Автор Тема: Президентът Буш идва в София на 10 и 11 юни  (Прочетена 24453 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Petee

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 109
Re: Президентът Буш идва в София на 10 и 11 юни
« Отговор #15 -: Април 27, 2007, 14:50:52 pm »
Админе, защо ше бягаш? Ти си си у вас.

Неактивен pph

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 133
Re: Президентът Буш идва в София на 10 и 11 юни
« Отговор #16 -: Април 28, 2007, 13:45:48 pm »
Плюф, тоя мерзавец не го искам в България  :o

http://throw-a-tomato.com/  ;D
"There is no such thing as death. Life is only a dream, and we are the imagination of ou

ipnovst

  • Гост
Re: Президентът Буш идва в София на 10 и 11 юни
« Отговор #17 -: Май 04, 2007, 13:03:20 pm »
 Еми първо честито на софиянци!Покрай пристигането на тоя храст бак ще ни се види тегаво с пътуването из града.Из центъра ще е неква лудница аз съм сигурен!
Цитат
Е, това беше в кръга на шегата. Ако ще се прави демонстрация, трябва да се разграничим от подобни простотии, за да не ни сочат после с пръст и да викат: "Гледай ги лудите, перковци, конспиратори!". Ако ще се прави трябва протеста да се запомни се нещо, което ще накара някои роботчета да се замислят. Колкото и малко да е със сигурност ще го покажат по телевизията, ако извадим късмет може и по международните канали. Може да се насочим към плакати с предизвикващи надписи, но не традиционните псувни или "Буш - терорист!". Нещо по - пикантно - "Буш - Илюминатска кукла на конци!",  "Дядото на Буш плащаше на Хитлер!", "Не на НАТО - глобалната полиция на НСР" и т.н. не ме бива особено в това.
Според мен наистина трябва да се насочим към плакати,но без надписи или послания.Един огромен плакат с колаж или подходяща рисунка ще свършат много по-голяма работа.Върти ми се из тиквата идеята за Буш представен като кукла на конци или нещо подобно.Ако и на вас ви допада подобна идея,дайте да се групирваме и да намерим човек който може да направи подобно нещо.Ще съберем някакви средства(там по някое и друго левче на човек)правим плаката и като дойде храст-младши ще гледаме да бъдем отразени от всички възможни медии,та да има някакъв смисал от цялата работа.
 P.S. Чакам подкрепа :) ;) :D!

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Президентът Буш идва в София на 10 и 11 юни
« Отговор #18 -: Май 11, 2007, 19:29:34 pm »
И отгоре движещият конците да е някой мазен, зелен гущер.

П.П. Ако не има харесат тези работи, може да се стигне до опити от страна на отганите на реда да разпръснат тълпата. Припомнете си книгата "Shield Tactics", бях я прикачвал някъде из форума.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Re: Президентът Буш идва в София на 10 и 11 юни
« Отговор #19 -: Май 11, 2007, 21:29:01 pm »

 мога да пробвам да информирам анрахистките структури, това ще свърши работа предполагам  :-\ Иначе само кажете и аз ще дойда на демонстрацията  :D

lexas

  • Гост
Re: Президентът Буш идва в София на 10 и 11 юни
« Отговор #20 -: Май 13, 2007, 23:55:18 pm »
Първи пост...или отговор се наричаше :) Все тая. Истината е ,че прочетох няколко обезпокоителни неща.Най-гадното е ,че мисълта ,че половината свят е от "гущероподобни" същества ми влезе под кожата.Вече ме е страх да се напивам с приятели както преди....Просто си представям как изведнъж всички в кръчмата губят контрол над "телата" си и се превръщат в уроди.И по-лошо.Въпреки,че не мога да се лиша съвсем от секс...вече  прибягвам доста по-рядко и по-внимателно към това занимание.Не знам на какво ще попадна.Представяте ли си как "мацката-алигатор" се сваля кожата докато получава оргазъм....сигурно ще пукна от ужас ... Това последното беше като шега,но сега сериозно се замислих върху възможността да попадна на такава "извънземна" ииии... Мисля си,че наистина ще е добре да разкрием най-накрая истината пред света.Предполагам,че ако всички съберем пари(хората от форума)  ще успеем да наемем сносен убиец ( като онзи от "Чакала" с Брус Уилис),който да "свитне" Джордж Буш насред Александър Нефски или пък пред Народното Събрание. Тогава  "хората-варани" ще се уплашат,виждайки как "главния-лош" и техен шеф предава богудух ( не знам как се пише това ;) ).Тогава и всички хора,ще видят как му пада кожата и на Буш и на хилядите уплашени за собствените си животи "хора-алигатори-рептили"  :) Е ако това стане в БГ мисля ,че и пари от туризъм ще паднат....в крайна сметка, мощите на държавния глава на САЩ ще преседят тука поне 2 седмици докато ФБР води разследване и се чуди как да обясни Третата световна война ,чиито епицентър отново ще е на добрите стари Балкани ;) Е,какво ще кажете,приятели?Има ли навити да съберем скромна сумичка? ( в "Чакала" ставаше дума за около 70 милиона долата....Каквото остане ше го изпиеме  :P )

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Re: Президентът Буш идва в София на 10 и 11 юни
« Отговор #21 -: Май 14, 2007, 11:59:25 am »
Е, това беше в кръга на шегата. Ако ще се прави демонстрация, трябва да се разграничим от подобни простотии, за да не ни сочат после с пръст и да викат: "Гледай ги лудите, перковци, конспиратори!". Ако ще се прави трябва протеста да се запомни се нещо, което ще накара някои роботчета да се замислят. Колкото и малко да е със сигурност ще го покажат по телевизията, ако извадим късмет може и по международните канали. Може да се насочим към плакати с предизвикващи надписи, но не традиционните псувни или "Буш - терорист!". Нещо по - пикантно - "Буш - Илюминатска кукла на конци!",  "Дядото на Буш плащаше на Хитлер!", "Не на НАТО - глобалната полиция на НСР" и т.н. не ме бива особено в това.

П.П. И все пак не ми излиза от глават идеята за Буш облят в розова боя, как се превръща в рептилия :)

Аз не виждам особена разлика между хвърлянето на домати и въпросните комични плакати.


По-добре не приказвай/пиши такива неща много-много да не те заобикалят хората отдалече ..
« Последна редакция: Май 22, 2007, 22:36:46 pm от H. »

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Re: Президентът Буш идва в София на 10 и 11 юни
« Отговор #22 -: Май 14, 2007, 13:13:48 pm »
 това за мацката Алигатор беше уникално  ;D :D ;D ;D ;D

 Анархистите за сега не знаят дали ще организират нещо , но ако има демонстрация , ще ви информирам  :)

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Re: Президентът Буш идва в София на 10 и 11 юни
« Отговор #23 -: Май 17, 2007, 09:31:44 am »
 едно от местата което ще посети господин Буш е Синагогата до центарлните хали  ;)

ipnovst

  • Гост
Re: Президентът Буш идва в София на 10 и 11 юни
« Отговор #24 -: Май 17, 2007, 11:37:12 am »
едно от местата което ще посети господин Буш е Синагогата до центарлните хали  ;)
Интересно е да се одбележи че синегогота в София е най-голямата в цяла Европа :D.Също съм чувал че под нея има някакви тунели или подземия,за които обаче няма официална информация :).

Неактивен Petee

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 109
Re: Президентът Буш идва в София на 10 и 11 юни
« Отговор #25 -: Май 17, 2007, 22:08:12 pm »
Не е най-голяма. Тази в Бъдапеща е най-голяма. Софийската е трета по големина ако не се лъжа. Има нещо много гнило в еврейския квартал...
Все пак бушмена ще отиде да види братята си по вяра.

ipnovst

  • Гост
Re: Президентът Буш идва в София на 10 и 11 юни
« Отговор #26 -: Май 17, 2007, 22:11:25 pm »
 Сега ме мързи да ровя из нета,ама съм почти сигурен че таз синегога е най-голямата в Европа.

Неактивен didi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 25
Re: Президентът Буш идва в София на 10 и 11 юни
« Отговор #27 -: Май 29, 2007, 01:31:11 am »
Информация!
Български съвет за мир организира протестен митинг-шествие срещу визитата на буш в България на 11 юни /вторник/ от 16 часа, като започва от НДК и завършва пред Народния театър. Дано се дойдат повече хора, както става в другите страни. Май часът е доста неудобен, ама все ще се намери начин.....Ако науча нещо повече ще пиша пак.    :-\

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Президентът Буш идва в София на 10 и 11 юни
« Отговор #28 -: Май 29, 2007, 05:15:41 am »
Почвайте плакатите!
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен didi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 25
Re: Президентът Буш идва в София на 10 и 11 юни
« Отговор #29 -: Май 31, 2007, 19:45:05 pm »
Протестът е преместен за 9 юни /събота/ от 9.30 сутринта, защото на 11 юни  Буш вече ще си е заминал. Часът пак е гаден, но от общината, не са дали разрешение за по-късен, защото София щяла да бъде блокирана. НЯкои казват, че даже мобилните телефони ще бъдат заглушавани на определени места. Маршрутът си остава същия.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27