Автор Тема: Филми за масоните по Discovey Channel  (Прочетена 7684 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Филми за масоните по Discovey Channel
« -: Август 21, 2007, 20:57:17 pm »
Предполагам не трябва да бъда изненандан от това, но вчера гледах реклама на филм за "Масоните" и тайните общества по Discovey Channel, ако скоро изкарат и филм за Илюминати, въобще не би ме учудило вече. Един приятел ми пуска филм с експерименти от 60-те с присаждане на глави както на маймуни, така и на хора. Накъде отиваме :o
« Последна редакция: Ноември 01, 2007, 21:13:59 pm от H. »

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Филми за Масоните по Дисковъри Чанел
« Отговор #1 -: Август 22, 2007, 01:29:39 am »
Един приятел ми пуска филм със експерименти от 60 те с присаждане на глави както на маймуни , така и на хора. Накъде отиваме  :o

Искам да го гледам. Филма не приятелят :)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Силата

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 264
Re: Филми за Масоните по Дисковъри Чанел
« Отговор #2 -: Август 22, 2007, 07:59:30 am »
Отговор:Настъпват странни дни на планетата земя. ;) Абсолютно никой не знае накъде отиваме.Но спокионо човечетсовто е оцелявало и при радиация и при Хитлер и сега ще оцеле. ;)
...и нека силата да бъде с теб.Aз знам неща ,за които ти даже не си и подозирал... че знам.

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Re: Филми за Масоните по Дисковъри Чанел
« Отговор #3 -: Август 22, 2007, 22:21:19 pm »
Един приятел ми пуска филм със експерименти от 60 те с присаждане на глави както на маймуни , така и на хора. Накъде отиваме  :o

Искам да го гледам. Филма не приятелят :)

 може и да го уредим , ако има вариянт , ще ти пусна ЧС  ;)

Неактивен djbooth

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 37
Re: Филми за Масоните по Дисковъри Чанел
« Отговор #4 -: Август 24, 2007, 23:38:26 pm »
Е добре не се карайте,филма го имам First Head Transplant.Казвайте само де да го кача.

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Re: Филми за Масоните по Дисковъри Чанел
« Отговор #5 -: Август 25, 2007, 14:55:28 pm »
   незнам как се казва филма , ама беше бая ужасен. Това което гледах беше съвсем малко и доколкото разбрах присаждането ставаше но имаше проблем с движението на тялото.

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Re: Филми за Масоните по Дисковъри Чанел
« Отговор #6 -: Август 29, 2007, 20:55:09 pm »
Eто ти тук част на едно интервю което направих за безплатния "Го Гайд" на списание "ИНТРО", ако те инетерсува повече , части от него ще са публикувани в септемврииския брой. Човекът който стой от другата страна на микрофона е Джош Уинк  :D

 следи много внимателно за какво се говори там. Става въпрос за химическите наркотици и "Техно" сцената , смятам , че е много подходящо в твоя случай.
 
 " Въпрос: Какво е мнението ти за химическите наркотици и тяхното разпространение сред хората които харесват електронната музика и уважават техни сцената? Ние всички знаем, че когато Хауса е започнал да се оформя като музикално течение той е бил музика свирена по партита без алкохол и химически наркотици и това е било идеологията на техно сцената. Сега обаче повечето клубове са собственост на мафията и там се продават доста наркотици. Ти какво мислиш по този въпрос?
     Отговор: Ами аз не вземам наркотици но не мога да бъда политически и да кажа дали това е добро или лошо, но за мен това не правилно. Това което аз не харесвам е ,че хората не са отговорни когато вземат наркотици и един човек може да развали хубавата вечер на всички дори и 5000 човека. Някой взема ЛСД и прави глупости, после идва полицията , хваща го и по медията и новините телевизията, радиото и печата се появява информация за това и всчико става като лошо име за музиката и течението.Ако група от хора излезе навъ и някой е взел някакъв наркотик , всички трябва да са отговорни за него или най – малкото един човек постоянно трябва да го следи какво върши и тогава всичко ще е наред и всички ще се щастливи. Има логика в това. Всяка музикална култура си има свой наркотик както и религията е била базирана на това, нещо от рода на това да вземеш наркотика когато ставаш мъж или да се влееш в обществото. За нещастие обаче много хора ги вземат по различен наин за да получат различен ефект от тях и това единствено вреди на сцената не я изгражда и полицията точно това и чака , да спре партито заради наркотиците които хората употребяват там. Хората също са отговорни когато вземат наркотици, не казвам вземйте или невземйте наркотици , но бъдете отговорни за това и мислете за последствията които това би донесло на вас и на сцената и музиката която уважавате и обичате. Деца бъдете отговорни"

 и така , желая ти приятно вдигане във фитнеса и лек ден с наркотиците които поглъщаш и си мислиш , че си спиритуален  ;D
п.с.
 съжалявам за грешките в текста , но това е суровтата версия и тази част от интервюто за сега няма да бъде публикувана никъде  :-*
« Последна редакция: Ноември 01, 2007, 21:16:10 pm от H. »

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Филми за Масоните по Дисковъри Чанел
« Отговор #7 -: Август 30, 2007, 23:30:21 pm »
Докато си чатите не стана ясно ще гледаме ли филмче с присаждане на глава или няма? Правиш си регистрация в дата.бг и можеш да го качиш там.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27