Автор Тема: Барбара Марчиняк - Земята - Плеядиански ключове за Живата библиотека  (Прочетена 8804 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Барбара Марчиняк - Земята - Плеядиански ключове за Живата библиотека


Обгърнали света като водещи духовни учители на нашето време, Плеядианците отново са сред нас с друг смел и стряскащ поглед към висшите цели на Земята. Тази книга е тяхното ръководство за вдъхновен живот. Те ни напътстват как да открием отново и да възвърнем стойността на човешките същества, как да разпознаем енергиите на Богинята и силата на кръвта като свързваща брънка между нашата ДНК и звездното ни наследство...

С присъщото им остроумие, мъдрост и дълбока съпричастност Плеядианците ни примамват да изследваме коридорите на времето чрез концепцията за Господарите на Играта; да събудим съдбовните кодове, които ще ни разкрият нашата многоизмерна природа; да се отворим за Живата Библиотека на Земята. Техните учения са тематично подредени в 12 глави, за да събудят в нас дълбокото разбиране за нашата наследствена линия. "Земята" провокира спомените, скрити дълбоко в нас, които ще разбулят драматичната ни роля в трансформиращите процеси, обхванали сега Земята.
« Последна редакция: Ноември 01, 2007, 20:54:32 pm от H. »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Благодаря за труда! :)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Благодаря за труда! :)

На човека, който я е качил в spiralata ;)

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
И на него и на тебе и на всички, които са помогнали да стигне до нас.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

AiKiDoKa

  • Гост
От задължителните е...почти я прочетох.В последно време все нещо,свързано с културата на Плеядианците нося в раничката си :) хубава е,но се чете доста по-трудно от "Плеядианците:Ние сме тук".Засяга по-особени  и по-сериозни теми.Сърдечно я препоръчвам,отново :)

Неактивен DreamCatcher

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 368
И аз почти съм я прочел. Раничка нямам, но си качвам всичко на телефончето, там ми е по-подръчичка. Радвам се, че съм попаднал пак на нещо от задължителните.  :D

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Земята още не съм че, в момента съм на Силата.

Абееее, просветното министерство май щеше да включва тези книги като задължително четиво по литература, история, физика, биология, химия и психология най-вече в големите класове. Даже май се чуваше, че щели да пренапишат всички учебници по книгите на Б. Марчиняк.

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Абееее, просветното министерство май щеше да включва тези книги като задължително четиво по литература, история, физика, биология, химия и психология най-вече в големите класове. Даже май се чуваше, че щели да пренапишат всички учебници по книгите на Б. Марчиняк.

Истина ли казваш? Не съм подозирала, че това министерство чете такива неща.
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Да. Що не, нали и те са деца на майката природа.
Предишният ми пост беше по информация от независимата инфоагенция "Клю-клю" със седалище Центъра на Земята. А от друг независим източник, който е пресаташето на Тайното правителство научих, че Правителството дало разпореждане в цял свят още от първи клас да се изучава дейноста и ученията на Друнвало Мелхиседек като дало насоки с примерни указания за учебници, помагала и тестове за предварителна психологическа подготовка на всички учители с цел правилното възприемане и най-вече ЗАПОМНЯНЕ И СПАЗВАНЕ на същността на ученията. Това решение Правителството е взело, тъй като се образувал вакуум в намеренията Му да инплантира чипове на всичките участнити в Неговата Игра /чиповете се оказали меко казано неуместни/ и тъй като трябва да се осъществява контрол над ИГРАЧИТЕ, било намерено кардиналното откритие Самите Играчи да започнат нова игра. Но всичко това Правителството е предприело поради простата причина, че вече не вижда перспективи за съществуването СИ поради нестихващите дрязги между Правителствените министри и невъзможността заради това да се осъществява контрол над Играчите. С една дума Правителството решило да започне новата Игра като просто не взима участие в нея, а решило да се влее в множеството на играчите, тъй като да участваш в самата Игра било много по-интересно и динамиката да бъдеш пряк участник в Играта и Представлението щели да окажат благотворно влияние на Правителствените Министри и Техните Пионки.

Истина ли казваш? Не съм подозирала, че това министерство чете такива неща.
Ти как мислиш? Истина ли казвам или само искам да настане навсякъде добро и тъй както е обисано нашето бъщете в книгите? Ако беше истина... тогава представяш ли си?...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27