Автор Тема: ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в България  (Прочетена 65969 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re:ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в България
« Отговор #75 -: Февруари 11, 2010, 15:41:24 pm »
Ами тук виждам доста често НЛОта.
      Откога се опитвам да Ви кажа,че така е навсякъде. Няма Първомай няма Царево и така нататък. Тези Пришълци са навсякъде. За Тях няма Обяд няма Вечер. Пет Човека като Мен да има да снимат и да видиш сетне какво става. Ще е Фрашкано със Снимки на НЛО-та. Ама де ги такива като Мене?   

Неактивен b.boy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 85
  • Музиката е нещото което ме прави щастлив!
    • The Mystery
Re:ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в България
« Отговор #76 -: Февруари 11, 2010, 17:30:22 pm »
Loveca  :) приятелю (ако мога да те наричам така де) аз имам желание да пробвам,но за жалост апарата ми не може да прави последователни снимки (тоест щрак-щрак...) след всяка снимка трябва да се изчаква    :D а това отнема прекалено много време...и така ми се убивам  желанието...ако имаш някакви идеи....кажи  :drinks:

Неактивен Guns N' Roses

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Не яжте душите си!
Re:ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в България
« Отговор #77 -: Февруари 11, 2010, 17:32:55 pm »
Аз само вечерта виждам и то много са малки светлинките, едвам ги виждам с просто око, а с фотоапарат съм пробвал, няма начин, иначе бих ги снимал, ако имах телескоп щях да ти кажа какво са, ама нямам. ;D
Очите на мъдростта са очи, които могат да обяснят и видят качество във всичко, за да опознаят себе с

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re:ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в България
« Отговор #78 -: Февруари 12, 2010, 00:45:14 am »
Приятелю. Не съм на щрак- щрак. На всеки 3-4 секунди щракам.  Питаш ли ме как издържам. От Юни месец до сега. Обаче се изморих - психически. Преглеждането и то не е лесно. А пък Ти пробвай един Ден. Може да си Късметлия.

Неактивен Guns N' Roses

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Не яжте душите си!
Re:ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в България
« Отговор #79 -: Февруари 12, 2010, 01:55:26 am »
Рядко съм виждал и по-големи светлини, които могат да се снимат, но съм нямал нищо под ръка... ако мога ест че ще снимам и ще кача. :)
Очите на мъдростта са очи, които могат да обяснят и видят качество във всичко, за да опознаят себе с

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re:ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в Българи
« Отговор #80 -: Февруари 12, 2010, 13:52:59 pm »
    Ако чакаш да видиш - много има да чакаш. Тук става въпрос за Тези, които се движат като куршум. Те са многото. Аз кажи-речи за един час снимане през деня си докарвам по 1 НЛО. Има дни по 3 парчета . Ами ако снимам по 6-7 часа тогава най-малко 5 парчета ми са гарантирани. Ей за това става въпрос.Пространството отгоре Гъмжи от НЛО-та. Само да ти се снима.     
« Последна редакция: Февруари 13, 2010, 08:14:59 am от Mirotvorec »

Неактивен b.boy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 85
  • Музиката е нещото което ме прави щастлив!
    • The Mystery
Re:ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в България
« Отговор #81 -: Февруари 12, 2010, 15:26:18 pm »
Loveca - окей...ще пробвам но от какви места да снимам.Тоест може ли само от терасата към небето примерно,едно и също.Или трябва да се разхождам някъде на вънка и да снимам...!? И другия ми въпрос е следния.

Дори да направиш снимка на НЛО - какъв е смисала? Искам да кажа,правителството знае  че ги има но крие доказателствата.Как може да се използват тези снимки,с каква цел!? Да не мислиш че ще ги пуснат по ТВ-то...и като някоя новина из вестниците...!? Въпроса ми е - Защо го правим?   ;)

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re:ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в Българи
« Отговор #82 -: Февруари 12, 2010, 18:34:41 pm »
 Нали сме Фенове. Ако сме такива само да си чешем езиците и нищо да не правим то тогава кучета ни яли. И Ти и който може. Няма значение дали си на терасата като Мен или навън.  Те са навсякъде - става дума за Прешелците. Аз понеже редовно вися на Терасата и снимам съм направи впечатление на съседите щото един ме попита да не измервам Радияцията.  Ако нещо снимате Аз се наемам да го обработя.   
 
« Последна редакция: Февруари 13, 2010, 08:16:00 am от Mirotvorec »

Неактивен Agressor

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Re:ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в Българи
« Отговор #83 -: Февруари 12, 2010, 20:44:46 pm »
Аз бях снимал една кооперация и после като преглеждах на компа имаше нещо друго над нея,ако си заинтересован да обработиш кажи...
« Последна редакция: Февруари 13, 2010, 08:16:26 am от Mirotvorec »

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re:ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в България
« Отговор #84 -: Февруари 13, 2010, 14:09:16 pm »
Готов съм и още как. Давай го. За нула време и е готов. При Мен Шеш-Беш няма. За родната уФология - Ура!

Неактивен Agressor

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Re:ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в България
« Отговор #85 -: Февруари 13, 2010, 15:15:34 pm »
2 снимки са ,правени в различни месеци.

Едната е тази - http://picbg.net/u/3111/20396/401941.jpg , виждат се 2 обекта горе в ляво.

Другата е тази - http://picbg.net/u/3111/20396/223284.jpg

Неактивен momo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 184
Re:ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в България
« Отговор #86 -: Февруари 13, 2010, 16:01:53 pm »
Като ти гледам качеството на снимките, може да е от врабче до самолет.  ;)

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re:ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в Българи
« Отговор #87 -: Февруари 14, 2010, 16:33:45 pm »
Тука сьм. Бях малко позабравил.И така: Колко е багажа на оригиналите щото тези са 126 и 101 кб. Трябват ми те ако ги имаш. Значи от тези захапах по малката. И на ли съм уж Майсторинга Я спатарясах ( Изразявам се така за да става малко Джумбиш) за нула време. Това които се вижда на Снимката не е Птица- Гаранция. Това нещо прилича на Обувка- Лява гледана от долу. Ако продължа със подробностите сигурно ще има Смях в Залата. Някои са Голями Веселяци- направо да вземе Човек да Ги почерпи.Започвам втората. Какво следва? 
« Последна редакция: Февруари 14, 2010, 17:05:39 pm от loveca »

Неактивен Agressor

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
Re:ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в България
« Отговор #88 -: Февруари 14, 2010, 20:33:32 pm »
Толкова е големината,нямам по-големи и какво имаш предвид за обувка,че съм си играл по снимките ли?

Неактивен loveca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re:ПРОЕКТ: карта на НЛО посещенията в България
« Отговор #89 -: Февруари 14, 2010, 20:51:41 pm »
Толкова е големината,нямам по-големи и какво имаш предвид за обувка,че съм си играл по снимките ли?
               
 
    Не си го и помисляй това. Искам да кажа че това е НЛО -според мен и че прилича много ама много на Обувка. Казвам това което е. На втората Снимка има два Обекта с различни форми. Да ги кача ли да ги видиш ти и който желае. Струва си.             
 
   

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27