Автор Тема: Целта  (Прочетена 25350 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Целта
« -: Март 10, 2007, 20:09:40 pm »
През август 1998г. евреите в Ню-Йорк имаха тържество, на което с откровена реч се произнесе Аби Фоксман-президент на А.Д.И.(еврейска организация в САЩ):

"Джентълмени!
Приветствам ви на втората среща по случай стогодишния юбилей на учениците на Старейшините на Сион. Ние постигнахме своите цели, формулирани на нашата първа среща преди 100 години. Ние управляваме правителствата. Ние създадохме противоречия между нашите врагове и ги принудихме да се унищожават един другиго.
Ние принудихме да замълчат критиците на нашите действия и ние сме най-богатата раса измежду всички хора на Земята.
Аз говоря за смъртта на бялата раса. Ние напълно ще унищожим всички средства за възпроизводство на така наречената арийска раса.
Дойде време да удостоверим, че бялата раса угасва чрез геносмесване и фактически раждаемостта е сведена близко до нулата.
Ние всички се наслаждавахме на видението: многократно повторените кадри от целия свят- последните бели деца, играещи с черни деца и знаем, че това е пътят към окончателното унищожаване на бялата раса. Ние можем да разрушим древната чиста кръвна линия на арийците, подбуждайки ги към алтруизъм и създаване на смесено потомство.
Съществуват и по-агресивни програми. Тяхната цел-унищожаване на следващото поколение бели деца-заслужава всякаква цена. Ние искаме да дойде момента, когато всеки бял баща ще чувства неудобство от белите деца и ще създава смесено потомство.
Ние сме длъжни да използваме нашата власт за опозоряване на белите мъже и жени, които все още държат да съхранят своята расова чистота. В новото общество те ще бъдат подложени на гонения и изгнания.
За да не могат гоите да се обединят, трябва да се убиват и да се изолират в затворите.
Ние ще се убедим в края на бялата раса тогава, когато разрохканите умове на впечатлителните бели деца ги превърнат в агенти на тяхното собствено унищожение. Нашите усилия  в създаването на "хора" от този тип за бялата раса вече има успех. Тези мъже вече не са самостоятелни хора.
Хора, вие и вашите предци интензивно работехте, за да докажете, че у нас ще бъде властта, чрез която да държим съдбата на бялата раса в свои ръце. Сега ние имаме точно това.
УМИРАЙТЕ, АРИЙСКИ ГОИ!"

  «The National Observer» - Ню-Йорк, 25 август 1998 год. 

Тази реч е произнесена 10год. след московския ционистки конгрес. Питам се дали обикновения, редови евреин е съгласен с този план. Казвали са ми, че проявявам наивност понякога, но...не ми се иска да вярвам, че е съгласен.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Re: Целта
« Отговор #1 -: Март 10, 2007, 20:57:57 pm »
Това са ционистите. Има цяла статия на заглавна.

Неактивен Petee

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 109
Re: Целта
« Отговор #2 -: Март 11, 2007, 15:47:09 pm »
Хайде да не го овъртаме като казваме ционисти, мъдреци на Сион, илюминати и други подобни.
       "А Исаия вика на Израиля: ? "Ако и да е числото на израелтяните като морски пясък, Само остатък от тях ще се спаси;Защото Господ ще изпълни на земята казаното от Него", Като го извърши и свърши скоро." - Римляни 9, 27-28


Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Целта
« Отговор #3 -: Март 11, 2007, 18:01:31 pm »
Petee, какво искаш да кажеш, че това го мислят всички евреи ли? Абе говори направо бе, човек, остави ги тези цитати, кажи го с твои думи.
Не мисли като човек!-Крион

Heinie

  • Гост
Re: Целта
« Отговор #4 -: Март 11, 2007, 18:48:14 pm »
Личното ми мнение, че това бие леко на манипулация. Защо? Ами защото не ми е ясно по каква именно причина ционистите биха се насочили именно към бялата (както я наричат - арийска, а всички (може би без някои вманиачени скинове) знаем, че бял=/=ариец) раса, а не към всички не-евреи, обединени под названието "гои".

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Целта
« Отговор #5 -: Март 11, 2007, 20:02:56 pm »
Сигурно са решили да оставят все пак всички останали, без арийците, че да има кой да ги храни и да им слугува.   ;)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Petee

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 109
Re: Целта
« Отговор #6 -: Март 12, 2007, 17:22:48 pm »
Всички! Няма илюминати, няма масони. Евреите са! И жените, и децата та и старците... ВСИЧКИ!

Неактивен Eltimir

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 519
Re: Целта
« Отговор #7 -: Март 12, 2007, 18:11:30 pm »
Всички! Няма илюминати, няма масони. Евреите са! И жените, и децата та и старците... ВСИЧКИ!
Не е съвсем точно. Не евреите като етнос, а техния покровител - демона на Тъмнината Йехова. Оттам идва злото.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: Целта
« Отговор #8 -: Март 12, 2007, 19:30:43 pm »
Добре де Йехова не е ли и ристиянския бог a.k.a. този на който ме е учила баба като съм бил сопол още  ;D

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Целта
« Отговор #9 -: Март 12, 2007, 19:34:03 pm »
Не, това е основна заблуда.

Неактивен Eltimir

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 519
Re: Целта
« Отговор #10 -: Март 12, 2007, 19:35:59 pm »
В Евангелията много ясно се вижда как Христос се разграничава от Йехова. Не ми се рови в момента, но примерите са десетки. И в каноничните, и в неканоничните Евангелия. Лично аз предпочитам да вярвам на автентичните текстове, отколкото на попските тълкувания.
За допълнителна информация смея на препоръчам "Звездният човек" на Джон Бейнс.
« Последна редакция: Март 12, 2007, 19:40:35 pm от Eltimir »

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: Целта
« Отговор #11 -: Март 12, 2007, 19:46:40 pm »
Не, това е основна заблуда.
Аз признавам, че с религията съм МНОГО зле.
Вярвам просто в БОГ, без да си го представям с някакво изображение, без да му слагам име и без да му паля свещи :)

Пък тва за евреите ми звучи малко ... измислено
Именно с това мешене на лилави и пембяни :D един ден ще се достигне до едно ниво, когато ще бъдем просто ХОРА.
Текста ми мирише на пропаганда, незнам защо .. може и да греша  :-\

Неактивен Eltimir

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 519
Re: Целта
« Отговор #12 -: Март 12, 2007, 19:57:09 pm »
Не е пропаганда. За жалост.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: Целта
« Отговор #13 -: Март 12, 2007, 20:07:05 pm »
И като изчезне арийската раса ко от тва ? Мен не ми пука  :P
А ти как разбираш кой е от таз раса? я ми кажи ? Само по цвета на кожата ли ?

И защо да е това целта им ? Кое ни е специалното ?

А евреи нямаше ли в банкерските родове (само за справка го питам тва) :)

Неактивен JulesWinnfield

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 60
Re: Целта
« Отговор #14 -: Март 13, 2007, 00:15:55 am »
А евреи нямаше ли в банкерските родове (само за справка го питам тва) :)
Ами че те тези банкерски родове се състоят почти само от евреи.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27