Автор Тема: Подвижните "звезди"  (Прочетена 27349 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Brainbug

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re:Подвижните "звезди"
« Отговор #15 -: Април 05, 2009, 17:57:45 pm »
движенията които описват са начин на контакт

Предлагам всеки на направи скица с траекторията на тези обекти и току виж изкочи нещо и разберем част от начина им на контакт  ;)

Неактивен Just a Stranger

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re:Подвижните "звезди"
« Отговор #16 -: Май 11, 2009, 16:33:42 pm »
онзи ден видях нещо подобно в небето само че беше доста по-ярко, не съм много сигурен но май беше в началото обикновенна звезда и изведнъж светна в ярак бял цвят след една две секунди започна да се движи по права линия и бавно угасваше някой може ли да ми каже какво точно беше?
Only The Dead See The End Of The War. - Platon

cdms

  • Гост
Re:Подвижните "звезди"
« Отговор #17 -: Май 11, 2009, 18:30:42 pm »
Къде и кога си го видял ???

Неактивен Just a Stranger

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re:Подвижните "звезди"
« Отговор #18 -: Май 11, 2009, 19:16:29 pm »
Преди две вечери към 23:45 в нова загора докато бях на гости на дядо ми  ;)
Only The Dead See The End Of The War. - Platon

Неактивен gettattoo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Re:Подвижните "звезди"
« Отговор #19 -: Май 11, 2009, 21:01:16 pm »
Постоянно наблюдавам небето вечер, понеже пуша навън :)
Последното странно нещо което наблюдавах бяха 3 светлини,колкото средно големи звезди-подредени в триъгълник.Изведнъж започнаха да се приближават една към друга доста бързо.Веднага изтичах да взема камерата,но когато се върнах бяха изчезнали  >:(

Неактивен Brainbug

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re:Подвижните "звезди"
« Отговор #20 -: Май 12, 2009, 02:14:43 am »
И аз преди 2-3 дена отново наблюдавах същият обект като този на клипа. В Стара Загора около 21:30-22:00 . Обекта на размери беше средно колкото останалите по-големи звезди движеше се посоко юг - север, скорост напомняща на самолет беше видим около минута-две след това бавно започна да се смалява и изчезна.

Неактивен Just a Stranger

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re:Подвижните "звезди"
« Отговор #21 -: Май 12, 2009, 09:03:31 am »
Всяка вечер се повтаря едно и също, с изключение на някой път когато виждам нещо по-странно, но винаги към 23:00 минават точно три самолета след това три странни летящи обекти ;) и след това още три самолета, и всичко се случва за час и половина като часовник са ама снощи имах бахти тъпия късмет, седя си аз и гледам звездите както обикновено и гледам някакво НЛО ми лети на зик зак, явно извънземното употребява алкохол, ;) и ми стана интересно и след няколко секунди един прилеп се блъсна в мене, не е смешно ;D прото бахти шибаната вечер...  :'(  ;D
« Последна редакция: Май 12, 2009, 11:24:38 am от Just a Stranger »
Only The Dead See The End Of The War. - Platon

Неактивен Brainbug

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 34
Re:Подвижните "звезди"
« Отговор #22 -: Май 12, 2009, 11:03:08 am »
филма "mars attacks!"  ;D

Неактивен Just a Stranger

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re:Подвижните "звезди"
« Отговор #23 -: Май 13, 2009, 09:59:27 am »
Снощи видях първия си неиндефициран летящ обект от БЛИЗО мина точно над колибата ;) беше бахти пича ама май беше пак шъщия идиот щото пак ми летеше на зик зак, точно в девет се появи преди да дойде дъжда ;) явно се учи да пилотира или са имали още едно парти  ;D
-------------------------------------------------------------
а и пратих много поздрави на прилепа ;D
« Последна редакция: Май 13, 2009, 10:03:02 am от Just a Stranger »
Only The Dead See The End Of The War. - Platon

stiver

  • Гост
Re:Подвижните "звезди"
« Отговор #24 -: Май 13, 2009, 11:27:08 am »
Stranger,

За НЛО-тата, които твърдиш че виждаш всяка вечер. Всеки може да твърди каквото си иска. Можеш ли да подкрепиш думите си с нещо съществено, като снимка например. Защо, след като ги виждаш от толкова много време, не си се опитал да ги снимаш до сега?

Лично: Mоля те, внимавай какво и как пишеш. Най-малкото, следи правописа си. Вчера спорих с Н. за изтриването на мненията по твоите теми, но ако не си направиш и ти сериозни изводи за участието си във форума ще се наложи да се съглася с модераторите, че не си заслужава постовете ти да бъдат оставяни да се четат от стотици хора. Има бутон за редакция. Моля те, използвай го. За съжаление, няма бутон за проверка на смисленост. Ползвай ума си. 

Неактивен Just a Stranger

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re:Подвижните "звезди"
« Отговор #25 -: Май 13, 2009, 15:54:56 pm »
stiver ти не прочете ли че бях блъснат от ПРИЛЕП ??? колко хора познаваш които са били блъснати от ПРИЛЕП  >:( предполагам николко, знаеш ли колко пъти съм блъскан от кола ???  >:( четири ай четвъртия не се брой защото колата се закачи за якето ми и започна да ме влачи около 100 метра. :o Какво още а да знаеш ли какво е чувството да паднеш в канавка сигурно не е аз знам,  >:( знаеш ли какво е чувството да паднеш от покрив как мислиш аз знам ли ??? естествено. Мисля че ти стана ясно защо не съм направил снимки още, пробвах три пъти и се ставаше нещо, просто не искам още белези, и ако мислиш че скоро ми се появил този лош късмет помисли пак, като бебе една ракета влезе в стаята ми и за малко да се задуша, така че не ме питай отново защо не съм направил снимки  >:( а колкото до изтритите постове научих каквото ми трябваше... отгоре на всичко това имам шибан късмет да виждам зеленковци как мислиш що за шибан живот живея?  ::) Въпреки това съм останал позитивен човек.
Only The Dead See The End Of The War. - Platon

Неактивен remalyks

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 199
  • in/at/on 11
    • 11
Re:Подвижните "звезди"
« Отговор #26 -: Май 13, 2009, 16:19:57 pm »
Ми кажи на някой приятел да ги снима?!
11

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Re:Подвижните "звезди"
« Отговор #27 -: Май 13, 2009, 16:29:38 pm »
Мъ явно си кораФ щом още си между живите, няма се плашиш! 
Сега, дай малко по- подробно за зелените човечета, на всички ще ни е интересно да "чуем" историята.  :) А колкото до факта, че явно си нещо незабележим (пу, и на мен зарад туй са ми се случвали кофти неща)- има си начини да промениш това (ако наистина го искаш), поне опитвал ли си, търсил ли си?
...water can flow, and water can crash...

Неактивен odyssey

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re:Подвижните "звезди"
« Отговор #28 -: Май 22, 2009, 14:00:43 pm »
Здравейте.Вчера след като прочетох доста теми по форума излязох на тераста и сигурно един час съм гледал звездите.Странното беше че видях една огромна и много ярка звезда да се движи с постоянна,не много висока скорост и изведнъж изчезна без да се смали или тем подобни.Лошото е че имам хубав нов фотоапарат 8 мегапиксела но не може да заснема звездите колкото и да доближавам не ги заснема...Panasonic Dmc-Fs4 .Някой ако има такъв и знае как да го настроя да каже защото мисля че ще има интересни неща за заснемане тук над Плевен :)

Неактивен vallex

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 35
  • Понякога седя и си мисля, понякога само си седя.
Re:Подвижните "звезди"
« Отговор #29 -: Май 23, 2009, 03:04:44 am »
Движи се само съзнанието Ви (ни)  ;)
"Правописът ми е Колеблив. Добър правопис е, но се Колебае и буквите отиват на грешни места." - А.А.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
31 Отговора
23663 Прегледи
Последна публикация Октомври 30, 2012, 11:37:01 am
от Гален
THE "ELITE"

Започната от fisk Тайни общества

6 Отговора
11406 Прегледи
Последна публикация Май 22, 2009, 00:03:17 am
от vallex
0 Отговора
6622 Прегледи
Последна публикация Май 01, 2006, 17:33:08 pm
от fisk
51 Отговора
37726 Прегледи
Последна публикация Април 17, 2012, 03:16:48 am
от Hacko
14 Отговора
13542 Прегледи
Последна публикация Декември 19, 2006, 03:33:03 am
от Ford_Prefect

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27