Автор Тема: 2 пречки!  (Прочетена 4291 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Altay

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
2 пречки!
« -: Февруари 17, 2007, 20:03:27 pm »
Имам два проблема, когато участвам тук, във Форумът!

Единия проблем, може би не е толкова важен (не знам) - но би помогнало, ако форума имаше кирилизатор!

Другият проблем - непрекъснато получавам искане, да въвеждам, отново името  и паролата си!  Това е голяма пречка, тъй като разполагам с ограничено време

Благодаря Ви  ;)!
'Животът е не само по-странен, отколкото предполагаме - той е по-странен отколкото, можем, да предпо

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: 2 пречки!
« Отговор #1 -: Февруари 17, 2007, 20:44:20 pm »
Така по отношение на кирилизатора: Сложихме веднъж кирилизатор и всички, които си имат инсталирана кирилица на компютъра започнаха да се оплакват, че трябва да сменят непрекъснато от латиница на кирилица...затова го махнахме...

По отношение на паролата и юзърнейма. Ние препоръчваме всеки път да се лог-аутвате от форума, за да не се получват проблеми от сорта на: "Днеска влизам през един клуб (или от вкъщи - но се оказва, че въпросният потребител споделя една мрежа с друг потребител от форума) и съм с акаунта на еди кой си вместо моят собствен."
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: 2 пречки!
« Отговор #2 -: Февруари 18, 2007, 19:19:09 pm »
Между другото доста често след като съм излезнал от акаунта си и като влезна пак не ми показва непрочетените теми т.е. казва ми че няма
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Antonium

  • Гост
Re: 2 пречки!
« Отговор #3 -: Февруари 19, 2007, 10:19:52 am »
Пиша нещо бързо и не ще да ми го публикува , щото немало некви секунди, та аз съм стрела в отговорите, ако забавя забравям за какво става дума :D

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: 2 пречки!
« Отговор #4 -: Февруари 20, 2007, 17:01:41 pm »
Трябва да минат 40 секунди между два поста, иначе не става. Малко досадно, ама нема начин, требе се чека. Тъкмо имаш време да обмислиш поста си да не се получават глупости (аз обаче съм особен случай при мен не е гаранция)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Altay

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 155
Re: 2 пречки!
« Отговор #5 -: Март 25, 2007, 20:40:57 pm »
Изглежда проблема с изхвърлянето от форума е решен
Вече не се получава! (да не го урочасам)

Браво на админите!
'Животът е не само по-странен, отколкото предполагаме - той е по-странен отколкото, можем, да предпо

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27