до “ДНЕС+”, че е възникнало напрежение сред ромското население в квартала, след като някои от тях са забелязали “извънземни същества” по улиците. Репортер на електронното издание потърси кмета на района Христа Маринова за коментар. Тя потвърди, че наистина е възникнало напрежение сред ромите от квартала заради мъж, който обикалял по улиците, облечен в черни дрехи. Притеснени от странника, ромите потърсили помощ от заместник-началника на ІІІ РПУ Аврамов, но докато подавали сигнала, мъжът с черните дрехи изчезнал мистериозно.

Служителят на МВР от своя страна се е свързал с г-жа Маринова с молбата тя да събере лидерите на ромите и заедно да поговорят с хората и да ги успокоят, че няма нищо притеснително. Ромите са получили и уверение, че ще бъдат осигурени по-чести полицейски патрули в района и ще се направи всичко възможно да бъде опазен общественият ред.

Г-жа Маринова добави, че ситуацията е овладяна и няма основания за притеснение сред жителите. По думите й полицейски проверки са извършвани преди ден и в “Аспарухово”. Тогава граждани отново са подали сигнал за странен непознат мъж, който ходел по улиците, предрешен в черно. Все още не е ясно дали гражданите, живеещи в двата квартала, са се уплашили от един и същ човек. Г-жа Маринова каза още, че самите роми не са могли да обяснят какво точно в поведението на странника е предизвикало паника сред тях.


Айде ся пък на циганите са им виновни и извънземните. Няма оправия ейй ;)

Неактивен търпелив

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 133
както ги тормози след някой друг ден ще им предложи по някой лев за изборите

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Ето продължението....

"Извънземният", който плаши ромите в “Аспарухово”, си търсил жена и дете

23.08.2007  15:58
Набеденият за извънземен мъж, облечен в черно, който от близо месец плаши ромите във варненския квартал “Аспарухово” си търсил жена и дете, това научи от потърпевши репортер на “ДНЕС+”. Този факт станал ясен след като мистериозния мъж оставил бележка, на която написал, че до като не се сдобие със семейство няма да спре нощните си набези, дори ако това продължи още 4 месеца.

Уплашените до смърт роми не желаеха да бъдат снимани и разказваха различни страховити версии за извънземния. Една от тях е, че след появата на мъжът в черно в махалата изчезнали уличните кучета. Други разказваха, че няколко души са се разболели след като са видели нощния пакостник. Единно бе мнението, че този човек ги тормози и по цяла нощ никой в махалата не спи. Един през друг хората разказваха, че след като се стъмни започват мъките им. Мъжът започва да се разхожда из улиците и да чука по вратите и прозорците им.

Един от очевидците на нощните набези сподели, че на няколко пъти мъже от махалата са хващали мъжът в черно, но в този момент той просто се изпарявал от ръцете им. 41-годишната Ася разказа, че очите му светели като лазери и приличал по-скоро на сянка, от колкото на жив човек.

Всички роми обясниха, че вече не знаят какво да сторят, за да прогонят странника. Те дори се жалваха, че са готови да му дадат храна или каквото друго иска само, за да престане да ги плаши. Жителите на махалата са подавали не един път сигнал до ІV РПУ в “Аспарухово”. Дори и снощи са идвали полицаи, които са обходили района с кучета, но не са успели да открият извънземния. Друг проблем е, че улиците не са нито осветлени, нито асфалтирани, жалваха се ромите.
http://www.dnesplus.bg/Curious.aspx?f=108&d=180688

Неактивен Силата

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 264
Внимание мъжете в  черно идват и в България.  :P Иначе се съмнявам да е извънземно.Но все пак няма невъзможни неща
...и нека силата да бъде с теб.Aз знам неща ,за които ти даже не си и подозирал... че знам.

Неактивен търпелив

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 133
Чукал им по вратите-по главите им да чука-да им дойде акъла

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Moothman в България! Българският Чупакабра!  Омръзнало му е да обикаля и да предупреждава за катастрофи по света и решил да се задоми най - накрая.
 Сега ни е смешно ама не знам дали на някой ще му е смешно ако го срещне на някоя тъмна уличка да се носи над земята и да шепне: "Здравей Пешо! Аз съм Индрид Колт!"
Хехе дори и да не е извънземен може да е някой откачалник търсещ си жена и дете ... за буркани :)
 Чакаме снимки...
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен търпелив

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 133
след като българите търпят циганите и им плащат тока ,водата,дрехите,помощите и т.н. извънземните обаче не могли да се стърпят и дошли да вразумяват циганите преди изборите

Неактивен Силата

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 264
Цитат
след като българите търпят циганите и им плащат тока ,водата,дрехите,помощите и т.н. извънземните обаче не могли да се стърпят и дошли да вразумяват циганите преди изборите
Де да беше така. :-[
...и нека силата да бъде с теб.Aз знам неща ,за които ти даже не си и подозирал... че знам.

Неактивен pimeto

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 118
  • Kin: 159 ::: Sun: CAUAC
казаха, че ромите същата вечер търсили да заколят майка с малко дете като си мислили че така извънземното щяло да е доволно и да ги остави на мира! ?!!?!?!?!

добре, че не са намерили!

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Когато за първи път прочетох името на този  топик, дори и не го отворих. Но наскоро във влака чух от човек, доста смешна история , че извънземното било с антени и ми го поописа имало и снимки май. Разказвача не беше от Варна.  :D

Неактивен Empty

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 115
това си само ти esoundc  ;D
не се преструвай

Неактивен търпелив

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 133
какви ли не версии се чуха,че му викали пружинката щото скачал по покривите, чукал по вратите през нощта и такива работи.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27