Автор Тема: Второто неоспоримо доказателство, че не сме сами на Земята  (Прочетена 32975 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Това дали е възможно да стане от дъжда, имам предвид, дупката в Гватемала?
« Последна редакция: Март 01, 2007, 02:59:04 am от asdfghjkl »
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Снощи търсих с Гугъл иърт , ама нищо не открих   :( 
Не мисли като човек!-Крион

Eon

  • Гост
Дупките в Сан Франциско и Гватемала са от съвсем различно естество. В Сан Франциско е най-вероянотно свличане на земните пластове поради подземна река и нещо от сорта, личи си защото е типично свлачище.

Докато тази в Гватемала има голяма верояност да е от изкуствен произход, предвид показанията на очевидците и идеалната й форма.

Ултра - от 2 дупки роман направи, стига моля ти се не почвай пак с тая куха земя. Пещери и тунели да, но куха земя не (според мен). Пък ти вярвай на каквото си искаш, отдавна съм разбрал, че не мога да променя убежденията на никой тук, всеки си знае своето.  ;D

Роксана

  • Гост
Еми официално се твърди че е естествено образуваниe така наречения "sinkwhole" саmо дето на картинките в енциклопедеята не е толкова кръгъл :)))))))

http://en.wikipedia.org/wiki/Sinkhole


Забелязахте  ли, че последната картинка е с наименованието Guatemala City? A можете ли да я отворите, защото аз не мога и си мисля, че случая започва да се покрива. Преди там седеше въпросната "дупка".

За свличането в Сан Франциско съм напълно съгласна с Eon. Там няма нито почти идеална огръжност, нито отвесни стени.

Ето как изглежда асфалта при пропадане

Роксана

  • Гост
А сега вижте как е в Гватемала.

Неактивен rado89

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 224
според мен е механично издалбана,даже изкопана,понеже само арматурните железа си стоят(макар и изкрижени)-а те се режат изключително трудно-наи-лесно с източник на висока температура.Без значение - тва е едно от наи-невероатните неща който съм виждал през живота си  :o
A Coward Dies A Thousand Deaths! A Real Man Dies But Once!! 2PAC

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Ултра - от 2 дупки роман направи, стига моля ти се не почвай пак с тая куха земя. Пещери и тунели да, но куха земя не (според мен). Пък ти вярвай на каквото си искаш, отдавна съм разбрал, че не мога да променя убежденията на никой тук, всеки си знае своето.  ;D

Еонски, не се нервирай, брат...!!!
Ще си говорим пак след няколко години. Не искам да променям убеждебнията на никого, оставям ги сами да си се променят... ;) :)
musica universalis

Heinie

  • Гост
http://www.nowpublic.com/massive_80_meter_hole_crater_opens_up_in_sao_paulo_jan_16th_update

Още една дупка - в Сао Пауло, Бразилия. Информацията е от 16 януари. Има и клипче.

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Това, че не е естествено образувание е ясно на всички. Нека всеки да сподели какво мисли за тая дупка?!
А ако някой хубав ден любимата ни столица се сдобие с подобни дупки? Посто предположение, че това може да е първата/в което не съм сигурна/, но не и последната.
Според мен тези, които са направили този тунел много са бързали. Другото ми предположение е , че са объркали нещо в изчисленията/ което пак не ми се вярва/. Но безпорен е факта, че под земята е също толкова интересно, както и в небесата.
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен rado89

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 224
напомня ми малко за войната на световете от Х.Г.уелс - те там нали така "акустираха" :)
A Coward Dies A Thousand Deaths! A Real Man Dies But Once!! 2PAC

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
не е на добре. Докато лапаме мухите рептилиите ще се нанесат без да плащат наем.
Могат да организират и бъдеща инвазия, отдолу нагоре.
Долу могат да направят такава инфраструктура, че да ни превъзхождат в пъти по численост и сгради

Хехе шегичка  :P
Да се надяваме, че ако има някакъв проблем, ясновидци из хората ще ни предупредят предварително.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
не им давай идеи, че и без това създават само мъгла :)

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
А сега вижте как е в Гватемала.


                      Някой е прецакал кодовете в матрицата.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re: Второто неоспоримо доказателство, че не с
« Отговор #43 -: Юни 02, 2010, 19:02:41 pm »
Хахаха,може би.Но интересното е,че сега пак се появи дупка в Гватемала.Всъщност,дори не знаем дали наистина са дупки-може да се използват за нещо.Много подозрително почна да става през няколко години да се появяват такива кръгли дупки и обясненията на медиите да са все горе-долу еднакви-канализация,буря,"естествен" ход на нещата...
« Последна редакция: Юни 03, 2010, 13:32:16 pm от Mirotvorec »
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Малко като в началото на филма "Войната на световете" от 2005 ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27