Автор Тема: Помогнете да се сетя...  (Прочетена 5543 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mike_portnoy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
  • When Dream And Day Unite
Помогнете да се сетя...
« -: Януари 23, 2007, 02:02:28 am »
Спомням си преди години по диемата въртяха един филм, който се разказваше за някаква мисия до луната. В последствие някакви машинки започнаха да се появяват и да шпионират астронафтите. После намериха някаква база на луната... влизаха вътре... май имаше мъж и жена, които бяха женени и накрая само жената се върна на земята... много ми е смътно защото бях малък и почти нищо не помня от филма... дано някой от вас го е гледал и се сети за името...

Искам и за още един филм на същата тематика да попитам, преди го даваха по канал 1, мисля че беше няколко серии. Разправяше се за един човек, за който се считаше че е загинал при изстрелване на някаква совалка. По-късно синът му откриваше някакъв видеозапис и се оказа, че баща му доброволно е участвал в някаква мисия от която няма завръщане. Мисията май беше нещо свързана с Господ. :-\  Мисля че в него също имаше момент с база на луната, която накрая май се взриви... този филм също ми е много смътен...
« Последна редакция: Януари 23, 2007, 02:06:05 am от Horus »
"Съобщения,в които се казва,че нещо не се е случило,винаги са ми били интересни,тъй като,както зн

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Помогнете да се сетя...
« Отговор #1 -: Януари 23, 2007, 02:07:54 am »
И аз се заинтригувах, дано някой се сети за какво говориш :)

Неактивен mike_portnoy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
  • When Dream And Day Unite
Re: Помогнете да се сетя...
« Отговор #2 -: Януари 23, 2007, 13:42:13 pm »
И аз се заинтригувах, дано някой се сети за какво говориш :)
Аз се надявах ти да ми отговориш  :)
"Съобщения,в които се казва,че нещо не се е случило,винаги са ми били интересни,тъй като,както зн

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Помогнете да се сетя...
« Отговор #3 -: Януари 23, 2007, 17:48:57 pm »
:P :P :P

Неактивен mike_portnoy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
  • When Dream And Day Unite
Re: Помогнете да се сетя...
« Отговор #4 -: Януари 24, 2007, 15:42:14 pm »
С помощта на чичо гугъл успях да намеря първия филм, изтеглих го и го гледах, доста грешки имам в описанието, но поне съм сигурен че това е филма, не е лош, нищо че е старичък. Който е заинтересован да ми пише за торента, има сийд. ;)

"Съобщения,в които се казва,че нещо не се е случило,винаги са ми били интересни,тъй като,както зн

Неактивен djbooth

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 37
Re: Помогнете да се сетя...
« Отговор #5 -: Януари 25, 2007, 10:32:54 am »
mike_portnoy ,този Moontrap само някакъв VHSRip го намерих,за същия рилииз ли става въпрос?Ако не е мятай торента.

Неактивен mike_portnoy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
  • When Dream And Day Unite
Re: Помогнете да се сетя...
« Отговор #6 -: Януари 30, 2007, 13:18:09 pm »
същия е, то ДВД на този филм изобщо не съществува май....  :)
"Съобщения,в които се казва,че нещо не се е случило,винаги са ми били интересни,тъй като,както зн

Неактивен rPaguHaP

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 177
Re: Помогнете да се сетя...
« Отговор #7 -: Февруари 04, 2007, 01:04:06 am »
Искам и за още един филм на същата тематика да попитам, преди го даваха по канал 1, мисля че беше няколко серии. Разправяше се за един човек, за който се считаше че е загинал при изстрелване на някаква совалка. По-късно синът му откриваше някакъв видеозапис и се оказа, че баща му доброволно е участвал в някаква мисия от която няма завръщане. Мисията май беше нещо свързана с Господ. :-\  Мисля че в него също имаше момент с база на луната, която накрая май се взриви... този филм също ми е много смътен...
Да не завършва там като совалката отива в някаква звезда, която се смятала за окото на Бога (мисля, че нещо такова беше). Всички изгаряха, но им беше гот, че да видяли Бог  :D
"Всеки от нас е една градина, а градинарят в нея е нашата воля" Уилям Шекспир

Неактивен mike_portnoy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
  • When Dream And Day Unite
Re: Помогнете да се сетя...
« Отговор #8 -: Февруари 05, 2007, 23:01:56 pm »
Искам и за още един филм на същата тематика да попитам, преди го даваха по канал 1, мисля че беше няколко серии. Разправяше се за един човек, за който се считаше че е загинал при изстрелване на някаква совалка. По-късно синът му откриваше някакъв видеозапис и се оказа, че баща му доброволно е участвал в някаква мисия от която няма завръщане. Мисията май беше нещо свързана с Господ. :-\  Мисля че в него също имаше момент с база на луната, която накрая май се взриви... този филм също ми е много смътен...
Да не завършва там като совалката отива в някаква звезда, която се смятала за окото на Бога (мисля, че нещо такова беше). Всички изгаряха, но им беше гот, че да видяли Бог  :D

ДА Мамка му!!!!! Един човек да се сети за какво говоря, кажи как се казва или и ти не помниш?  :o
"Съобщения,в които се казва,че нещо не се е случило,винаги са ми били интересни,тъй като,както зн

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Помогнете да се сетя...
« Отговор #9 -: Февруари 05, 2007, 23:04:11 pm »
"Окото на Бога" не е ли?
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен mike_portnoy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
  • When Dream And Day Unite
Re: Помогнете да се сетя...
« Отговор #10 -: Февруари 06, 2007, 00:27:59 am »
"Окото на Бога" не е ли?
не е.....
"Съобщения,в които се казва,че нещо не се е случило,винаги са ми били интересни,тъй като,както зн

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27