Автор Тема: Промени в Раздел Технологии  (Прочетена 11203 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Eon

  • Гост
Промени в Раздел Технологии
« -: Февруари 17, 2007, 11:26:51 am »
Раздел Нови Технологии и подраздел Секретни военни технологии бяха обединени поради близостта на разглежданите теми вътре и предотвратяване на по нататъшно объркване от потребителите при постване. Има теми които са доста общи и близки и ще бъдат обединени с течение на времето. Ако другите администратори имат желание могат да помогнат в сливането на темите.

Поздрави.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Промени в Раздел Технологии
« Отговор #1 -: Февруари 17, 2007, 13:26:11 pm »
Браво Еон, гепи са тея 11 страници теми, нищо не може се намери ;) И търсачка си имаме - супер ;)

Eon

  • Гост
Re: Промени в Раздел Технологии
« Отговор #2 -: Февруари 17, 2007, 13:28:28 pm »
Знаех си че така ще кажеш. Като се обединят някои теми ще стане по добре. Иначе бройката е една и съща. Дали ще са в 2 раздела или 1 какъв е смисъла. Има много теми (по тематика) които ги има и в 2-та раздела. Поне ще търсиш в един раздел, а не в 2.


Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Промени в Раздел Технологии
« Отговор #3 -: Февруари 17, 2007, 13:33:18 pm »
Ми аз мисля че ти това го предложи преди няколко месеца и си го гласувахме и се приключи въпроса. Както и да е, забрави.

Eon

  • Гост
Re: Промени в Раздел Технологии
« Отговор #4 -: Февруари 17, 2007, 13:35:54 pm »
Ще обединя някои теми които се повтарят. Ще видиш че ще стане по фунцкионално. Иначе нали бройката е една и съща... пак са си толкова темите.


Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Промени в Раздел Технологии
« Отговор #5 -: Февруари 17, 2007, 13:39:07 pm »
Теми не можеш да сливаш, защото се наместват мненията вътре по дати и става миш-маш. Не е ясно кой на кой отговаря и за какво се говори. Както в българския език и народ.

Eon

  • Гост
Re: Промени в Раздел Технологии
« Отговор #6 -: Февруари 17, 2007, 15:03:36 pm »
Вчера слях 2 теми. Наместиха се една след друга. Не се наместиха по дати.  :---

Неактивен Mystic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 169
Re: Промени в Раздел Технологии
« Отговор #7 -: Февруари 17, 2007, 15:25:36 pm »
Ще обединя някои теми които се повтарят. Ще видиш че ще стане по фунцкионално. Иначе нали бройката е една и съща... пак са си толкова темите.


Поне казвайте  кои теми сте обединили и къде сте ги сложили.И тая търсачка......аз ли съм толкова зле при търсенето с нея или...........
Тъкмо ми стане някоя тема интересна и я забутате някъде.:( Къде е темата на  Елтимир ''Психотроника''?

Eon

  • Гост
Re: Промени в Раздел Технологии
« Отговор #8 -: Февруари 17, 2007, 15:30:35 pm »
На първата страница на раздела как къде, не я ли виждаш. Даже е на 4-то, 5-то място. Никъде не е забутана.

 :-X

Неактивен Mystic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 169
Re: Промени в Раздел Технологии
« Отговор #9 -: Февруари 17, 2007, 15:33:20 pm »
На първата страница на раздела как къде, не я ли виждаш. Даже е на 4-то, 5-то място. Никъде не е забутана.

 :-X

Сега я видях,ама трябва ли да помня абсолютно всяка тема в кой раздел е?:( Потърсих на търсачката за по-лесно и изобщо не ми я показа. ???

Eon

  • Гост
Re: Промени в Раздел Технологии
« Отговор #10 -: Февруари 17, 2007, 15:35:17 pm »
Същия въпрос щеще да го има и ако бяха в отделни раздели.


Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re: Промени в Раздел Технологии
« Отговор #11 -: Февруари 17, 2007, 15:47:18 pm »
Ще обединя някои теми които се повтарят. Ще видиш че ще стане по фунцкионално. Иначе нали бройката е една и съща... пак са си толкова темите.


Поне казвайте  кои теми сте обединили и къде сте ги сложили.И тая търсачка......аз ли съм толкова зле при търсенето с нея или...........
Тъкмо ми стане някоя тема интересна и я забутате някъде.:( Къде е темата на  Елтимир ''Психотроника''?

Mi az ти я пуснах на линк в Кюто... :P.. ти не видя ли  ;)
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: Промени в Раздел Технологии
« Отговор #12 -: Февруари 17, 2007, 15:51:09 pm »
ТАКА...ПЪРВО. Търсачката работи напълно ОК. въпроса е, че съм почти 100% убеден, че не знаете как да търсите. Колко от вас използват опцията ЕКСПЕРТНО ТЪРСЕНЕ?

ВТОРО като търсите с ЕКСПЕРТНО ТЪРСЕНЕ имате 20 опции за оптимизиране на търсенето и показването на резултатите... ИЗПОЛЗВАЙТЕ ГИ...

всичко, което пробвах да търся с търсачката ми го намира. Не мога да разбера как може само на мен да ми го намира...
хайде...с мир...

и ако искате и туториъл ще ви спретна...


Хорус, Ейлиън това важи и за вас... всичко съм чекнал, нищо и няма на търсачката. Работи си както трябва, просто правилно трябва да се работи с нея...
« Последна редакция: Февруари 17, 2007, 15:58:37 pm от Admin »
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Eon

  • Гост
Re: Промени в Раздел Технологии
« Отговор #13 -: Февруари 17, 2007, 15:52:23 pm »
Именно, иначе ще го търсиш като гламав в нови технологии или във подреждела секретни военни, и ще се окаже в другия...

Така или иначе няма какво да ви притеснява защото всички активни теми напоследък в които сте писали пак си остават на първа страница.

Установих че темите се подредиха по дати. т.е. активните теми в които сте писали са си на първите места. А при бливането на теми постовете се сливат по без да се мешат датите, т.е. както са си били преди.

А и днес утре ще слея някои малки теми които са с по 1-2 отговора или са много близки по значение. Такива са: Темите за Роботи, Една обща тема за Чипове и импланти може да се направи. , теми новини за нови коли, автобуси и влакове.. и т.н.

Така че не виждам къде е проблема.

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: Промени в Раздел Технологии
« Отговор #14 -: Февруари 17, 2007, 16:06:16 pm »
Туториъл КАК ДА ТЪРСИМ ПРАВИЛНО:

www.xnetbg.com/tutorials/search1.htm
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27