Автор Тема: Какво препоръчваш?...  (Прочетена 269444 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re:Какво препоръчваш?...
« Отговор #75 -: Октомври 27, 2006, 19:41:32 pm »
А, за последното някакъв автор?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Re:Какво препоръчваш?...
« Отговор #76 -: Октомври 27, 2006, 21:14:41 pm »
"Стършел"? Oberon, благодаря!; за намека, а и не само за него ;) От "Стършел" предлагам "художника-карикатурист" Цветан Цеков; в кавички, защото всъщност господин Карандаш е много повече от художник-карикатурист... Него предлагам - на всички ви!
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Xpuctoc Muxaul

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 447
  • Виждам мислите ти!
Re:Какво препоръчваш?...
« Отговор #77 -: Ноември 01, 2006, 18:41:11 pm »
препоръчвам 'Пътуване извън тялото' на Робърт Монро

Трите книги на Робърт Монро на български в един файл:
http://www.megaupload.com/?d=A1HE772F - линкът ще бъде валиден докато не минат 21 дена, през които никой не е свалял файла.   ;)
« Последна редакция: Ноември 01, 2006, 18:42:07 pm от Xpuctoc Muxaul »

Дъвиан

  • Гост
Re:Какво препоръчваш?...
« Отговор #78 -: Ноември 01, 2006, 18:46:10 pm »
линкът ще бъде валиден докато не минат 21 дена, през които никой не е свалял файла.   ;)

:D Значи трябва да минат 21 дена, през които никой да не сваля файла, за да бъдат след това валиден линка, така ли? ;D

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Какво препоръчваш?...
« Отговор #79 -: Ноември 01, 2006, 19:07:14 pm »
All download slots (50) assigned to your country (Bulgaria) are in use.
Please try again later.
   

Eon

  • Гост
Re:Какво препоръчваш?...
« Отговор #80 -: Ноември 07, 2006, 16:29:42 pm »
TOP SECRET | MAJIC
STANTON FRIEDMAN

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Какво препоръчваш?...
« Отговор #81 -: Ноември 07, 2006, 19:06:32 pm »
Как искам времето да не се забързва, а да се позабави малко да имам време да прочета нещо от препоръчаното  :( :( :(
Ся да подхвърля и аз нещо: авторът го забравих :D, а заглавието е "Остров Тимбукту", има нещо специално в тази книга, не е от типа които "те грабват"... повече  :P

Eon

  • Гост
Re:Какво препоръчваш?...
« Отговор #82 -: Ноември 12, 2006, 14:01:09 pm »
Fire From The Sky

Battle of Harvest Moon & True Story of Space Shuttles

By One who knows

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Какво препоръчваш?...
« Отговор #83 -: Ноември 12, 2006, 18:51:35 pm »
Fire From The Sky

Battle of Harvest Moon & True Story of Space Shuttles

By One who knows


Както се вика - свободна за превод, който желае, нали бре Еон-е - хахаха :P :P :P

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Какво препоръчваш?...
« Отговор #84 -: Ноември 12, 2006, 18:57:08 pm »
Хахах точно тва щех да кажа :) Аз тази книга съм я дърпал едно време страница по страница щото нямаше друг вариант от там дет я намерих

Eon

  • Гост
Re:Какво препоръчваш?...
« Отговор #85 -: Ноември 12, 2006, 19:00:41 pm »
Затова Ви я направих на един документ. Да ви е по лесно четенето, ако ще четете де... ;D

Точно за тази книга не знам как ще се оправите, защото вече има 4-5 човека, които искат да я преведат цялата...

Ще настане бой... :P
« Последна редакция: Ноември 12, 2006, 19:33:16 pm от Horus »

Eon

  • Гост
Re:Какво препоръчваш?...
« Отговор #86 -: Ноември 13, 2006, 11:20:56 am »
http://www.geocities.com/Area51/Shadowlands/6583/

Много добър и пълен сайт.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re:Какво препоръчваш?...
« Отговор #87 -: Ноември 14, 2006, 22:01:13 pm »
Преди време ми хрумна интересна идея като прочетох за една инициатива. Провеждаше се някъде лятото и се състоеше в това, че хората оставяха книги на определени места със стикери на тях, които казваха коя е фирмата и т.н. Та си мислех книги по нашите, теми: езотерика, НЛО, философски, уникални романи..., да ги "забравяме" на специални места. Примерно оставяш едно копие от "Дао Дъ Дзин" или "Холографската Вселена" на някоя пейка в парка, или на някое място където би си намерила подходящ читател. И вътре да пише, който я намери след време да остави на някое друго място подобна добра книга, със същото послание в нея. Един вид като в "Предай нататък". Друг вариант на горната идея е да подарим някоя добра книга на библиотека или читалище. Това препоръчвам  :)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Какво препоръчваш?...
« Отговор #88 -: Ноември 14, 2006, 22:15:30 pm »
Преди време ми хрумна интересна идея като прочетох за една инициатива. Провеждаше се някъде лятото и се състоеше в това, че хората оставяха книги на определени места със стикери на тях, които казваха коя е фирмата и т.н. Та си мислех книги по нашите, теми: езотерика, НЛО, философски, уникални романи..., да ги "забравяме" на специални места. Примерно оставяш едно копие от "Дао Дъ Дзин" или "Холографската Вселена" на някоя пейка в парка, или на някое място където би си намерила подходящ читател. И вътре да пише, който я намери след време да остави на някое друго място подобна добра книга, със същото послание в нея. Един вид като в "Предай нататък". Друг вариант на горната идея е да подарим някоя добра книга на библиотека или читалище. Това препоръчвам  :)

Това е много стара и неостаряваща идея. Аз винаги съм бил на крачка да го направя и все нещо ме е спирало при мисълта, че ще я открие не който трябва. Но сега си мисля, че който и да я открие, ще е този, който трябва :)

На първата страница да бъде написано нещо в свободен стил +

"Прочети и остави на следващия като Теб."

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Какво препоръчваш?...
« Отговор #89 -: Ноември 19, 2006, 11:44:49 am »
Мен ако питате е 100 пъти по- практично макар и не толкова романтично както  в горната схема  да се приложи тактиката ПРОЧЕТИ , СКАНИРАЙ И КАЧИ В ИНТЕРНЕТ  

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27