Автор Тема: Художествени Източници на НЛО и Извънземни от Древността  (Прочетена 37607 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

firma

  • Гост
Много хубави снимки.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Oberon - не само торбичките!

Кажи ми защо имат всички на ръцете си "часовници"? Какви са тези устройства? Чрез тях ли си сменят формата???

Първите две са поствани вече. Последната е на Молох - божетсвото, на което се кланят масоните при Бохемиън Гроув. И там има "часовник"!!! Що за работа! Всички Ануннаци с тея устройства?!?

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...

milenski

  • Гост

Кажи ми защо имат всички на ръцете си "часовници"? Какви са тези устройства? Чрез тях ли си сменят формата???

А защо наистина да не са били просто часовници  :) Смяната на формата надали е била с помощта на външно устройство, поне аз така мисля...

Дъвиан

  • Гост
Прилича ми на Анубис, тази глава от лявата фигура.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
На мен си ми прилича на змей :P

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Ето още за колекцията   . Едната е картина на Волтер вмъкната във философската му новела "Micromégas" 1752г. , която между другото се занимава с  нови светове.
« Последна редакция: Март 27, 2007, 23:11:41 pm от Alien »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Чиния на гроба на Христос

« Последна редакция: Септември 17, 2006, 20:01:50 pm от Horus »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Из личния архив на Елтимир. Намерено в Япония.

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
А пък сигурно има и още, някои може би са фалшификати, но други със сигурност не са, особено тези от Месопотамия със сигурност не са. Снимка 3 е много впечатляваща, намерете едно изображение на Дева-та с Младенеца и ги сравнете :)
« Последна редакция: Април 15, 2007, 12:14:14 pm от Ashaman »

Неактивен BlackBLOOD

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 20
Невероятен материал!

Страхотна работа:)

Неактивен Smilоdon Fatalis

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
Гущероподобни същества на плоча от Сердика
« Отговор #41 -: Април 05, 2008, 11:20:32 am »
Долу в средата на плочата са изобразени много интересни същества. Тук снимката е с ниска резолюция и не се вижда съвсем ясно, но плочата все още е изложена в Археологическия музей. На мен от близко разстояние ми напомняха за гущероподобни същества.

"В центъра на София, някогашна Сердика - на ъгъла на бул. „Дондуков“ и ул. „Будапеща“, през 2004 г., археологът Жарин Величков и неговият екип разкриват основите на част от римски амфитеатър с големи размери и разнообразен археологически материал. През следващата година археологическите проучвания продължават и на бул. „Дондуков“ 12, където през 2006 г. е определено точното място на арената. Тази уникална римска обществена сграда е най-големият открит амфитеатър на Балканския полуостров.
Изследователите определят два строителни етапа - единият е извършен от император Диоклециaн в самия край на III в., а вторият се отнася към IV в. по време на управлението на император Константин, когато амфитеатърът е разширен в източна посока. След последните археологически проучвания са разкрити основите на по-ранна сграда, определена като театър от периода II-III в., върху която по- късно е изграден амфитеатърът. Тези открития дават обяснение на релефна плоча - афиш, съобщаваща за зрелище, вероятно състояло се в Сердика. Освен амфитеатъра на Сердика на територията на България са разкрити още двe подобни сгради, но с по-малки размери в Марцианопол (Девня) и Диоклецианопол (Хисаря)."
« Последна редакция: Април 05, 2008, 15:45:27 pm от H. »

Неактивен ulgen

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Нещата придобиват голяма сериозност :)

Неактивен Smilоdon Fatalis

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
Ето една малко известна икона от манастира в Трявна изобразяваща Ной и ноевият ковчег.....

Неактивен Stardust

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 26
Относно: Художествени Източници на НЛО и И
« Отговор #44 -: Май 27, 2008, 15:23:22 pm »
H.,

моля те, кажи откъде взе рисунка 22, защото много прилича на един силует, който видях (качила съм скица "тунели и Лаборатория").
Или ако имаш повече инфо за тази рисунка... Направо се оцъклих :o като я видях, толкова ми заприлича на моето видение, че докато не расконспирирам 8) всичко относно тази рисунка няма да мирна!!!!!!

Много благодарности предварително!!!! ;)
« Последна редакция: Май 27, 2008, 20:42:51 pm от Mirotvorec »
Чистото и пълно съзнание е истинското усещане за съществуване

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27