Автор Тема: До админите  (Прочетена 12459 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

karutzar

  • Гост
До админите
« -: Април 23, 2007, 19:20:06 pm »
Как мога да се абонирам със feeds за новите съобщения в целия форум? Не само за отделни теми. Отделни теми имат иконка за абонамент, но ако се абонирам за всички теми - хм, май ще станат доста маркери. Не може ли да се направи както в Demonoid.com - при абониране след като сложиш кърсора в/у маркера и ти се показва всички новости подредени по теми.
Не е ли възможно и тук да го направите така?

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: До админите
« Отговор #1 -: Април 24, 2007, 00:07:44 am »
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Re: До админите
« Отговор #2 -: Април 24, 2007, 11:23:50 am »
Понякога когато се логвам в долния край на форума ми се появява аватара от матрицата. Нещо се бъгва явно :-\

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: До админите
« Отговор #3 -: Април 25, 2007, 12:40:53 pm »
cache bug...не е във форума..
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: До админите
« Отговор #4 -: Май 17, 2007, 16:43:51 pm »
Младежи админи и модератори:)))

Имам огромната молба, в правилата на Форума, да се внедри следната точка:

n. Всеки има право на различно мнение. Когато някой оспорва дадена теза, потребителят, пуснал въпросната теза няма право да ОБИЖДА, НАДСМИВА, ИЗОПАЧАВА думите на спорещия с него. Нито да дава лични оценки, ако не познава ЛИЧНО потребителя, с когото спори.


Това го казвам съвсем сериозно! За какво духовно извисяване иде реч тука, за какви 144 000 души, за какви кристални решетки, за какъв фотонен пояс, след като не можем да си говорим нормално. Толкова ли е трудно да се разбере, че хората имат различни виждания. Излкючение правеше ochakvane, той имаше само едно виждане :) Когато нещо се струва някому, че е така, то не задължително да е 100% истина. Тук спорим за да се обогатим един друг, за да почерпим иден, да разберем истината, да се опитаме да живеем по-добре, нали ме схващате? Тук не спорим да се направим на всезнаещи, да покажем колко много сме чели, щото аз и Космос съм чел, и Вазов съм чел, и хиляди други неща съм чел и видял, но не правя констатации кой колко разбира, и какво е чел, нали брат Каруцар? И изразявам лично виждане, а не пращам хората по разни линкове ( поне не винаги ).  Когато някой наистина е убеден в нещо, нека се постарае да убеди и другите, а не когато не сме съгласни един с друг, да се квалифицираме. Щото много ни бива в думите, това го знам. Повече ни е трудно да се сдържаме, и да правим компромиси. Един потребител преди време ми говореше за смиреност, но същия този потребител, рядко се сдържаше да не захапе, ако ме разбирате:)

Ей, всички тука сме хора нали? И ако се видим наживо, и се запознаем, и дръпнем по бира-две, после ще си говорим нормално, това поне го знам със сигурност, от дългогодишния си опит из чатовете.

Давам примери за някои потребители, които наистина знаят как да водят конструктивен спор:

Gnostic
Lampyridus
Albinoni
Ultrafutur
и някои други, сега не се сещам.

Живи и здрави:)

Handle the Dwarf
« Последна редакция: Май 17, 2007, 16:44:44 pm от Handle »
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: До админите
« Отговор #5 -: Юни 21, 2007, 13:16:23 pm »
Handle,
подкрепям предложението ти и ще направя още едно.
 При изтриване на пост да се изпраща на лично съобщение мотива. При бан - на e-mail
Ще затрудни модераторите, но предполагам, че така всеки ще си вземе необходимата поука за коригиране на изложенията си.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: До админите
« Отговор #6 -: Юни 21, 2007, 13:30:36 pm »
Правилата да се четат. Вие не сте малки деца. Милиарди теми има признаците по които се трият мнения. НЕ Е ВЪЗМОЖНО ДА СЕ ПИШЕ НА ВСЕКИ ЕДИН ПООТДЕЛНО ЗАЩО МУ Е БИЛ ИЗТРИТ ПОСТА!!! Вместо да ревете постоянно се стегнете малко. След като границата на простотията бе мината преди доста месеци, бе обявено, че ще се трие безкомпромисно и без обяснение. Толкова.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: До админите
« Отговор #7 -: Юни 21, 2007, 17:36:06 pm »
ОК, но така грешащите едва ли ще осъзнаят къде им е пропуска.
Пропуснал съм да забележа, че правилата са окончателно измислени и прецизирани.
Ще ги прочета отново.
Взех си бележка.
10X!!!
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Re: До админите
« Отговор #8 -: Юни 22, 2007, 10:19:54 am »
А бре Жоро, малко късен ти е е бунта. Когато веехме знамената и обявихме - Свобода, Равенство, Братсво ти се спотайваше, а нас ни препрограмираха или изтриха. :D :D :D :D :D :D

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: До админите
« Отговор #9 -: Юли 12, 2007, 05:51:28 am »
А бре Жоро, малко късен ти е е бунта. Когато веехме знамената и обявихме - Свобода, Равенство, Братсво ти се спотайваше, а нас ни препрограмираха или изтриха. :D :D :D :D :D :D
   Ами тогава аз съм си бил програмиран (разбирай прилежен и съобразяващ се с матричарските служби)
   .....
   Голяма част от мнението си изтрих. Матрично обусловеното мислене не би го разбрало. А за останалите няма смисъл - те го знаят.
   Последно по моя "протест" или "реване", отказа от обосноваване на действията позволява своеволие и лично а не принципно отношение. Това дори не дава шанс на самите цензори да си поправят евентуални грешки.
   Когато любимото ти дете сгреши (според теб), и ти го ограничиш или не дай Боже наплескаш, какво го ползва ако не си му показал в какво се състои грешката му(пак според теб)? Все едно да те осъдят без присъда.
   "Ако не можеш да помогнеш на сгрешилия, как си позволяваш да претендираш, че се бориш за подобряване и спасяване на света и си заедно със светлите? И същевремено да заявяваш "Не ми пука какво мислят другите"? Ако тази човеколюбива постъпка не ти е по силите, замисли се за състоянието и положението си ...".
   Така са ме учили. Осъзнах някои неща едва когато започнах да прилагам поетапно съветите. Така започна да ми пука за всички. Така и егото ми си хвана пътя. Така реших да избягвам квалификациите и да се изразявам преоритетно по принцип. Открих си и доста грешки. Но всичко това се случи когато освободих мисълта си за малко по-дълъг период. В ежедневието на цивилизацията това е невъзможно. Да, необходимо е да се приложи и в нея, но достигането до този момент минава през естествените простори. Рано ми е да направя по-конкретни и що годе ползотворно-разбираеми изводи.
   Вървя по пътя си, както всеки един от Вас.
   Не съм единствения лишен от правото на лично осъзнаване, чрез дружеска подкрепа заменена с назидателно отношение и действия.
   Всички си носим отговорността за действията. От себе си никой не се е скрил.
   Оправяйте се както намерите за добре, нищо, че ми пука за всеки от Вас.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: До админите
« Отговор #10 -: Август 09, 2007, 16:43:53 pm »
Ето на какво бях свидетел днес. Погледнете прикачения скрийншот. Двама с един ник?
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: До админите
« Отговор #11 -: Август 09, 2007, 18:32:12 pm »
ЗЛия клонинг масон??? ;D ;D ;D
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: До админите
« Отговор #12 -: Август 09, 2007, 18:40:18 pm »
Туй май се получава, ако минимизираш нейде форума, и се логнеш от друга машина.
Клонинг, а:)?
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: До админите
« Отговор #13 -: Август 09, 2007, 18:45:49 pm »
Просто затворих Опера-та без да излезна от форума.
Сетих се, пуснах я да продължи предишната сесия и гледам, че съм се клонирал.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Re: Бързия чат
« Отговор #14 -: Август 10, 2007, 09:04:48 am »
Нещо тоя чат, не чатка напоследък или е локално явление при мен :-\

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27