Автор Тема: НСС спря сайт  (Прочетена 12989 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Eltimir

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 519
НСС спря сайт
« -: Март 14, 2007, 11:18:52 am »
От снощи е спрян сайта на Движение "Воини на Тангра". Ако някой има повече информация, нека се обади. Моето предложение е, че на този сайт бяха публикувани снимки на агенти на ГРУ, които се ползват с покровителството на нашата скъпа НСС. Н нормалните държави когато разкриеш чужд агент, те награждават. тук следват санкции. Кой после ще каже, че сме нормална кържава?

Неактивен Eltimir

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 519
Re: НСС спря сайт
« Отговор #1 -: Март 14, 2007, 11:27:10 am »
Сайтът беше спрян снощи малко след полунощ. Засега никой не може да се свърже с админа на сайта. Има съмнения, че спирането е дело на НСС заради публикуването на снимки на агенти. Само че Интернет е голям, места за пускане на снимки има още. Дали да не пусна нещо тук?

Неактивен Eltimir

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 519
Re: НСС спря сайт
« Отговор #2 -: Март 14, 2007, 11:28:22 am »
Ето какво писмо получих преди малко: "Гледам, че сайта е спрян не мога да се свържа със Севар, Този път здраво ги адосахме. Явно са натиснали хоста да спре сайта. Мисля си, че снимките на Мирчева и Радев и дискусията са ги ядосали. Като се свържа със Севар ще ти пиша изключен му е телефона."

Неактивен Eltimir

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 519
Re: НСС спря сайт
« Отговор #3 -: Март 14, 2007, 11:33:04 am »
Едната снимка беше тази. Взета е от сайта на БНС. Само че ние дадохме някои пояснения относно лицето на снимката. Това е дамата, срещу която имало разработка, че е агент на ГРУ. И после ген. Иван Чобанов, тогавашен Дирактор на НСС спрял разработката.

Неактивен Eltimir

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 519
Re: НСС спря сайт
« Отговор #4 -: Март 14, 2007, 11:52:56 am »
Собственикът на сайта не е ли информиран?
Тъкмо почнах да отговарям и връзката със сайта се разпадна. Само с този сайт, иначе си беше нормална. Става нещо странно. Сайтът е местен скоро, значи скоро е платен. Спирането не е поради забавено плащане. Не виждам друга причина, освен публикацията на снимките на лица, за които съществуват твърде основателни съмнения, че са свързано с руското разузнаване  - ГРУ. Ето и другата снимка. На нея виждате лицета Димитър Асенов Радев. Радев по неговите собствени думи е офицер от ГРУ.

Неактивен Eltimir

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 519
Re: НСС спря сайт
« Отговор #5 -: Март 14, 2007, 12:04:34 pm »
Само че на НСС ще има бъде много трудно, сведенията вече са из цялата Мрежа.
Ето тук: http://clubs.bol.bg/index.php?t=tree&th=11217&start=0&rid=15018&S=68d8817ae7a51aedab8833eb6db7dcc2
И тук: http://clubs.bol.bg/index.php?t=tree&th=11138&start=0&rid=15018&S=68d8817ae7a51aedab8833eb6db7dcc2
И тук: http://ottegljane.epochtimes-bg.com/articles/Eltimir.html
Ще има и още, и още, и още... На писаното е видяно от хиляди и поне от стотици е съхранено. То няма да изчезне. А аз държа на своите думи и не се отказвам от тях. В случай на интерес съм готов да публликувам още факти. Също и снимки.
Две смърти няма, а без една не може. Важното е докрай да си останем хора и да не загубим честта и достойнството си.

Неактивен Eltimir

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 519
Re: НСС спря сайт
« Отговор #6 -: Март 14, 2007, 12:17:16 pm »
А може би сайтът е спрян заради това менние, което пуснах там и не помня на още колко места. Вариантът, който виждате го пуснах на електронната поща на ген. Дришков. Сега въпросът е дали ще защитим свободата на словото в Интернет или ще се наведем, докато бурята ни отмине. И така може. Обаче не е зле да си спомните как се постъпва с онези, които прекалено много се навеждат.

Неактивен Eltimir

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 519
Re: НСС спря сайт
« Отговор #7 -: Март 14, 2007, 13:00:30 pm »
Може да е случайно, макар че като се съберат прекалено много случайности на едно място, почва да мирише на нещо друго. Виждате, че след сайта, сега е недостъпна и пощата ми, която обявявам навсякъде. Пускам снимка, да не каже някой, че ми се е привидяло. От същата поща снощи писах на ген. Дришков, Дирек-тор на Наци.онална служба "Сигурност".
Ето за всеки случай още една моя поща: [email protected]

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Re: НСС спря сайт
« Отговор #8 -: Март 14, 2007, 13:17:15 pm »
Нещо не чаткам, какво трябва да се направи. Сайта може да е спрян по хиляда причини. Аз съм писал на Бил Клинтън ама не съм получил още отговор, той май вече не е и ам. президент.
регистрирай си блог някъде извън БГ и публикувай квото си искаш. ;)

Неактивен Eltimir

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 519
Re: НСС спря сайт
« Отговор #9 -: Март 14, 2007, 13:26:13 pm »
Пуснаха сайта. Засега ми е спряна само пощата. Обаче случайностите са налице и успяхме да ги документираме. Включително спирането на достъпа до ТОЗИ сайт, когато започнах темата тук.
Сайтът на Движение "Воини на Тангра" не работеше близо 14 часа. За тези 14 часа съм разпратил поне 140 писма и съобщения.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: НСС спря сайт
« Отговор #10 -: Март 14, 2007, 15:45:29 pm »
Появи ли се информация кой, защо и как?

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: НСС спря сайт
« Отговор #11 -: Март 14, 2007, 15:47:50 pm »
Севар казва, че не бил си платил...
Не мисли като човек!-Крион

Eon

  • Гост
Re: НСС спря сайт
« Отговор #12 -: Март 14, 2007, 15:54:22 pm »
Севар казва, че не бил си платил...
;D Ей, големи сте паники.  ;D

Неактивен Eltimir

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 519
Re: НСС спря сайт
« Отговор #13 -: Март 14, 2007, 16:00:59 pm »
Ето какво написах току-що на един от нашите в лично писмо: "За сайта. Странни работи. Севар казва, че бил закъснял с плащането. И кой е тоя дежурен, та ще спира сайта към 12.30 през нощта? Ако е автоматилно, защо не е точно в 12? Ако е случайно, защо имаше спирания и на други сайтове, където се появиха същите или подобни материали? Защо и адашът ми е получил заплахи, че ще му унищожат сайта, след като и там драснах няколко реда? Защо цяла сутрин ми беше блокирана тая поща, от която снощи писах на Драшков? Има още въпроси, но и тези не са малко. Само че тоя път скандалът излезе извън българските граници и на дришковчетата ще им е по-трудно да реагират."
Сайта на адаша ми и темата по случая ще видите тук: http://angeligdb.wordpress.com/2007/03/14/Службите-тероризиращи-цял-народ-днес/#respond
Има и още факти. Наблюдавайте внимателно и сами ще се убедите.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: НСС спря сайт
« Отговор #14 -: Март 14, 2007, 16:27:07 pm »
Вчера влезнах към 1-2 сутринта и нямаше сайт. Веднага разбрах, че нещо не е наред. Сигурен съм че не е случайно. Нека се тръби. Това ще предизвика паника в НСС.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27