Автор Тема: Озоновата терапия  (Прочетена 228229 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен BlackBLOOD

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 20
Re: Озоновата терапия
« Отговор #120 -: Май 01, 2007, 11:55:26 am »
Tehnomag кои са тия здравни организации които ще сертифицират подобен уред и доколко ще са наясно какво изобщо прави той??

Твърдо предпочитам такива неща сам да си ги правя още повече, че за човек със средни технически познания са елементарни.Кой шарлатанин каде какво е сложил никак не е сигурно...

karutzar

  • Гост
Re: Озоновата терапия
« Отговор #121 -: Май 01, 2007, 18:29:58 pm »
BlackBLOOD , а тези без техническите образования и умения какво да правят? Ако те са шарлатани и скубят нещастните потребители ти лично защо не се заемеш с производството на озонатори и да ги даваш да речем за 30 лв. съпоставено срещу Tehnomag цената за 250 лв.? Нямаш проблем - ще го купя от теб този озонатор на вместо от Tehnomag. И хич не ми трябва сертификат. Важното е да работи. Толкова.
Между другото - вече си поръчах един озонатор от Tehnomag - за 200+ лв. Ще опитам дали работи.
Ти ако си тарикат защо не ги вземеш половината от тези пари и ми направиш такъв озонатор? Така де, поне да съм сигурен, че не е направен от шарлатанин...
Привет

kompi

  • Гост
Re: Озоновата терапия
« Отговор #122 -: Май 28, 2007, 17:03:37 pm »
Gogo  ми направи озонатор и едновременно Йонизатор,доволен съм! 2 в 1.Странно е, че когато озонирам вода  би трябвалио изпаренията да са  О2 ,но миризмата ми се струва прекалено остра,и не знам дали е безвредно това което се отделя? :-\

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: Озоновата терапия
« Отговор #123 -: Май 28, 2007, 17:24:23 pm »
Остра е, защото е концентриран О2, и при пряко вдишване може да се успиш:) Не си пали цигарата обаче наблизо  ;D
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Re: Озоновата терапия
« Отговор #124 -: Юни 19, 2007, 18:06:26 pm »
Някои купи ли си китаиската джиджявка от техномаг за да сподели какви й са техническите характеристики?Аз обиколих целия нет,и освен няколко страници с описания за това колко човек ще стане щастлив като си го купи нищо друго от техническа гледна точка не можах да намеря. Никъде не видях техничеиски данни ,например колко киловолта пуска,какъв е дебита,какви са електродите-медни или други,ако се медни отделят ли заедно с озона и някви отровни медни окиси при високото напрежение,и т.н. за обща култура да се запознаем за какво става на въпрос, и какво има вътре в кутията.

Неактивен koko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Озоновата терапия
« Отговор #125 -: Юли 03, 2007, 11:57:38 am »
Здравейте , искам да попитам как да си озонирам  10л. вода  и как да я съхраня пречистена ? :-\

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Озоновата терапия
« Отговор #126 -: Юли 09, 2007, 20:15:24 pm »
Здравейте , искам да попитам как да си озонирам  10л. вода  и как да я съхраня пречистена ? :-\
Не знам как ще успееш. Знам, че водата е озонирана до 2 мин. след спирането на озонатора ...
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен koko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Озоновата терапия
« Отговор #127 -: Юли 10, 2007, 16:03:40 pm »
по-точно се чудех дали като я озонирам ще издържи по дълго след като си я напълня от изворчето

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Озоновата терапия
« Отговор #128 -: Юли 10, 2007, 16:10:53 pm »
За какво изворче говориш? Можеш да озонираш вода в някакъв съд, след което да я използваш. Например озонираш си една чаша вода и я изпиваш или си жабуркаш устата, но същата тази озонирана вода е ефективна до 2мин. след озонирането й.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен koko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Озоновата терапия
« Отговор #129 -: Юли 10, 2007, 17:21:56 pm »
ходя и си пълня вода от едно изворче, ама след няколко дена почва да позеленява дъното на тубата
и си мислех дали ако я озонирам за 10 мин. 10л. туба ще се запази по-дълго чиста

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Озоновата терапия
« Отговор #130 -: Юли 10, 2007, 18:15:09 pm »
Пробвай, даже и повечко от 10 мин. я озонирай, а след това я прецеди през марля. Не е лошо обаче и друго изворче да намериш, защото не всяка изворна вода прави такова зеленило.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Re: Озоновата терапия
« Отговор #131 -: Юли 10, 2007, 19:24:46 pm »
ходя и си пълня вода от едно изворче, ама след няколко дена почва да позеленява дъното на тубата
и си мислех дали ако я озонирам за 10 мин. 10л. туба ще се запази по-дълго чиста
При един приятел се появи същия проблем,казах му да слага няква сребърна монета в съда с водата и зеленясването изчезна при него.
При мене пък използвам една стара кана ,в която съм сложил два сребърни електрода /сребърна тел 1мм.диаметър/ и отгоре им запоен един светодиод-от светлина светодиода става като слънчева батерия и дава малко тоци,съвсем малко някъде от рода на 0,001волт но те са достатъчни за да се получи правилната реакция ;)Повече информация за това посребряване на водата съм сложил някъде в началото на темата-прикъчил съм една статия с повече обяснения за ползата от среброто и сребърната вода.
Ето това е моита кана от която единствено пия вода.

Неактивен koko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Озоновата терапия
« Отговор #132 -: Юли 11, 2007, 10:03:51 am »
е това ще го направя само да намеря сребърна жица

bulfix

  • Гост
Re: Озоновата терапия
« Отговор #133 -: Юли 29, 2007, 14:25:45 pm »
Някой знаe ли откъде може да се купи Zapper ?

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Озоновата терапия
« Отговор #134 -: Юли 29, 2007, 18:05:53 pm »
Направи си, не е трудно. Частите могат да се купят от всеки един по-голям магазин за ел. части.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27