Автор Тема: Каква е разликата между илюминатите и теб  (Прочетена 42724 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Каква е разликата между илюминатите и теб?

Те нямат манталитет на жертви. Техния модел на мислене им показва, че те са непобедими. Те вярват, че никой не е в състояние да ги спре.
Те нямат комплекс за малоценност. Те не се чувстват “по-маловажни” от другите.
Те нямат ниска самооценка. Никой не може да ги накара да се чувстват зле по отношение на себе си.
Те нямат чувство за вина. Те вярват, че всичко, което правят е оправдано.
Те никога не чувстват липсата на нещо. Те знаят, че имат времето и средствата за всичко, което им е нужно.
Те не живеят в отрицание. Те знаят кои са и са много горди с това.
Те не си поставят ограничения. Те вярват, че за тях няма граници и го доказват всеки ден. Те могат да достигнат до всеки един, навсякъде по земното кълбо и отвъд, по всяко време.
Те наистина имат висока самооценка. Не само семейството и приятелите подсилват това, но също и медиите и обикновенния човек на улицата. Независимо къде са, хората навсякъде ги почитат и искат да присъстват в техния живот по някакъв начин.
Те вярват, че са по-висшите. Нямат и капка съмнение за това колко велики са. Те понякога се изолират от останалата част от обществото. Те си взаимодействат с други, извън техните кръгове, само за да запазят подкрепата на масите.
Те вярват, че заслужават най-доброто. Те имат най-доброто, което физическата реалност може да предложи, като това предварително е уговорено.
Те наистина имат манталитет на победители. Нямат съмнение, че ще спечелят всичко, което са си възложили да направят, дори да отнеме години. Те внимателно оформят плановете си и стратегически ги разпространяват в световен мащаб.
Те познават целите си. Нямат нужда да търсят цели. Не се съмняват в това, което трябва да направят.
Те не се съмняват, че притежават тайното знание. Имат достъп до всякаква информация, която им е потребна, по всяко време и те вземат решенията каква част от тази информация да разкрият на масите.
Те знаят, че имат способността да влияят на обществеността. Те не се мотаят мислейки как да го направят “някой ден”. Те го правят сега!
Те имат мащабен поглед върху нещата. Целият свят за тях е едно игрище. По никакъв начин не са тесногръди.


Този, а и други начини на мислене им идват отвътре и описват най-добре какво представляват те. Всички тези модели на мислене се подсилват с всеки следващ техен дъх. Помислете си за това. Поучете се от тях. Опознайте тяхната сила, защото това те ще използват срещу вас. Опознайте слабостите си, защото това те ще използват срещу вас. Ако им позволите те могат да бъдат ваши учители. По-добре станете сега ученици доброволно, отколкото по-късно насила.
Когато вие промените начина си на мислене, трябва да се промени и критиката ви. И когато това стане, илюминатите няма да се възприемат вече като заплаха. Вместо това те ще бъдат запомнени като тези, които са отделили време да ви научат за това кои и какви всъщност сте. Междувременно изучете ги отблизо и по-задълбочено. Те са едни от най-великите ви учители.

Стюърт Суърдлоу
откъс от “Синя Кръв, Истинска Кръв
« Последна редакция: Юни 08, 2008, 18:08:29 pm от H. »

IYI

  • Гост
Re: Каква е разликата между Илюминатите и теб
« Отговор #1 -: Декември 29, 2006, 11:36:28 am »
Те знаят, че основният закон в Природата е Равновесието.
Те знаят, че този закон ще ги изправи срещу това Равновесие.
Те знаят кои са представители на това Равновесие.
Те знаят какви са последствията от това Равновесие.
Те знаят, че Учителите са скрити във всеки един от нас.
Те знаят, че времето ще им поднесе изпитание, подобаващо на тяхните умения.
Те знаят, че всичко е въпрос на време.
Те знаят, че Империята им ще бъде унищожена, но не знаят как и от кого.
Те знаят кои сме ние, но ние не знаем кои са те, а на нас не ние потребно, но на тях да.

Аз знам, а и те знаят, че нечия човешка божествена същност ще разруши устоите им с един замах на мисълта.
Те знаят, но и ние знаем, ние знаем!
Те знаят какви са, но не знаят ние какви сме, те предполагат.
Те знаят, че ние в техните възможности ще знаем и умеем повече.
Те знаят и затова не позволяват, но за нас непозволени неща няма, при нас всичко е въпрос на време, при тях също!
Те знаят и ни очакват, ние знаем и идваме.........


8 000 хилядолетия
« Последна редакция: Декември 29, 2006, 11:39:27 am от IYI »

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: Каква е разликата между Илюминатите и теб
« Отговор #2 -: Декември 29, 2006, 11:50:09 am »
Имат достъп до всякаква информация, която им е потребна, по всяко време и те вземат решенията каква част от тази информация да разкрият на масите.

Те това е основната разлика между мен и тях ;) Илюминатка ли съм? Всъщност за мен е  без значение ;)
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Каква е разликата между Илюминатите и теб
« Отговор #3 -: Декември 29, 2006, 11:55:16 am »
Те знаят кои сме ние, но ние не знаем кои са те, а на нас не ние потребно, но на тях да.

(...)

Те знаят, но и ние знаем, ние знаем!
Те знаят какви са, но не знаят ние какви сме, те предполагат.

Последно? :P

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: Каква е разликата между Илюминатите и теб
« Отговор #4 -: Декември 29, 2006, 12:01:19 pm »
Иде ми мисъл че Те сме Ние, а? Може и обратно...
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

IYI

  • Гост
Re: Каква е разликата между Илюминатите и теб
« Отговор #5 -: Декември 29, 2006, 12:03:31 pm »
Те ни знаят кои сме и с какви имена и т.н., проследили са, няма как иначе. ;)
Но не знаят какви сме под обвивката наречена тяло, те предполагат

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Каква е разликата между Илюминатите и теб
« Отговор #6 -: Декември 29, 2006, 12:47:48 pm »
Иде ми мисъл че Те сме Ние, а? Може и обратно...
Що ли и аз си рекох същото, ама ми се стори много налудничаво, та си замълчах...   :-X 
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Каква е разликата между Илюминатите и теб
« Отговор #7 -: Декември 29, 2006, 14:47:04 pm »
Те ни знаят кои сме и с какви имена и т.н., проследили са, няма как иначе. ;)
Но не знаят какви сме под обвивката наречена тяло, те предполагат
МИслиш ли?Смяташ ли че не са инфилктрирали личния ти кръг,мислиш ли че нямат първокласни психолози,които д а те преценят.МИслиш ли че само в този форум си оставил предостатъчно информация за себе си?Мислиш ли че не знаят какво им е необходимо да те кон5тролират...


Илюминатите са просто хора и нищо повече,и те ходят по голяма нужда и те си имат комплеки
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

IYI

  • Гост
Re: Каква е разликата между Илюминатите и теб
« Отговор #8 -: Декември 30, 2006, 01:52:58 am »
Да приятелю, знам убеден съм в твоите твърдения, няма как да бъде иначе..

valer4o1

  • Гост
Re: Каква е разликата между Илюминатите и теб
« Отговор #9 -: Декември 30, 2006, 21:41:07 pm »
Аз си мисля , че най-големият им страх = проблем за тях, е индивидът. Принципно аз съм съгласен с почти всичко което те искат и изповядват ( да не кажа всичко :(((((( ). С един много малък за мен и много голям за тях " проблем", МРАЗЯ НЯКОЙ ДА МИ КАЗВА КАКВО ДА ПРАВЯ, АКО НЯМАМ ГОЛЯМА  ЛИЧНА ИЗГОДА ОТ ТОВА . Явно за това не съм станал един от тях, прекалено съм алчен и меркантилен и обикновенно не правя нищо ако нямам изгода. С други думи по скоро съм вълк отколкото стадна овца. И колкото и да ни обясняват че общото благо е добро, аз ще кажа че само личният ни егоизъм е единственният ни щит и меч.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Каква е разликата между Илюминатите и теб
« Отговор #10 -: Декември 31, 2006, 00:19:34 am »
valer4o1, ми те точно такива като теб търсят бе-човек с голям личен егоизъм   :D  И голяма лична изгода ще ти предложат, и по такъв начин ще ти кажат какво да правиш, че все едно ти сам си го поискал.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: Каква е разликата между Илюминатите и теб
« Отговор #11 -: Декември 31, 2006, 00:58:00 am »
 :D valer4o1 да не е от техните агенти!  ;D

IYI

  • Гост
Re: Каква е разликата между Илюминатите и теб
« Отговор #12 -: Декември 31, 2006, 02:00:15 am »
Не, но има дълъг път да извърви и много да научава.В момента се пита защо реакцията ние точно такава?Казва си, че не сме прави, но аз ще му кажа да бъде спокоен, защото има много да учи, а в това няма нищо лошо.Според мен това момче не е от техните агенти, а че трябва да стане от нашите агенти-на Светлината.
Приятелю дали вярваш или не, в този момент тези хора са ти повлияли, толкова много, че едва ли би ми повярвал:)или едва ли би ме разбрал дори и след 10живота :)За това последното изречение все едно не съм гоказвал.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re: Каква е разликата между Илюминатите и теб
« Отговор #13 -: Декември 31, 2006, 06:32:04 am »
Не му разбивайте устоите.
Аз имам идея, която ако той е написал истинското си мото няма да приложи.
valer4o1,
прави каквото си искаш, но само при условие, че имаш ГОЛЯМА лична изгода!!!
Сега да видим, ще нарушиш ли мотото си или ще изпълниш нареждането ми?
;)
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

milenski

  • Гост
Re: Каква е разликата между Илюминатите и теб
« Отговор #14 -: Декември 31, 2006, 10:30:43 am »
Суърдлоу е голяма работа  ;)
Това, което е изброил, може да ни служи като пътеводител за онова, което трябва да постигнем в израстването си.
От всичко изброено най-трудно лично на мен ми се вижда откриването на целта и средствата за постигането й, така че да се избегне възможността да се окажеш манипулиран за някакви чужди цели, противоречащи на твоята.

Валерчо, оценявам искреността ти  :)  Обаче Миротвореца е много прав. Личната изгода е най-добрата манипулация. Така че, да твърдиш, че не си манипулиран, е доста голяма самозаблуда. Освен това, понятието "лична изгода" е доста широко. Понякога и алтруизмът е форма на лична изгода (да не кажа - винаги)  ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27