Автор Тема: Mузика и текстове за Новия Световен Ред  (Прочетена 132526 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re:Песен с името Illuminati
« Отговор #210 -: Януари 13, 2012, 03:41:11 am »
Не точно. Например не всички илюминати са зли, както и HAARP не предизвиква всяко земетресение, но предполагам, че това си го знае и е хиперболизирал, за да засили въздействието на слушателя и да предизвика интерес към темите излагащ в песента.
« Последна редакция: Януари 13, 2012, 09:19:35 am от Mirotvorec »
Keep 'em occupied!

Неактивен xtring

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
Re:Mузика и текстове за Новия Световен Ред
« Отговор #211 -: Януари 14, 2012, 21:18:22 pm »
Емблематично !

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Mузика и текстове за Новия Световен Ред
« Отговор #212 -: Януари 14, 2012, 21:43:34 pm »
Емблематичен бан за 10 дни. Следващия е перманентен.

Неактивен Elemat

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 25
Re:Песен с името Illuminati
« Отговор #213 -: Януари 15, 2012, 13:15:11 pm »
Не точно. Например не всички илюминати са зли, както и HAARP не предизвиква всяко земетресение, но предполагам, че това си го знае и е хиперболизирал, за да засили въздействието на слушателя и да предизвика интерес към темите излагащ в песента.
аз до сега не съм чувал за добри илюминати. От къде ти е информацията?
Човек САМ кове съдбата си! IYI

Неактивен JulesWinnfield

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 60
Re:Песен с името Illuminati
« Отговор #214 -: Януари 15, 2012, 17:50:30 pm »
А твоята откъде е ?

Неактивен Elemat

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 25
Re:Песен с името Illuminati
« Отговор #215 -: Януари 15, 2012, 18:38:26 pm »
А твоята откъде е ?
Мисля, че първи зададох въпроса.
Човек САМ кове съдбата си! IYI

Неактивен JulesWinnfield

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 60
Re:Mузика и текстове за Новия Световен Ред
« Отговор #216 -: Януари 16, 2012, 01:00:29 am »
Значи ли това, че твоята информация е по-достоверна от неговата ?

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re:Mузика и текстове за Новия Световен Ред
« Отговор #217 -: Януари 16, 2012, 02:05:02 am »
Illuminati от латински означава просветен. Някой, който зане неща, които повечето не знаят.
Знанието само по себе си не е нито "лошо" нито "добро". Зависи от този, който го има как го ползва.

Иначе ако става въпрос за общността... ами говори се, че са Сатанисти и какви ли не. Твърди доказателства аз нямам така че всеки да вярва в кавото желае.  :)
« Последна редакция: Януари 16, 2012, 02:09:46 am от sasho90 »
Keep 'em occupied!

Неактивен arktur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
Re:Mузика и текстове за Новия Световен Ред
« Отговор #218 -: Януари 16, 2012, 12:48:49 pm »
Странно, но допреди няколко години, нямаше да ми направи такова впечатление, а сега наистина се чудя и Ван Хален ли са в кюпа?  :unknown: Да речем графично решение на някой стилист, ама то пращи от шах-мат каренца, черно-бели блиц ефекти и това набивно "Та-ту-та-ту"..

http://youtube.com/v/3WfQ-hV3WtA?version=3

   tattoo tattoo
Show me your dragon magic
 tattoo tattoo
So autobiographic
:(

« Последна редакция: Януари 16, 2012, 12:52:38 pm от arktur »

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re:Mузика и текстове за Новия Световен Ред
« Отговор #219 -: Януари 16, 2012, 14:03:24 pm »
Сериозно се съмнявам. Текстовете на Ван Хален нямат нищо общо с окултизъм или Илюминати. Те са повече поп-ориентирани, прости текстове които най-вече говорят за любов, пододно на Скорпиънс. Също така не са и политически ориентирани и никого от членовете не е познат с нещо такова. Най-вероятно стилистите са решили това с флага и ризата на Дейвид Лии Рот. Може и да греша, все пак няма как да знаем, може и наистина да имат нещо общо но силно се съмнявам.
« Последна редакция: Януари 16, 2012, 16:52:52 pm от Mirotvorec »
" Trust no one."

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Mузика и текстове за Новия Световен Ред
« Отговор #220 -: Януари 16, 2012, 14:27:00 pm »
Не знам дали това ще ви помогне, но се говори, че David Lee Roth - солистът на Van Halen е гей и е бил изкуствено лансиран като музикант на млади години.
« Последна редакция: Януари 16, 2012, 14:30:05 pm от Monolith »
Бъди Слънце!

Неактивен Elemat

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 25
Re:Mузика и текстове за Новия Световен Ред
« Отговор #221 -: Януари 16, 2012, 18:19:32 pm »
Illuminati от латински означава просветен. Някой, който зане неща, които повечето не знаят.
Знанието само по себе си не е нито "лошо" нито "добро". Зависи от този, който го има как го ползва.

Иначе ако става въпрос за общността... ами говори се, че са Сатанисти и какви ли не. Твърди доказателства аз нямам така че всеки да вярва в кавото желае.  :)
Всички знаем какво значи Illuminati. Също така знам, че са атеисти ако щеш и антихристи. Владеят добре играта на думи. Хора прикриващи се зад масонските организации. Само по себе си, масонството възниква като Братство на свободните зидари. Това са архитекти, скулптури, живописци, въобще всякакви хора с умения за творчество. Всички те пазят ревностно тайните си за математически изчисления, рецепти за пигменти при стъклопис и какви ли още не неща свързани със занаята. Как илюминатите са се загнездили сред зидарите не знам, но това което знам е че имат пръст във доста световни дела, атентати и какво ли още не. Ако се разчовъркаш из интернет макар и трудно  ще намериш матеряли за неща които са правели. Обичат навсякъде да поставят символи и ватиканът наистина може да се опише като градът на илюминатите- църквата св. Петър заедно с огромния площад от колони и скулптури продължава в права ос до една църква която немога да ти кажа как се казва тъйкато не я помня, но образува Ключ- един символ доста често използван от тях. Именно в този ключ живее един който ако погледнем реално е като пастир сред стадо овце. Същият този пастир който изпраща 3 кръстоносни похода за оная пустуш Йерусалим и убива в името на Бога. Същия този пастир или направо змия който в средновековието е казвал какво трябва да правят кралете, дори е било необходим неговото съгласие за да се сключи определен брак. Същата змия която одобрява появата на йезуитския орден от който се ражда светата инквизиция, която както по реда си те наказва със смърт ако мислиш по различно от останалите овце или иначе казано ако по някаква случайност не си овца ами се окажеш коза, то тогава ще бъдеш заколен. Защото според тази змия простият човек трябва да прави каквото му е наредено, а не каквото иска той. Да дойдем до Втората Световна Война и раждането на комунизма. Много хора са живяли добре това е истина, но зад истината има и гнили неща- изземане на имоти, убиване на неудобни хора. Самия Сталин е убивал хора които мислят свободно. Потърси документалния филм  The umbrella Assassin. Именно през този комунизъм се започна целенасочено изопачаване на нашата история. Реално погледнато хората са написали истината, но словореда е малко по различен, както казах игра на думи. Когато кроят плановете си, те ги кроят в дългосрочен план за години напред и всичко се следва стриктно. Не ми е нужно някакво особено доказателство, че да разбера какво става. Всички го виждаме. Масово подтикване към депресия, чрез сапунките които безуморно се въртят по медиите, изместване на традиции и внасяне на нови такива, изкривяване на ценностната ни система чрез въпросната чалга която е турска музика, а думата чалгар на турски е музикант. Орязване на часове в училища и назначаване на некомпетентни учители, а компетентните подписват едно листче което горе долу гласи, че дори ученика да го рита в главата, той няма право дори с пръст да го пипне. Вече почти никъде няма изключване от училище или оставяне на изпити, тъй като бюджетът който училището ще получи се определя от броя ученици. И именно там е най силния удар при децата. Всекидневното втълпяване за всякакви лекарства и болести води до психични отклонение, но е от тези че си луд, а ти сами започваш да си втълпяваш, че това лекарство ще ти помогне. От там мозъкът следва определената пътека - аз съм болен трябват ми лекарства. Всеки ден рекламират храни претъпкани с генно модифицирани организми които водят до най различни аномалии и с това засилват и зависимостта от лекарствата. Но главния проблем е още от първите глътки въздух, когато ти бият въпросната имунизация чрез която блокират и дори унищожават 50% от имунната система на детето. Огледай се и виж колко много млади хора са лишени от плодовитост и са обречени на бездетност. А единствената алтернатива е инвитро, което папата се опита да "забрани". А самата стерилност е благодарение на некачествените продукти които всички приемаме, продукти представени  ни за екоогично чисти и тем подобни щуротии. Нишката на цялата тая манипулация е страхотно тънка, и хитро измислена. Когато кажеш това на някой, ще те помисли за луд и ще ти се присмее и точно там е Ключът - никой да не го вярва, никой да не го вижда, а чисто и просто да виждат и вярват в това което им се каже. Поради тази причина вече не крият символите си, дори вече и масонството не е в особено голяма тайна, тъй като ако незнаеш - "Най- доброто място където можеш да скриеш нещо от един човек, е да го сложиш пред очите му". И така ти всеки ден виждаш какво е около теб, но някакси неможеш да обърнеш адекватно внимание, защото умът ти постоянно е ангажиран от новото БМВ или последния Iphone и всякакви други малки неща които те дърпат от това което е пред очите ти. И ако искаш ми вярвай, но добри илюминати или масони няма да срещнеш, няма да ги видиш и по отделно тъй като те вече са едно и също нещо. :unknown:
Човек САМ кове съдбата си! IYI

Неактивен machinehead

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re:Mузика и текстове за Новия Световен Ред
« Отговор #222 -: Януари 27, 2012, 23:43:48 pm »
Музиката не е за всеки,но клипът е добре направен според мен. : )


Неактивен sunin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 235
Re:Mузика и текстове за Новия Световен Ред
« Отговор #223 -: Февруари 03, 2012, 16:30:17 pm »
По ясно не може и да бъде посланието на nwo в този клип.  :lol:

Пълен разбор на клипа с всичките му сатаниски послания.   Ако някой иска да го превежда на български аз нямам време в момента.

Моите ``любимци`` по брутални от всякога. Един трейлър:
И самият клип: На 0:18 може да видите два риптилоида нарисувани на картина над ваната, които извършват непристойни действия (то да беше само това в клипа).
« Последна редакция: Февруари 03, 2012, 16:31:56 pm от sunin »
TRUE OR DEATH

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re:Mузика и текстове за Новия Световен Ред
« Отговор #224 -: Февруари 03, 2012, 21:31:16 pm »
Боже това на музика ли трябва да ми прилича? Отвратително е от всякъде. Направо да ги осъдиш за тез простотии.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27