Автор Тема: Мисля че видях извънземен...  (Прочетена 10835 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен P4L-

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Мисля че видях извънземен...
« -: Август 11, 2007, 21:52:49 pm »
Та.. хора преди няколко вечери, докато спах чух шум все едно някой отваря вратата на стаята ми,а по принцип живея сам.. не му обърнах внимание, докато не започнах да чувам че се приближава към мен. Когато се обърнах не си спомням много добре видях нещо не знам какво може да съм сънувал или нещо друго но видях нещо с голяма зелена глава и големи очи да ме гледа погледнах го само за секунда и се обърнах, като си помислих, че сънувам не знам може да не ви е интересно, но исках да го кажа..


а между другото един приятел от село, в който седя в тях, когато съм там една вечер ми разказва че чува всяка вечер стъпки по земята все едно някой стъпва тежко , стига до него и започва да го гледа , а като се обърне няма нищо .. след това пак .. същатата вечер когато легнахме той ми каза да не заспивам и да слушам .. това което каза се случи по същия начин, само че ни редуваше идваше при мен обръщах се нямаше нищо.. след това при него ... извинете ако съм спамил или нещо такова..  :--- :(
« Последна редакция: Април 04, 2008, 21:00:14 pm от H. »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Видях нещо
« Отговор #1 -: Август 12, 2007, 22:16:22 pm »
Откъде си?

Неактивен P4L-

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Видях нещо
« Отговор #2 -: Август 12, 2007, 22:24:26 pm »
от Русе

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Видях нещо
« Отговор #3 -: Август 12, 2007, 22:36:35 pm »
Опиши създанието със зелената глава по-добре ако ти е възможно?

Неактивен P4L-

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Видях нещо
« Отговор #4 -: Август 12, 2007, 22:48:48 pm »
еми до колкото го видях беше с голяма зелена глава и големи черни очи нищо друго не си спомням освен че когато се обърнах и се развих леко и това нещо ме зави и имаше големи нокти след това не си спомням абсолютно нищо

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Видях нещо
« Отговор #5 -: Август 12, 2007, 22:57:01 pm »
Вероятно е било среща с рептилия. Много интересно! Ако си спомниш още детайли ще съм ти благодарен!

Неактивен P4L-

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Видях нещо
« Отговор #6 -: Август 12, 2007, 23:03:50 pm »
за сега нищо не си спомням знам само че от тогава от както ми се случи това сънувам кошмари че съм мъртъв последния кошмар беше че съм при майка ми и баща ми и брат ми и отивам до вратата и в същия момент брат ми отваря и аз минавам през вратата .. другото не е важно но накрая в съня ми разбирам че съм умрял като съм паднал през прозореца (  6 етаж) и това е всяка вечер разлиен сън но по един и същи начин умирам :С

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Видях нещо
« Отговор #7 -: Август 13, 2007, 00:12:00 am »
еми до колкото го видях беше с голяма зелена глава и големи черни очи нищо друго не си спомням освен че когато се обърнах и се развих леко и това нещо ме зави и имаше големи нокти след това не си спомням абсолютно нищо
Ммм, Олд хаг синдром ет итс бест... Не знам дали е рептилия но подобни неща са описвани от доста отдавна и в повечето лсучаи е просто проекция на ума ти..защо обаче винаги има общи черти не знам....
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен P4L-

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Видях нещо
« Отговор #8 -: Август 13, 2007, 13:54:05 pm »
за друго не се сещам ако е станало нещо  ::)

Неактивен 3 in 1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re: Видях нещо
« Отговор #9 -: Ноември 09, 2007, 22:44:23 pm »
Налудничаво или не и на мен се е случвало, обаче твърдя, че съм си 100% нормална. Само дето сиво-зеленото кретенче тихо жужеше, зяпаше и не помръдваше, стоеше право и беше около метър и 20 високо.  Самото присъствие ме събуди, а аз да се събудя посред-нощ е доста трудна задача. Не се изплаших, което е странно. Адски ми се спеше, обърнах се на ляво, завих се през глава и казах: "разкарай се!" (Не пия алкохол, не пуша трева, не употребявам приспивателни). Лежах 3 минути под завивката, но взе да ме човърка мисълта, онова още ли е там. Отвивам се, поглеждам - няма го. Реших, че най-после съм се побъркала и отидох в кухнята да пия вода. Обаче, отварям вратата, светвам лампата и виждам в средата на кухнята един силно завихрящ се облак като гъста мъгла или пара във формата на шапка-цилиндър. Имах чувството, че страшно бързо се въртеше и после това изчезна. Все едно се разтвори във въздуха. Пак си помислих, че съм луда и така заспах. Да, ама обаче на следващия ден нямах мира и покой: каква беше тази тъпа случка, аджеба?  Обувам обувките и хуквам към един човек, който разбира от някои неща. Той ми каза: "не се плаши, това е холограма, изучавали са те само" . Аз отговорих, че не ме беше страх и хукнах обратно в къщи.  Минаха години от тогава, повече не се е повтаряло за моя голяяяяяяяяяма радост.  Не знам дали е редно да ви го разказвам , но то се случи.
Спрете Земята, искам да сляза!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Видях нещо
« Отговор #10 -: Ноември 10, 2007, 10:48:38 am »
Уникално! Благодаря ти, че сподели с нас :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27