Автор Тема: Mузика и текстове за Новия Световен Ред  (Прочетена 132522 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re:Mузика и текстове за Новия Световен Ред
« Отговор #225 -: Февруари 04, 2012, 01:52:05 am »
Sunin, ти добре ли си!? Как може да пускаш такива неща? Да беше сложил едно предупреждение поне! Запази странните си музикални предпочитания за себе си ако обичаш.

Предупреждение за хората със слаби нерви и сърца - не пускайте клиповете на Sunin!
« Последна редакция: Февруари 04, 2012, 01:53:12 am от sasho90 »
Keep 'em occupied!

Неактивен sunin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 235
Re:Mузика и текстове за Новия Световен Ред
« Отговор #226 -: Февруари 04, 2012, 20:25:27 pm »
ПриятелЯ ако беше прочел предишните постове които съм цитирал, или по скоро самоцитирал себе си щеше да разбереш. Темата е ``Mузика и текстове за Новия Световен Ред`` и сам дал точно това. Ако се беше разтърсил и по-прочел малко ще разбереш, че тези са одумвани и забранени на много места. Пускам ги защото тук пишат възрастни хора, които имат трезва преценка и могат да предпазят децата си от тази гнусна пропаганда. По мое време беше сатаниската масова психоза по The Prodigy Доста познати им бяха фенове и опропастиха дните си кой с наркотици, кой по друг начин се самоунищожи. Айде със здраве ти си последният човек на който да се ``оправдавам`` какво и защо съм постнал!

П.П.
Будните и наблюдателните ще видят че между клипът на The Prodigy и горе описаните DIE ANTWOORD има много общи символи и послания на nwo.
« Последна редакция: Февруари 05, 2012, 00:12:05 am от Mirotvorec »
TRUE OR DEATH

Неактивен BAYO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 232
Re:Mузика и текстове за Новия Световен Ред
« Отговор #227 -: Февруари 12, 2012, 09:45:05 am »
Ами това днеска ми попадна във Vbox7: http://www.vbox7.com/play:c364b67f00
Тая песен съм я чувал някъде, преди време, просто не мога да се сетя ся къде точно:)  :bomb:
Let your fears go, you might find that you’re not lost!

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re:Mузика и текстове за Новия Световен Ред
« Отговор #228 -: Февруари 13, 2012, 03:49:17 am »
Оригиналът е на Gamma Ray - Induction. ;)
« Последна редакция: Февруари 13, 2012, 14:50:52 pm от Mirotvorec »
Keep 'em occupied!

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re:Mузика и текстове за Новия Световен Ред
« Отговор #229 -: Февруари 13, 2012, 23:37:09 pm »
Хич не е моята музика тази,ама това мое ли да е толкуз нагло илуминатско творение  :--- В Хип-хопа си има сериозно зарибяване(в лошия смисъл...),мое мнение...  ???
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен tectonics

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 82
Re:Mузика и текстове за Новия Световен Ред
« Отговор #230 -: Февруари 14, 2012, 10:27:52 am »
Тъкмо щях да поствам видеото и видях, че съм изпреварен. Мисля си, че това е някакво ново течение и мисля, че е в насоката която подхвана Сарафа с неговите последни 2 песни. Имам предвид, че може би изпълнителите ни започват да ни предупреждават за нещо...
... както правеше Майкъл Джексън

Неактивен tectonics

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 82
Re:Mузика и текстове за Новия Световен Ред
« Отговор #231 -: Февруари 14, 2012, 11:42:06 am »
Чесно казано не знам какво да мисля...








Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re:Mузика и текстове за Новия Световен Ред
« Отговор #232 -: Февруари 14, 2012, 14:07:54 pm »
Моето мнение никак не смята,че нещо добро искат да ни кажат!Просто имат нужда от привличане още бедни душички в техния материален свят...Може да са посредници,но идеята не ми намирисва на добронамереност,така де...сам си казах,че от малък смятам,че в Хип-Хопа има мноооооого гнилоч...Гледам ги по-младите,яко ги слушат и мислят единствено за коли,пари,секс,а в почивкте м/у тях,за наркотици и алкохол!!!Баси напредналата цивилизация  ??? След 10 години тези "младите" ще ни управляват,ай сиктир...По-точно ще са идеалните марионетки...гадост и потрес!  :o
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен minchi

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re:Mузика и текстове за Новия Световен Ред
« Отговор #233 -: Февруари 14, 2012, 17:50:29 pm »
Аз пък си мисля, че това е чисто маркетингов трик. Вкарват се някакви окултни символики или всякакви други пошлости, които едва ли се забелязват от хората слушащи подобна музика. Те обаче се забелязват от хора, които не слушат подобна музика. В крайна сметка клипчето си печели допълнителна аудитория, респективно гледания. Колкото повече е популярно това клипче, толкова по-вероятно е да бъде пробутано на първа страница, в популярни и тн.

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re:Mузика и текстове за Новия Световен Ред
« Отговор #234 -: Февруари 14, 2012, 21:42:07 pm »
Значи...,ако съм наблюдателен и не харесвам такава музика няма как да ме накара да я чуя или видя повече от ведъж,т.е. от мен популярност няма да видят!Доколко го правят само за да си вдигнат реитинго...,загледаи се че младежта дето ги слуша им подражава във всяко естество...,включае "окултни символики или всякакви други пошлости"... :flag_of_truce: Нека останем наблюдателни...  :hi:
« Последна редакция: Февруари 15, 2012, 00:05:20 am от Mirotvorec »
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен tectonics

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 82
Re:Mузика и текстове за Новия Световен Ред
« Отговор #235 -: Февруари 14, 2012, 22:56:57 pm »
Някъде попаднах на линк към сайт в който можеш да участваш в някаква томбола и да спечелиш шапката от първите картинки с 666... някъде в библията не пишеше ли:"... ще познаете моите слуги по белега на ръката и челото..." (за дяволските слуги става въпрос)

Неактивен Elemat

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 25
Re:Mузика и текстове за Новия Световен Ред
« Отговор #236 -: Февруари 15, 2012, 18:11:15 pm »
Някъде попаднах на линк към сайт в който можеш да участваш в някаква томбола и да спечелиш шапката от първите картинки с 666... някъде в библията не пишеше ли:"... ще познаете моите слуги по белега на ръката и челото..." (за дяволските слуги става въпрос)
а какво ще имат на ръцете?
Човек САМ кове съдбата си! IYI

Неактивен tectonics

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 82
Re:Mузика и текстове за Новия Световен Ред
« Отговор #237 -: Февруари 15, 2012, 20:22:42 pm »
Например GSM  :unknown: 1+2+3=6 4+5+6=15 (1+5=6) 7+8+9=24 (2+4=6) 6 6 6  :diablo:
« Последна редакция: Февруари 15, 2012, 20:24:58 pm от tectonics »

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Mузика и текстове за Новия Световен Ред
« Отговор #238 -: Февруари 15, 2012, 20:59:43 pm »
Например GSM  :unknown: 1+2+3=6 4+5+6=15 (1+5=6) 7+8+9=24 (2+4=6) 6 6 6  :diablo:

Браво! Дай си бележника!

Неактивен Detox

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Mузика и текстове за Новия Световен Ред
« Отговор #239 -: Февруари 17, 2012, 10:28:58 am »
Моето мнение никак не смята,че нещо добро искат да ни кажат!Просто имат нужда от привличане още бедни душички в техния материален свят...Може да са посредници,но идеята не ми намирисва на добронамереност,така де...сам си казах,че от малък смятам,че в Хип-Хопа има мноооооого гнилоч...Гледам ги по-младите,яко ги слушат и мислят единствено за коли,пари,секс,а в почивкте м/у тях,за наркотици и алкохол!!!Баси напредналата цивилизация  ??? След 10 години тези "младите" ще ни управляват,ай сиктир...По-точно ще са идеалните марионетки...гадост и потрес!  :o


Не съм съгласен с теб,въобще.За някой неща си прав,но като цяло не е истина че всички почитатели на хип хоп-а са младежи мислещи за секс,коли и пари,не съм съгласен и че хип хоп-а е музика точно за тези три неща.Има ужасно много песни в които се рапира за истинските неща в живота,а напоследък броят на този тип тракове започва да се увеличава което може само да ни радва.От там и младежите,въобще всички които слушат тази музика започват да се замислят върху това което изпълнителите искат да предадат чрез текстовете си,а от там и какви грешки са направили,как могат да ги поправят и т.н.
 А за клипа на 100 кила мога да кажа само едно : РАЗОЧАРОВАЩ Е ! Не съм очаквал такова нещо от него,дали за привличане на интереса или не,клипа е ужасен.
 
 Поздрави DETOX :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27