Автор Тема: Борисов заплаши Доган с бой  (Прочетена 4974 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Борисов заплаши Доган с бой
« -: Май 17, 2007, 14:11:05 pm »
Борисов заплаши Доган с бой

http://dnes.dir.bg/2007/05/17/news1686587.html#sepultura

“Ще се радвам Ахмед Доган някъде лично да ми каже “мухльо” и ще му докажа на мига кой е мухльото между нас двамата. Да ми го каже Сокола в очите и да е на ръка дистанция. Мухльото ще види какво ще му се случи..."

Това заяви неформалният лидер на ГЕРБ и кмет на София Бойко Борисов пред бТВ и продължи: "Да ми каже лично “мухльо”, ще го приема лично”, предаде БГНЕС. Доган не казва една лоша дума за "Атака" никъде, а говори само за ГЕРБ и срещу мен. Изпратили са Румен Овчаров да агитира за БСП за изборите, замазват очите, че всъщност са взели някакво отношение към него, каза още Борисов. За всички е ясно, че Овчаров повече няма място в политиката, но огромният му финансов ресурс и възможности, които има, ги кара да не смеят да му го кажат в очите, уточни кметът. Премиерът Сергей Станишев стои твърдо зад Овчаров и всячески се старае да прикрие скандала, смята Борисов. Той беше категоричен, че ако след време ГЕРБ не може да направи правителство, ще излезе в опозиция. Основните опоненти на тези избори на ГЕРБ са БСП и Атака, каза още Борисов. Той не е съгласен с прогнозите, че ще се втвърди електората на БСП, като изтъкна неизпълнените обещания на левицата. "С кое ще се втвърди електоратът на БСП – с дупето на Азис ли? Че пее народни песни и е облечен с фрак?", попита Борисов. Коалиция на ГЕРБ с БСП била възможна само ако лидер на социалистите е Божидар Димитров.

Цирка е пълен  ;D

captain caveman

  • Гост
Re: Борисов заплаши Доган с бой
« Отговор #1 -: Май 19, 2007, 01:07:52 am »
еми тва са балкански избори се пак!надявам се никой не е очаквал вълни от цивилизованост!бабаитлъка,грубата сила и селянията са козовете на кампанията!

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Борисов заплаши Доган с бой
« Отговор #2 -: Май 19, 2007, 11:54:14 am »
какъв е смисълът това да е отделна тема,...?
musica universalis

Неактивен търпелив

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 133
Re: Борисов заплаши Доган с бой
« Отговор #3 -: Август 24, 2007, 20:04:58 pm »
Бойко е противоречива личност-дано да е искрен.

Неактивен Eltimir

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 519
Re: Борисов заплаши Доган с бой
« Отговор #4 -: Септември 03, 2007, 12:48:13 pm »
Ето ви още едно бисерче от Бойко:
"БСП винаги е носила карък /проклятие/ за България.
Това заяви на среща в залата на Дома на културата Бойко Борисов, като обясни: „Щом БСП дойде на власт в страната започват суши, наводнения, пожари, катастрофи, гинат невинни хора, горят войничета, застигат ни бедствия. Това нещастие ни преследва като изкупление на кръвта на хилядите невинни, отишли си без съд и присъда, по лагери и затвори.”

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Борисов заплаши Доган с бой
« Отговор #5 -: Септември 18, 2007, 02:27:09 am »
Нека Бойко на мен да ми каже "мухльо" и да е на една ръка разстояние, к'во като е по - едър аз пак мога да го сваля. Прави се на добрушко и на загрижен за хората, а колко далавери извъртя намат край даже сега. Това от пожарникар да станеш кмет на столицата никак не е случайно и всички го знаем. Абсолютно всичи управници без изключение заслужават да ги изринеш от парламента със сопата, писнало ми е да ги слушам какво приказват и да виждам какво вършат като се обърнат. Аман!
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Eon

  • Гост
Re: Борисов заплаши Доган с бой
« Отговор #6 -: Септември 18, 2007, 10:12:22 am »
Нека Бойко на мен да ми каже "мухльо" и да е на една ръка разстояние, к'во като е по - едър аз пак мога да го сваля. Прави се на добрушко и на загрижен за хората, а колко далавери извъртя намат край даже сега. Това от пожарникар да станеш кмет на столицата никак не е случайно и всички го знаем. Абсолютно всичи управници без изключение заслужават да ги изринеш от парламента със сопата, писнало ми е да ги слушам какво приказват и да виждам какво вършат като се обърнат. Аман!

asdfghjkl  пак изби рибата.... тааа така си е де.. прав си :D

Неактивен търпелив

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 133
Re: Борисов заплаши Доган с бой
« Отговор #7 -: Септември 18, 2007, 12:43:05 pm »
бе доган,който и да го набие няма да сбърка,ама той нали сега все с хеликоптер бръмчал,трябва един рамбо тука дето сваля хеликоптери с чакъл.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27