Автор Тема: Две US-фирми с бизнес интереси в българската армия  (Прочетена 9270 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Призовавам всички, които се намират в градове, които са близо до някоя от трите хамерикански бази да бъдат готови за протест. Протест срещу разполагането на американски рейнджъри в базите. Говоря за лежащи стачки, които да се проведат на важни точки от пътищата, по които ще карат рейнджърите (направо пред самите бази). Така ще пречим да вкарат войниците. Лежаща стачка е най - стабилна, а за да не ни разпръснат куките както направиха с протестиращите за боклука миналата година, ще е добре да се овържем с нещо, така няма да могат да ни изнасят един по един. Говоря сериозно, желаещи има ли? По тези въпроси може да си припомните книгата "Shield Tactics".

 човек , това е един от най - големите ни проблеми , тук никога не ще има стачки или протести , както в Гърция и Турция , прекалено сме заети с пълни глупости и няма никакви мислещи  млади хора . Е естествено ако онзи нео - нацист Сидеров ги организира това е друга работа , но те пак ще са пълни с бабички и скинове , аз лично не бих протестирал със скинове рамо до рамо !!!

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Не ни трябва да сме хиляди. Нужни 40 - 50 човела, които да запушат пътя. Като се овържем един с друг няма начин да ни преместят без да използват сила. А тогава и медиите ще се заитригуват, ако не нашите, то тогава чужди. Ако пък Сидеров реши да организира нещо, той първо ще търси политическа изгода, а на негов протест аз няма да отида.
 Предполагам, че има хора от форума, които да живеят близо до тези градове с базите, колко е трудно да се организират няколко десетки човека?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Не ни трябва да сме хиляди. Нужни 40 - 50 човела, които да запушат пътя. Като се овържем един с друг няма начин да ни преместят без да използват сила. А тогава и медиите ще се заитригуват, ако не нашите, то тогава чужди. Ако пък Сидеров реши да организира нещо, той първо ще търси политическа изгода, а на негов протест аз няма да отида.
 Предполагам, че има хора от форума, които да живеят близо до тези градове с базите, колко е трудно да се организират няколко десетки човека?

 хм , може и да опитаме , само да разберем датите , но има и друг проблем : ами ако дойдат със самолет  :-\

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
А, ето това не го бях предвидил. Може да има и такъв вариант или с хеликоптер. Трябва да се пробваме.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
А, ето това не го бях предвидил. Може да има и такъв вариант или с хеликоптер. Трябва да се пробваме.
аз съм чувал за картофомет , може да експериментираме  :-\, знам кого да питам за чертежи  :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27