Автор Тема: Озоновата терапия  (Прочетена 227986 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Озоновата терапия
« Отговор #195 -: Април 19, 2008, 19:32:57 pm »
В кръга на майтапа, ама някой да не направи като мен...да си купи озонатори и когато му трябват...да ги ЗАБРАВИ!

Като мен - тръшнах се с грип, буквално се прострях с 40 градуса температура и след седмица, когато не се дишаше в къщата от вируси, се пресетих за озонаторите и ...прочистих за 2 дена...и съм по-добре, но интересно защо ЗАБРАВИХ!

Дали не исках подсъзнателно просто да си се простра болна без да ме интересуват озонатори, билки, лекарства и прочие...

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Относно: Озоновата терапия
« Отговор #196 -: Април 20, 2008, 00:38:16 am »
Тинче, нали си чела "Болестта като път"  8)
Май и аз имам нужда да си я припомня...

Неактивен Тук и сега

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 253
Относно: Озоновата терапия
« Отговор #197 -: Април 20, 2008, 09:35:33 am »
Дали не исках подсъзнателно просто да си се простра болна без да ме интересуват озонатори, билки, лекарства и прочие...

Може да си имала нужда от почивка и грипа да е бил едно малко бягство от натовареното ежедневие...

Неактивен nibirux

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 26
Относно: Озоновата терапия
« Отговор #198 -: Април 20, 2008, 13:51:47 pm »
Умът разболява, Умът лекува! ;)
В природата нищо не е правилно.Следователно,ако всичко върви добре?.значи нещо не е в ред.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Озоновата терапия
« Отговор #199 -: Април 20, 2008, 16:53:50 pm »
Разбира се!  :) Как пък веднага забелязахте?  ;)

Сринах се психически първо разбира се...и после дойдоха болестите. И чак като проявих ЖЕЛАНИЕ да съм по-добре, се сетих и за средствата. :)

Неактивен XVisible

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
    • Тук трупам всичко преведено от мен и не само...
Относно: Озоновата терапия
« Отговор #200 -: Април 21, 2008, 13:48:06 pm »
Връщайки се отново на темата - в озонатора, продаван в търгорвската мрежа искрите се получават от два различни метала - единия от метална сплав (не знам каква, няма лесен и начин да разбера) и меден електрод.

Поради разликите в електропотенциала на двата метала се избиват медни и/или метални йони, които явно имат специфична миризма. Не знам до колко е полезна или вредна, но във всички случаи не е особено приятна на мирис. :-X

Неактивен nibirux

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 26
Относно: Озоновата терапия
« Отговор #201 -: Април 21, 2008, 22:03:51 pm »
А да знаеш колко са токсични медните йони и соли за всички бактерии, гъбички и други такива твари.НО е най-безопасно да се приемат през кожата.Как ли....ами ето как.Това съм го писал и в един друг форум, така че го копирам без редакция.
-----------------------------------------------------------------------------
Време е да ви разкажа накратко една история, която ще обясни причината, поради която ползвам медни електроди.Всичко започна с купуването на една книжка "Тайната на тибетската медицина".На едно място в книгата се описваше как да се лекуваме с полагането на медни монети в определени точки на тялото, описваше се и как по време на холерна епидемия хората в еди коя си държава са ходили с медни монети в обувките и така са се опазили здрави.Изчетох книгата, но не обърнах голямо внимание на писаното за медта, до момента, в който не попаднах случайно на една реклама на дънки "Vision 3000".Та рекламата гласеше, че капсите на дънките са от чиста мед и когато ги носиш в тялото ти попадат медни соли, които са много токсични за патогенните микроби и гъбички.Няколко месеца след прочита на тази информация в лявото ми рамо се появи слаба болка, която вечер ако легнех да спя на лявата си страна ставаше доста силна и 3-4 месеца ми разваляше съня.В един момент, нещо ми "светна" в главата, защото бях чувал словосъчетанието "Вирусен артрит".Помислих си,че е напълно възможно това мойто да е нещо такова и реших да импровизирам. Намира ми се голямо количество тънка медна ламарина и изрязах три кръгли пластини, колкото монета от един лев.Залепих ги плътно с цитопласт, едната отстрани на рамото, другата отпред и третата отзад на рамото.И чудото стана!! След 2 дни всякаква болка изчезна и до ден днешен вече 4 години не се е появила.Пластините ги носих 5 дни.От тогава на сам, заболи ли ме става или гръб, лепя медни пластини и за 2 дни всичко е минало.Следващото чудо стана с майка ми, откриха и ревматоиден артрит на десния лакът.И се почнаха едни физиотерапии ,едни лазери, обаче ефект никъв.Едва я навих да си залепи медни пластини.След 2-3 дни от болката нямаше и помен и вече 3 години всичко е ОК.И третото "чудо".Миналата година на баща ми му откриха доказана със снимка коксартроза и шип в тазобедрената става.Човекът яко се беше панирал и почна едно пиене на Артростоп, Глюкозамин и т.н.т.Викам му, че само си дава парите на халост, ама не слушаше.Kakто и да е , накрая се нави.Лепнах му 3 пластини и след 2 дни болката изчезна.Имаше само при него рецидив на нещо, като болков синдром който за 2 години се появи 2-3 пъти през все по-голям период.Веднага лепяхме пластини и гадното чувство изчезваше буквално за часове.Доста време мина и слава богу, баща ми припка като младеж.Нова снимка не сме правили, няма смисъл.Накрая да не забравя.Преди време получих кръвоизлив от носа(рецидивиращ).Докторът ми вика "Слаб капиляр".Гори ми го с киселина, но пак рецидивира.Тогава си спомних една статия в нета "Умрелите доктори не лъжат"(не е лошо да я прочетете).Та там се твърди, че аневризъм на аортата (слаби стени на аортата) се получава от липса на МЕД.Викам си , май имам и аз някаква липса и затуй ми са слаби кръвоносните съдове в носа.Това ме накара да си лепна малка пластинка 5х5мм отстрани на носа.Резултатът е, 2 години нищо ми няма.Та това е моята история, дано ви е от полза.
В природата нищо не е правилно.Следователно,ако всичко върви добре?.значи нещо не е в ред.

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Относно: Озоновата терапия
« Отговор #202 -: Април 22, 2008, 00:05:19 am »
Мисля че ти говориш за рифе или за нещо съвсем различно от озониране на вода.
Предлагам ти да се запознаеш със сребърната вода,или казано по научному със алкалоидното сребро.за рифе си има тамън две теми)едната маи е твоя.

Неактивен nibirux

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 26
Относно: Озоновата терапия
« Отговор #203 -: Април 22, 2008, 19:56:51 pm »
Това го написах във връзка с вашите въпросителни около медните електроди.
В природата нищо не е правилно.Следователно,ако всичко върви добре?.значи нещо не е в ред.

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Относно: Озоновата терапия
« Отговор #204 -: Април 22, 2008, 21:00:39 pm »
мисля че сигурно ще има разлика между медна пластина притисната към кожата на тялото и приемане на меден окис направо в червата или дихателния тракт и от там в белите дробове.Това също трябва да се уточнява.
« Последна редакция: Април 22, 2008, 21:02:04 pm от Gogo »

Неактивен ber

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 0
Относно: Озоновата терапия
« Отговор #205 -: Април 30, 2008, 11:42:50 am »
Здравейте на всички, които намират време да се потопят в света на интелекта, т.е. този форум, който наистина доказва, че в България все още съществува и се спряга дедукцията като начин на мислене. След толкова "скитане" в нета може би и аз уцелих 10-ата с вас в този форум.
Искам да се обърна към Gogo по повод на озонгенератора, който прави-как мога да се свържа с вас  за допълнителна информация посредством Скайп.
Предварително благодаря! .... BERKYT
« Последна редакция: Януари 29, 2009, 22:47:56 pm от H. »

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Озоновата терапия
« Отговор #206 -: Май 18, 2008, 01:28:51 am »
Аз съм ядосана, ядосана...БЯСНА!

Производителите на вани за холистични терапии и масажи са осъзнали предимствата на пречистването на водата с озон, НО!  - не ти позволяват сам да спираш ръчно потока и времетраенето на озона, а е някаква програма, която пуща примерно на работещи джетове за 30 минути по 1 минута озон (облъчване...нам какво си), която според предишния ми ръчен апарат е нищо, а според "убиеца" на Гого е "бебе в пелени"! Производителите са Скандинавските страни, Италия и Англия!

За мен това е поредната брутална измама на долу-горе събудените души, че ...им се доставя озонирана и пречистена вода!

...и според последната директива на ЕС не можеш да си хакнеш сам пречистващо устройство във ваната, ако не е със горните осигурителни сертификати.

...И...Гого, ако ме четеш, може и да те глобят! Тъжно, тъжно, тъжно....

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Относно: Озоновата терапия
« Отговор #207 -: Май 18, 2008, 09:52:34 am »
И шапката не могат да му накривят на Гого, защото той не извършва официално производство. Това е просто едно хоби   :P
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен nibirux

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 26
Относно: Озоновата терапия
« Отговор #208 -: Май 18, 2008, 21:23:46 pm »
Съгласен!
Интернет и технологията позволяват на всеки събуден ум да живее дълго, щастливо и ползотворно. Но всеки трябва да се спасява самостоятелно, поне за сега. Иде краят на скритата диктатура на уродите, доброто иде, още малко остана, бъдете търпеливи и не се страхувайте. :)
« Последна редакция: Май 19, 2008, 20:14:58 pm от Mirotvorec »
В природата нищо не е правилно.Следователно,ако всичко върви добре?.значи нещо не е в ред.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Озоновата терапия
« Отговор #209 -: Май 18, 2008, 22:59:03 pm »
И шапката не могат да му накривят на Гого, защото той не извършва официално производство. Това е просто едно хоби   :P

Аз проверих директивите!

Гого ако дава или продава неговите озонатори трябва да напише една форма, подписана от него и купувача и в която да пише че собственика е предупреден за ползата и вредата от озониране, получил е напътствания как да ползва апарата и е съгласен да ги следва и няма да търси отговорност от производителя за нанесени телесни или други щети.

Другата клауза която Гого трябва да включи е, че собственика на апарата няма да използва апарата върху други хора (или клиенти) без тяхно съгласие и без да им е обяснил ползата и вредата от озониране както и начините на използване - за което може да покаже подписан от двете страни документ!
« Последна редакция: Май 18, 2008, 23:04:42 pm от Tina »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27