Автор Тема: Джейн Робъртс - Материалът Сет  (Прочетена 8965 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Джейн Робъртс - Материалът Сет
« -: Юли 19, 2007, 19:54:36 pm »
Като го видях в Елрид и не повярвах, че е издадена... Историята явно е доста криминална - от някакво неизвестно издателство е, без да закупуват правата (само така! :P), но много стилно. Няма информация дори в интернет за книгата, което я прави още по-хакерска и готина :-* Червена корица, с черен надпис. Оглеждайте се, въпреки че имам чувството, че само в София ще изкарат късмет (както винаги >:()

И за да не е тайна - става въпрос за един от най-качествените ченълинги правени някога :) Датира от 70-те :) Нещата вътре са 80-85%-ви, което го нарежда близо до дневниците на Били Майер.

Препоръчвам я :)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Джейн Робъртс - Материалът Сет
« Отговор #1 -: Юли 20, 2007, 14:22:49 pm »
Аз ти препоръчвам един бърз скан   :P

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Джейн Робъртс - Материалът Сет
« Отговор #2 -: Юли 20, 2007, 14:53:06 pm »
Веднага ги започвам тея 350 страници :P

Eon

  • Гост
Re: Джейн Робъртс - Материалът Сет
« Отговор #3 -: Юли 20, 2007, 23:37:25 pm »
Съквартирантката ми, си купи книгата днес. Цяла вечер я чета и наистина е много добра!


 :D


P.S. - И аз я препоръчвам!!!  8)
« Последна редакция: Юли 21, 2007, 07:03:41 am от Eon »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Джейн Робъртс - Материалът Сет
« Отговор #4 -: Юли 21, 2007, 18:56:39 pm »
Цитат
Няма информация дори в интернет за книгата, което я прави още по-хакерска и готина

Всъщност има инфо за книгата  вече тука  : http://book.liternet.bg/partnerbooks.php?ID=23310

Иначе ние излизаме на първо място като резултат при търсенето :)  :D

Материалът Сет
   Автор: Джейн Робъртс
Обем: 344 стр.
Формат в мм.: 145х200
Издател: ИК "Сим инвест"
Мека подвързия
Дата на включване: 2007-07-19
Нашата цена: 10.80 лв   

Джейн Робъртс (1929-1984), авторка на бестселърите "Сет говори" и "Същността на личната реалност" е един от най-признатите в света авторитети в областта на метафизиката.

"Класическият труд на Джейн, "Материалът Сет", буквално промени живота ми и ускори личното ми усъвършенстване. Чудесното редуване на цитати от Сет и обясненията на Джейн ясно и достъпно успяват да разтълкуват същността на вътрешната и външната реалност, както и огромните лечебни и креативни сили, които притежаваме."
Рик Стар, Президент на New Awareness Network Inc., автор на "Приключения извън тялото"

"Книгите за Сет представят променящата се карта на реалността с една нова диаграма на психиката... полезна за всички изследователи на съзнанието."


P.S  Има я и в книжарница Пингвините
http://www.pe-bg.com/?cid=9&pid=23100

Както и  тука http://www.bgbook.dir.bg/book.php?ID=23310

« Последна редакция: Юли 21, 2007, 19:03:57 pm от Alien »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Джейн Робъртс - Материалът Сет
« Отговор #5 -: Юли 22, 2007, 16:55:41 pm »
Браво! Който може да скача :P

stiver

  • Гост
Re: Джейн Робъртс - Материалът Сет
« Отговор #6 -: Ноември 04, 2007, 15:23:55 pm »
Никога до сега не съм чела нещо, което до толкова да съвпада и да допълва моите собствени разбирания за света. Препоръчвам я на всички и особено на тези, които не търсят напудрени чанелинги със съмнително съдържание, а задълбочени, конкретни и логични обяснения на въпроси от метафизиката.

Ето и един цитат от книгата:

"Ние сме индивидуализирани порции енергия, материализирани във физическото съществуване, за да се научим да формираме идеи от енергия и да ги правим физически видими (това се нарича конструиращи идеи). Ние проектираме идеи в даден обект, за да можем да боравим с него. Но обектът е мисълта, материализираната мисъл. "


stiver

  • Гост
Относно: Джейн Робъртс - Материалът Сет
« Отговор #7 -: Януари 22, 2008, 01:22:33 am »
YouTube - няколко автентични филма на самата Дж. Робъртс в транс като Сет.

http://www.youtube.com/results?search_query=%22jane+roberts+seth%22&search=Search

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Джейн Робъртс - Материалът Сет
« Отговор #8 -: Януари 22, 2008, 12:37:32 pm »
Наистина е прекрасна книгата, аз като я четох на места не вярвах, че това наистина го чета :) Все пак много хора не го харесаха :D Много се надявам да издадат и другите книги :)

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Относно: Джейн Робъртс - Материалът Сет
« Отговор #9 -: Януари 22, 2008, 19:18:50 pm »
Аз гледах видеото. Имам въпрос, тази дама е говорила от името на Сет?
Щото не ми изглежда много нормална, малко ми напомня на оная нашенка, дето по ТВ обесняваше, че няма мозък....На въпросните филмчета, групата около нея доста се посля, предполагам и аз ако бях там щях да се посмея:)))
Общо взето, разказва колко сме велики, и как имаме огромна сила. Всяка терта дума е "тогава осъзнавате". Това, което се казва, можете да го прочетете и в индийските свещени текстове....

Подхождам този път много скептично...сори.
Тази буквално ми прилича на освидетелствана....
Плюс това, интонацията с която говори, ми звучи много заповедно. Можеше някак си Сет да ни говори по-спокойно и меко...А не като на непослушни деца, каквито може би ние му се падаме.....Не знам вече и аз, на кое точно да вярвам...В коментарите на филмче 3, един пич пише, че в началото на кариерата си, въпросната дама се е изживявала като говорител на Духа на Арбрахам ( предполагам Линкълн:))) Ама явно нещо ...мдам.
« Последна редакция: Януари 22, 2008, 19:23:31 pm от Handle »
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27