Автор Тема: 10-те НАЙ!  (Прочетена 10092 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

anna

  • Гост
10-те НАЙ!
« -: Февруари 14, 2007, 00:16:09 am »
Хрумна  ми  идеята - защо  не  откраднем  от  конспираторите  нещичко? ;)
Тук  предлагам  да  попълним  10  или  повече  от  НАЙ- ВЕЛИКИТЕ  конспирации  на  Земята  от  древността  досега... :) Поотделно  те  се  размиват, но  тълкувайки  ги  и  "комбинирайки"  ги,  се  вижда  тяхното  "заглавие".
  Нека  всеки, който  има  идеята  как  да  се  подредят  и  кои (конспирации)  да  бъдат, ги предложи  тук. :) :)
Сама  не  мога  да  направя  статистиката. :)
  Имам  идея  да  се  направи  и  една  малка  анкета, в  която  да  се  поместят  10  избрани  конспирации! :)
С  тази  идея  не  игнорирам  важността  на  всички  останали  такива. :)
...
« Последна редакция: Февруари 14, 2007, 00:55:44 am от Horus »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: 10-те НАЙ!
« Отговор #1 -: Февруари 14, 2007, 00:56:47 am »
Те всички се свеждат до една :) Зомбирането на Човешкия вид и превръщането му от духовно същество, в скот.

Antonium

  • Гост
Re: 10-те НАЙ!
« Отговор #2 -: Февруари 14, 2007, 09:06:43 am »
Те всички се свеждат до една :) Зомбирането на Човешкия вид и превръщането му от духовно същество, в скот.
В далечната забравена история /може би нарочно/, човешкото същество може би е било духовно, но в познатата история /може и да е фалшифицирана/ 90% от хората са се държали винаги по този начин. Като същества, може и скотове. :-\

Eon

  • Гост
Re: 10-те НАЙ!
« Отговор #3 -: Февруари 14, 2007, 09:35:35 am »
1. Розуел.
2. Филма на Сантили.
3. Експеримента Филаделфия.
4. Немските антиграв. разработки и Антарктида.
5. Отвличанията и подземните бази.
6. Глобалното правителство и контрола над хората - чипове и т.н.
7. Феномените на Луната, Марс и в орбита.
8. 9/11
9. Тайните общества и масонството.
10.Рептилиите.  :P

И още хиляди други, за които не се сещам от първия път. Та малко безмислено ми се струва това... ние и без това си ги знаем.  ;)

Неактивен Rapsio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 399
Re: 10-те НАЙ!
« Отговор #4 -: Февруари 23, 2007, 14:45:45 pm »
1. Прикриването на извънземните.
2. Прикриването на истинската история (свързано е с горната точка + всички древни цивилизации и оставените от тях артефакти)
3. Холокост
4. 9/11
5. Атлантида
6. НАСА ( Аполо, Луната, Марс, точка 1...) +  Знанията за вселената (не вярвам да не са видели континент на друга планета извън Слънчевата Система)
7.  Кухата Земя
8. Демокрацията (!)
9. Йети ( :) )
10.Бермудски Триъгълник + Дяволското Море.

Не е много стилно и издържано списъчето, даже не са по важност подредени (уж се постарах, от моя гледна точка), ама сега за това се сещам.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: 10-те НАЙ!
« Отговор #5 -: Февруари 23, 2007, 16:18:38 pm »
Ще предложа една единствена точка, която смятам, че обхваща всички останали-битката за власт над човешките души!
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Gabaro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 245
  • Джангър тайфа "Тенеке ханъм"
Re: 10-те НАЙ!
« Отговор #6 -: Февруари 27, 2007, 18:05:29 pm »
1. РЕАЛНОСТТА!
[/U

CTPaHHa

  • Гост
Re: 10-те НАЙ!
« Отговор #7 -: Март 02, 2007, 01:21:23 am »
Хъмммм интересна тема за разговор е това, но 10???
Като цяло конспирацията е една единствена, от нея произтичат какви ли не простотии за замъгляване на съзнанието.
Като цяло смятам че една лоша болест се е разпространила из човечеството и тя кара определени хора да вършат какво ли не за да си набавят... как да го нарека... наркотика който те кара да вземаш тази болест. Болестта е власт, а пристрастяването се дължи на чувството че си велилк, че си голям, че можеш всичко, че не зависиш от нищо, че притежаваш всичко, че си над всичко... явно е прекалено трудно за хората да повярват че са само една малко частичка от нещо мнооого по-голямо от тях и което каквото и да измислят, ще бъде винаги по-силно от тях. Природата ни е създала и може да ни унищожи, когато си поиска, каквито и научни открития да направим, не можем да се борим със със природата от която сме част. Каквито и конспирации да се въртят, природата наказва за всички грешки.
« Последна редакция: Март 02, 2007, 11:14:15 am от Horus »

anna

  • Гост
Re: 10-те НАЙ!
« Отговор #8 -: Март 03, 2007, 00:53:43 am »
1. РЕАЛНОСТТА!
Би  ли  ми  я  обяснил  с  твоите  термини, след  като  от  предишните  ти  постове  разбирам, че  отричаш  почти  всичко? А  за  теб  реалността  има  ли  си  ПРИЧИНА? :-\
Какво  влагаш  в  нея- подразбирам, че  я  смяташ  за  Първоначало, което  обаче  е  погрешно. Реалността  е  следствие! И  не  е  само  една...

Неактивен Gabaro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 245
  • Джангър тайфа "Тенеке ханъм"
Re: 10-те НАЙ!
« Отговор #9 -: Март 03, 2007, 10:56:41 am »
Така... гледала си Матрицата нали така... хвани от там идеята за изкуствената реалност и се абстрахирай от сай-фай джаджите. Получаваш грубо и недодялано копие на моята гледна точка за ТАЗИ реалност. Допълваш с разни хорица, бездушни черупки и тук таме някой пророк, който всъщност "вижда".
Един вид съм убеден че тази реалност не е истинска по начина по който я разбират повечето хора. Имам си няколко причини да го вярвам. Едната е че ако не беше "меко" тяло нямаше да можем да си завихряме събития, удобни на нас т.е. примерно нямаше да мога да я "програмирам" един вид за да се срещна с мислещи хора. Също така нямаше да забелязвам "странни" съвпадения, знаци и т.н. Примерно мисля си цял ден за дена конкретна песен и какво става... когато изляза някъде вечер и я пускат тази песен без никаква причина на пръв поглед. А това според мен е резултат от моите вибрации влизащи в резонанс за един миг с вибрациите на реалността. Това ме навежда на мисълта че няма как да е реална, щом се подлага на контрол. Абе като цяло това са просто някакви потоци, вибриращи и създаващи представата за 3D, един вид lifestream.
Нз какво искаш да кажеш с това дали си има причина. Ако е причина за възникването и и съществуването и... ми сигурно има. Ако някой я знае сега е моментът да споделя. ;)
От постовете ми явно подразбираш, но не разбираш. Не мога да кажа за какво смятам реалността, защото просто нямам думи на тоя език с които да го опиша.
Искам да подчертая че в горните думи ставаше дума за ТАЗИ реалност, в която претендираме че живеем. Това че не е единствената е съвършено друг въпрос.
[/U

Oberon

  • Гост
Re: 10-те НАЙ!
« Отговор #10 -: Март 05, 2007, 14:12:43 pm »
Атлантида пък каква конспирация е:))?

ipnovst

  • Гост
Re: 10-те НАЙ!
« Отговор #11 -: Май 08, 2007, 17:29:23 pm »
Цитат
2. Филма на Сантили.
За такъв филм чувам май за първи път.Дайте повече инфо или линкове.Моля :D ;D.

Eon

  • Гост
Re: 10-те НАЙ!
« Отговор #12 -: Май 08, 2007, 19:35:34 pm »
напиши в google: Alien+Autopsy+movie

и ще ти излезе  :D ;D

Неактивен rado89

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 224
Re: 10-те НАЙ!
« Отговор #13 -: Май 09, 2007, 17:21:15 pm »
аз тва филмче си го имам на ПС-то
A Coward Dies A Thousand Deaths! A Real Man Dies But Once!! 2PAC

Eon

  • Гост
Re: 10-те НАЙ!
« Отговор #14 -: Май 09, 2007, 17:29:08 pm »
То кой ли го няма вече  ;D

Вече е тривиално  ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27