Автор Тема: Извънземни атакуват Земята - България остава цяла  (Прочетена 6539 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
В сериала Старгейт в алтернативна вселена извънземните атакуват Земята и унищожават всичко по пътя си. Показва се карта в която с червено са отбелязани териториите които са напълно унищожени от ядрени оръжия. И както виждате България не е пипната  ;D ;D ;D
« Последна редакция: Май 22, 2007, 21:02:44 pm от Alien »

Неактивен Силата

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 264
Това да не те очудва и ние останахме непокътнати ,когато Империята атакува земята. http://vbox7.com/play:c3051c8e
...и нека силата да бъде с теб.Aз знам неща ,за които ти даже не си и подозирал... че знам.

Неактивен Баш Майстора

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
В сериала Старгейт в алтернативна вселена извънземните атакуват Земята и унищожават всичко по пътя си. Показва се карта в която с червено са отбелязани териториите които са напълно унищожени от ядрени оръжия. И както виждате България не е пипната  ;D ;D ;D
Mдааа- всичко е ясно- става дума за извънземни от български произход решили да се разправят жестоко с изконните ни врагове и всякакви инициатори на Ньойски, Берлински и прочие договори  ;D

Неактивен veselqk-U

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 255
Господ е българин нека не забравяме това ;)

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Баш майстора е верен :D. За справака прочетете темите за веселенския произход на българите и изобщо няма да се учдвате на този толеранс към нащшата родина. Та тези лошите от небето са наши преки братчеди. Хип хип ура за зведните ни братя. Огън по гадните земляни ;D ;D ;D ;D ;D

Неактивен devil4e

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 89
Re:Извънземни атакуват Земята - България остава цяла
« Отговор #5 -: Декември 22, 2009, 12:02:44 pm »
В сериала Старгейт в алтернативна вселена извънземните атакуват Земята и унищожават всичко по пътя си. Показва се карта в която с червено са отбелязани териториите които са напълно унищожени от ядрени оръжия. И както виждате България не е пипната  ;D ;D ;D

а радиацията която има от тези червени територии  ??? 


П.П кой епизод е това да го гледам

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Извънземни атакуват Земята - България остава цяла
« Отговор #6 -: Декември 22, 2009, 12:17:45 pm »
Баш майстора е верен :D. За справака прочетете темите за веселенския произход на българите и изобщо няма да се учдвате на този толеранс към нащшата родина. Та тези лошите от небето са наши преки братчеди. Хип хип ура за зведните ни братя. Огън по гадните земляни ;D ;D ;D ;D ;D
:hi: Дай линк къде да четем.
Инак майтап,майтап,ама ако искате ми вярвайте,имам едно странно усещане,че ако нещо се случва,то България ще оцелее.Знаете ли откакто съм се прибрала тук,колко пъти се каня да се махна отново и все нещо ме спира.Дори немога да мечтая вече за"навън"Нещо ме кара всичките ми цели и желания да са свързани с България.Знам,че трябва да остана тук.Знам,че тук е безопасно(въпреки реалната обстановка).Знам,че има нещо"особено"и"свято"я нашата земя.Просто е вътрешно усещане.Не знам.Никога не съм била ревностен патриот,обичам си родината и толкова.Но все повече започвам да мисля,че има"нещо"в земята ни и в нас самите като етнос. 

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Извънземни атакуват Земята - България остава цяла
« Отговор #7 -: Декември 22, 2009, 18:48:22 pm »
Ми доста добри попадения имат, все места с "добри лидери", ако дойдат да бият там където е червеното... аз съм за  ;D

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Извънземни атакуват Земята - България остава цяла
« Отговор #8 -: Декември 25, 2009, 20:50:40 pm »
В сериала Старгейт в алтернативна вселена извънземните атакуват Земята и унищожават всичко по пътя си. Показва се карта в която с червено са отбелязани териториите които са напълно унищожени от ядрени оръжия. И както виждате България не е пипната  ;D ;D ;D


П.П кой епизод е това да го гледам

Мисля че беше Season 1, Episode 19, щото имаше няколко епизода с алтернативни реалности, но май беше този като му гледам описанието.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Извънземни атакуват Земята - България остава цяла
« Отговор #9 -: Декември 25, 2009, 22:06:05 pm »
В сериала Старгейт в алтернативна вселена извънземните атакуват Земята и унищожават всичко по пътя си. Показва се карта в която с червено са отбелязани териториите които са напълно унищожени от ядрени оръжия. И както виждате България не е пипната  ;D ;D ;D

 ;D Май е позабравена посоката и силата на вятърчето ;)При толкова много ядрени взривове няма как да не сме засегнати.
Май забравихме и ЧЕРНОБИЛ-едно огнище, покри голяма част от източна Европа и в частност България.А тук кат броя са най-малко 20 огнища-бая големи по територия. ;)
« Последна редакция: Декември 25, 2009, 22:07:44 pm от marhs »

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re:Извънземни атакуват Земята - България остава цяла
« Отговор #10 -: Декември 25, 2009, 23:51:18 pm »
Сърбия го изяжда, а :flag_of_truce: ;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27