Автор Тема: Секретен мобил на ЦРУ - номер 63  (Прочетена 8176 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Секретен мобил на ЦРУ - номер 63
« -: Ноември 02, 2005, 15:49:39 pm »
ходя си аз по улицата и кво гледам - кола на ЦРУ  :o

ааааа викам си, това не може да бъде ... и за доказателство я снимах. Снимките не са монтаж и са 100% автентични (мейд бай май мобайл фоун)

...имаше антена отгоре и беше вързан с един дебел кабел към един контакт.

Смучат си викам .... ама яката смучат. Нека смучат ... нема лошо

Поздрави
Атила
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Секретен мобил на ЦРУ - номер 63
« Отговор #1 -: Ноември 02, 2005, 21:40:09 pm »
Хехехехе - оригинално ;) :P ;D

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Секретен мобил на ЦРУ - номер 63
« Отговор #2 -: Ноември 02, 2005, 23:07:04 pm »
хехехе ;D,аз па помислих че са открили таен номер....нещо като 911,ама за специални случаи//;)
musica universalis

Eon

  • Гост
Re: Секретен мобил на ЦРУ - номер 63
« Отговор #3 -: Ноември 03, 2005, 11:50:01 am »
бахти телефона дето го имаш
кви снимки прави


кърти


Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: Секретен мобил на ЦРУ - номер 63
« Отговор #4 -: Ноември 03, 2005, 12:17:57 pm »
бахти телефона дето го имаш
е аз кво ... конспиратор ли съм или не  ???
като бях още конспираторче нямах такива техники, ама в последно време ми порасна работата  ;D ;D
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Oberon

  • Гост
Re: Секретен мобил на ЦРУ - номер 63
« Отговор #5 -: Ноември 03, 2005, 15:52:33 pm »
Верно, баси телефона :)))
Коя "работа" ти порасна ве?

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: Секретен мобил на ЦРУ - номер 63
« Отговор #6 -: Ноември 03, 2005, 19:05:37 pm »
Цитат
Коя "работа" ти порасна ве?
е как коя ... конспираторската - с тая дето най мноо и често конспираторствам.

Ти да не мислиш че е така лесно да намериш секретна кола на ЦРУ, да я снимаш и да останеш дори жив. Техника си трябва

Ta подължих да набллюдавам тайно секретната кола и вчера вечерта се случи нещо много интересно.
Тамъс сам пийнал един чай да се стопла малко и идват 4ма човека. Застават пред колата, аз насочвам подслушвателното устройство у чувам следнияр разговор:

Най-дребният почва:
"така, обучението ви в ЦРУ е вече накрая и сега имате последен изпит. Все двамата отивате в кафето и като ви викна по радиостанцията ще дойдете"
та тоя дренияр вади един пистолет и го дава на третият дето остана и му казва:
"вътре е твоята приятелка. за да сме сигурни че ще ни служиш и изпълняваш всичко трябва да я убиеш. ето ти пистолета - имаш 2 минути"
Аз изтръпнах ... викам си - сега ще стана свитетел на убйство. Да, да .. ама не. След 2 минути излиза пича с приятелката си за ръка, дава пистолета на дребният и казва че е приключил с ЦРУ.
Ония обаче не се отказва - вика втория по радиостанцията .... същата процедура се повтаря ... и тоя не застреля приятелката си.
С третият обаче седяха нещата по друг начин. Взима той пистолета и се почва една патаклама ..... 10 мин. кво ли не се чуваше от колата. Излиза тоя и почва да се жалва на инструктора:
"абе, тоя пистолет с хаосни патрони зареден, кво сте ми дали? наложи се със стола да я отрепя"
« Последна редакция: Ноември 03, 2005, 19:16:30 pm от Атила »
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Oberon

  • Гост
Re: Секретен мобил на ЦРУ - номер 63
« Отговор #7 -: Ноември 03, 2005, 19:11:28 pm »
Е, да:)) Имаше ли на главата 5 кг. клони? Беше ли намазан със смазка? не нали? кво знаеш ти за разузнаваческото минало на Оберон хаха

Биберон

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: Секретен мобил на ЦРУ - номер 63
« Отговор #8 -: Ноември 03, 2005, 19:18:33 pm »
смей се смей се ... мене не ми беше смешно - да станеш свидетел на убйство не е никак лесно. Може аз да съм следващият - много знам, много съм видял
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Севар

  • Гост
Re: Секретен мобил на ЦРУ - номер 63
« Отговор #9 -: Ноември 04, 2005, 01:43:27 am »
смей се смей се ... мене не ми беше смешно - да станеш свидетел на убйство не е никак лесно. Може аз да съм следващият - много знам, много съм видял

"Смеете се, смеете се, ама като падне атомната бомба аз ще се смея!" ;D
(военен преподавател)

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Секретен мобил на ЦРУ - номер 63
« Отговор #10 -: Ноември 04, 2005, 10:17:00 am »
Беше ли намазан със смазка?
Къде си бил намазан със смазка,щото ми звучи много подозрително и крайно пе...рвезно
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: Секретен мобил на ЦРУ - номер 63
« Отговор #11 -: Ноември 04, 2005, 10:48:10 am »
смазвам се аз .. и то редовно при това ... ама с водка не със смазка  ;D ;D
« Последна редакция: Ноември 04, 2005, 11:03:40 am от Атила »
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

dope_hat

  • Гост
Re: Секретен мобил на ЦРУ - номер 63
« Отговор #12 -: Декември 02, 2005, 18:10:53 pm »
Хахаах това със пистолетите и мацките няма как да си чул такъв разговор понеже това е мнооого стар виц :-)
А относно снимките, не са правени от телефон понеже всяка снимка си има EXIF данни а те не съвпадат със такива на телефон :-) айде поздрави и без да се обиждаш :Р ама следващия път менкай по - малко :Р
А и да отбележа, че това не е кола на ЦРУ ... едва ли биха толкова прости да си сложат CIA за регистрационен номер :-)
Мисля че беше някоя от абревиатурите на един от многото щати на USA :)
айде успех следващия път ;-)

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: Секретен мобил на ЦРУ - номер 63
« Отговор #13 -: Декември 02, 2005, 23:15:57 pm »
драги ми смехурко,

първо да приведствам с добре дошъл във форма.
личи си че си конспиративен тип, щом веднага дори и вицовете и смешките тука във форума подлагаш на съмнение  :P :P

ето ти снимка на мобито с автомобила на ЦРУ ... и да ЦРУ са супер бедни и затова ползват коли на по 20-25 години  ;D ;D ;D
обработвал съм ги (намалени и оптимирани за уеб) с Photoshop за това можеби съм възбудил съмнението ти

C-AI e регистрация от Хемниц Германия - веднага проверих... ама кото видях буса ми стана толкова смешно, че реших веднага да го снимам.
Имаше и сателитна чиния (мъничка де) на покрива и беше опънат един бая дебел кабел към него

... голяма коспирация  8) 8) 8) няма що

Поздрави и до нови срещи
Атила

« Последна редакция: Декември 03, 2005, 00:00:02 am от Атила »
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Oberon

  • Гост
Re: Секретен мобил на ЦРУ - номер 63
« Отговор #14 -: Декември 06, 2005, 15:54:31 pm »
Хахахахаха "драги ми смехурко" :)))))
Бе и аз се усъмних в качеството, ма си викам той Атила IT го раздава, сигурно ги е пипнал малко:) Ма нали имам опит в конспирациите си затраях:))

Хахах, драги ми смехурко:))))

Имах един стар в казармата така викаше на новобранките, ма не и на мене че съм бил "вишага" пък той ги уважавал:))))

Оберон Смехурон

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27