Автор Тема: Художествени Източници на НЛО и Извънземни от Древността  (Прочетена 37728 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
22 (както и тези около нея) е аборигенско изкуство на австралийските коренни народи. Рисунките са много стари - много преди новата ера. Правени са на скали и във вътрешността на пещери (!) :) Уникално е че са запазени идеално до днес :D

Неактивен Stardust

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 26
Мерси за инфото, ще се поровя тия дни... :)

Много, ама много, сходна е с "ония" от видението!  :-\
Чистото и пълно съзнание е истинското усещане за съществуване

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Аз като го четох това за качулатите ми изникна пред очите това:



Смяташ ли че може да са били рептилии?

Неактивен Stardust

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 26
Относно: Художествени Източници на НЛО и И
« Отговор #48 -: Май 27, 2008, 20:35:37 pm »
Да ти кажа честно, преди това "видение" нямах никаква представа за съществуването на рептили  и тем подобни, но там долу в тунела имах усещането, че са с крокодилска кожа ( това не съм го описала, забравих! ). Лицата им не видях, но много добре помня, че главата им нямаше заострен връх, като на тоя дзвер от картинката, а беше с крушовидна форма, по-скоро леко вдлъбната отгоре, така както ги нарисувах и съм сигурна , че нямаха качулки.   
« Последна редакция: Май 27, 2008, 20:44:42 pm от Mirotvorec »
Чистото и пълно съзнание е истинското усещане за съществуване

Неактивен Sekhmet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 139
Относно: Художествени Източници на НЛО и И
« Отговор #49 -: Юни 02, 2008, 14:51:38 pm »
Преди дни бях на Рилски манастир и попаднах на нещо много интересно без изобщо да го търся. Просто както си стоях вдигнах глава и пред мен просто блесна изографисано НЛО. Като че ли хората (долу) искат да си платят "билета за рая" с всичките си богатства и корони, само и само да се качат на него... Обаче там не отиват такива като тях...
После като си прибрах в Пловдив исках да проверя височината на върховете в Рила и отново се наби нещо в очите ми.  :-\ Рилски манастир и Пловдив са на един и същ паралел!? Случайност? Може би ненапразно тук има много хора със свръхсензитивни способности. Дали 42 паралел не крие в себе си някаква тайна? Нямах време да проследя какво още съществува на него.
« Последна редакция: Юни 02, 2008, 14:59:21 pm от Sekhmet »

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Това слънце което има тяло и черни крила е по-притеснително за мен (някакви интерпретации  :-\ )
А това не мисля че е НЛО, по ското нещо което ангелът държи.

cdms

  • Гост
С тези пламъци малко на Армагедон ми мяза.

Неактивен Sekhmet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 139
За мене странното е, че този стенопис всъщност е интерпретация на част от "Книгата на Енох", а тя както знаем бе дълго време апокриф.
Там образът на БОГ (слънцето с крилете)е описан точно по този начин. А от там като се има предвид, че "Книгата на Енох" е станала "Тайната книга" на богомилите, наистина нещата се завързват по особен начин.
Имам предвид това, че някои стойностни хора, които се занимават със забранената от Ватикана история, смятат, че всъщност Иван Рилски е изповядвал дълго време нетрадиционното християнство (богомилството), а самият Боян Мага е бил негов брат... Май се отплеснах, а и като че ли темата не е точно за тук. Да ме извинят Админите  :-*

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Браво Sekhmet :) Nice shot :D

cdms

  • Гост
После като си прибрах в Пловдив исках да проверя височината на върховете в Рила и отново се наби нещо в очите ми.  :-\ Рилски манастир и Пловдив са на един и същ паралел!? Случайност? Може би ненапразно тук има много хора със свръхсензитивни способности. Дали 42 паралел не крие в себе си някаква тайна? Нямах време да проследя какво още съществува на него.
Пловдив: 42° 9' N, 24° 45' E географски координати
Рилски манастир 42 03 43 67 N  23 07 00 46 Е

Неактивен WhiteKnight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 230
То и Кюстендил е на 42о , а като се вземе в предвид, че под целият град има огромни реки от минерална вода, само да знаете какви са хората тук при нас - или супер или ужас! ;-)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Последният "йероглиф" доста напомня :D Особено на онези от "Денят на Независимостта" :)

stiver

  • Гост
Ето една малко известна икона от манастира в Трявна изобразяваща Ной и ноевият ковчег.....

Smilоdon Fatalis, тази икона е МНОГО интересна. Можеш ли да разкажеш малко повече за нея - от къде е снимката, къде я намери, историята и и т.н.

Много ти благодаря. Много интересна находка.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Мен много ме изкефи онова с Ал. Велики и Христофор Колумб. Светещите топки в небето ;)

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Още като я видях тая фреска (снимка 60) се сетих за това:

Стенопис на "Преображение Христово" от църквата "Св. св. Теодор Тирон и Теодор Стратилат" (строена през 1614 г.) в село Добърско /община Разлог/.
...water can flow, and water can crash...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27