Автор Тема: Софиянец купи кетчуп с... хлебарки  (Прочетена 5359 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Софиянец купи кетчуп с... хлебарки
« -: Март 29, 2007, 03:30:38 am »
                    Софиянец купи кетчуп с... хлебарки


Мариян Митев още не е преодолял отвращението си от бутилката на фирма "Дерони", закупена от магазин "Пикадили" в София сити център

28.03.2007


 Бутилка от кетчуп, пълна с хлебарки, е закупил от магазин "Пикадили", в София сити център столичанинът Мариян Митев.

Той съобщи пред БГНЕС, че е запазил и касовата бележка за "кетчупа" на фирма "Дерони".

"Почувствах се отвратително. С приятелката ми решихме да хапнем спагети с кетчуп. В момента когато започнахме да слагаме от него от бутилката се изсипаха десетки малки хлебарки, а вътре има и големи", оплака се Мариян.

 Той още не е преодолял отвращението си

Става въпрос за тотално безхаберие от страна на всички - от производителя до продавача, каза още Митев и добави:

"Най-отвратителното нещо е, че загубих цял ден в опит да сигнализирам столичните органи, които отговарят за хигиената. Стигна се до абсурда да ме посъветват да се обърна към съответната служба в Пловдив, защото фирмата производител се намирала в тази част на страната."

Митев смята да търси правта си и по съдебен ред. Той ще подаде жалба, "защото това което се е случило е отвратително и трябва да има някакви последствия и компетентните органи да вземат необходимите мерки".

Репортер на БГНЕС се свърза с д-р Ели Ташева, главен секретар на РИОКОЗ - Хасково. Тя е поела ангажимент да разпореди веднага проверка.

20 минути след разговора с нея д-р Ташева е съобщила, че тази партида от кетчупа е произведена в цех на предприятието, който се намира в Стара Загора.

                                                                                                                                news.netinfo.bg


Хапвайте кетчуп, да ви е сладко. Прав беше Оберон за простотиите, които стават из цеховете.
   
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Re: Софиянец купи кетчуп с... хлебарки
« Отговор #1 -: Март 29, 2007, 13:56:38 pm »
Не може да стане това, щото хлебарките които яха показани бяха от софийската порода, а в Хасково са едни около 3-4 см мазни и черни. Тва мяза на уйдурма спретната от конкуренция. :D

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Софиянец купи кетчуп с... хлебарки
« Отговор #2 -: Март 29, 2007, 19:48:38 pm »
То вътре в шишето е имало мазни и черни, които не са можели да изпаднат през отвора. Много приятно храскат между зъбите.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Софиянец купи кетчуп с... хлебарки
« Отговор #3 -: Март 30, 2007, 15:53:00 pm »
Аз пък вчера в хляба намерих някаква синя жица :P :P :P

Eon

  • Гост
Re: Софиянец купи кетчуп с... хлебарки
« Отговор #4 -: Март 30, 2007, 16:14:06 pm »
Ама ако намерите злато няма да се обаждате нали  :P

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Софиянец купи кетчуп с... хлебарки
« Отговор #5 -: Март 30, 2007, 18:56:41 pm »
Аз пък вчера в хляба намерих някаква синя жица :P :P :P
Подслушвалиса та  ;D

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Софиянец купи кетчуп с... хлебарки
« Отговор #6 -: Март 30, 2007, 19:12:44 pm »
Ахахахахахаххаха ;D

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Re: Софиянец купи кетчуп с... хлебарки
« Отговор #7 -: Март 30, 2007, 23:32:15 pm »
  да и аз не виждам проблем , все пак освен кетчуп има и ядене , все пак в някои страни насекомите са деликатес . А те живи или умрели са били  ??? Хлебарките , не умрелите от отвърщение. Покрай баща ми съм работил по какви ли не месокомбинати , и не ми се говори какво точно има в саламите и кренвиршите  :o  :'(

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Софиянец купи кетчуп с... хлебарки
« Отговор #8 -: Март 31, 2007, 02:09:12 am »
Кажи и ние да знаем, да разказваме на другите и да не ядат такива гадости. Също така хлебарките въобще не са толкова гадни за ядене, но най - добре е сурови слонски очи, сурови, за да пукат докато ги ядеш. Бляххххх :)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Re: Софиянец купи кетчуп с... хлебарки
« Отговор #9 -: Март 31, 2007, 14:12:13 pm »
  плъхове , опашки от плъхове , мишини и други изпражнения , живи плъхове които не са успели да се евакуират при включването на машината , крака , опашки и копитца , абе всичко което се сетите плюс Соя , кости , хрущяли , какви ли не кални остатъци от обувки и други чудеса   :'(


 

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Софиянец купи кетчуп с... хлебарки
« Отговор #10 -: Април 05, 2007, 14:05:02 pm »
Тогава месоядците хапвайте кренвирши, там в повечето случаи нещата са смелени на ситно и няма да ги усещате.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Heinie

  • Гост
Re: Софиянец купи кетчуп с... хлебарки
« Отговор #11 -: Април 06, 2007, 12:18:22 pm »
Тогава месоядците хапвайте кренвирши, там в повечето случаи нещата са смелени на ситно и няма да ги усещате.

Що си мислиш, че в кренвиршите има месо?

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Re: Софиянец купи кетчуп с... хлебарки
« Отговор #12 -: Април 07, 2007, 15:42:28 pm »
 ами аз по принцип хапвам месо , обаче се старая да е повече, не мляно , поне го виждам . Спомням си обаче отчетливо  случка, в една кланница , където свинята  казваше , умрях   :( :'( , в своето хриптене и грухтене  когато я колеха !
« Последна редакция: Април 13, 2007, 12:32:10 pm от esoundc »

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Софиянец купи кетчуп с... хлебарки
« Отговор #13 -: Април 12, 2007, 00:08:28 am »
Не, че има месо, но каквото и да слагат поне е смляно и не се вижда. Казвам го като шега за по - гнусливите, които не обичат да ядат миши опашки с хляба.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27