Автор Тема: Озоновата терапия  (Прочетена 227281 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Озоновата терапия
« Отговор #375 -: Декември 17, 2009, 01:00:36 am »
Малко новини: откакто разказах насам натам за правителствените действия срещу информацията ми за озона, още повече хора се навиха да го ползват, а днес някои привърженици решиха и да създадем "подземна група за съпротива". Една разказа, че в Щатите така са затегнали нещата, че американците били принудени да ходят в Мексико за озонови терапии...

Неактивен rosko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re:Озоновата терапия
« Отговор #376 -: Декември 27, 2009, 18:25:37 pm »
Снабдих се с озонатор. Имам един основен проблем. Като озонирам вода, тя не мирише на нищо. Като го пусна да духа във въздуха, пак не ми мирише на нищо. Завирам си тръбичката до носа и пак - нищо. А има искри и помпичката работи. Как да разбера дали прави озон и колко да го държа във водата?

Max

  • Гост
Re: Озоновата терапия
« Отговор #377 -: Януари 01, 2010, 22:29:27 pm »
... са производни на петрола...

Намирам информацията на Тина за много ценна.
Искам обаче да вметна моето мнение,че бедата е не в петролния произход на продукта / който и да е/, а вероятно в начина му на производство /рафиниране или каквото е там/.
Гледам на петрола като на един от всички земни дарове,както мумийото например и други.
Сигурен съм , че никой не е съгласен с мен.
Лятото ми попадна статия за това, кава козметика използвали световните красавици. Мерилин използвала вазелин. Тогава си казах: "Какво да очакваш от Мерилин", но така и не забравих статията. Взех, че си намазах няколко пъти ръцете с вазелин и попрочетох това-онова за него.
Вече съм на друго мнение и за вазелина и за петрола.
Аз съм противник на химията в бита, когато става дума за разни неестествени химични съединения, но петролът си е естествен природен продукт.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Озоновата терапия
« Отговор #378 -: Януари 01, 2010, 22:38:35 pm »
Нефтът е естествен природен продукт, не петрола :P А ако искаш да пробваш нефта "като естествен продукт", яж маргарин :P

Иначе винаги ми е било смешно като гледам рекламите за кремове за бръчки на L'oreal и другите големи в бранша. Всички женски модели в рекламите им дефакто са млади манекенки/актриси, които НЯМАТ БРЪЧКИ. Т.е. - демонстрация на какво ни правят :P Рекламна кампания на себе си и на продуктите, няма никаква демонстрация на нищо свързано с крема :lol: Със същият успех могат да танцуват голи с крема в ръка и смисъла ще е абсолютно същия - хаха :lol:

И за да не съм off-topic, ще кажа, че озонирана вода маха бръчки за месеци 8)

Max

  • Гост
Re:Озоновата терапия
« Отговор #379 -: Януари 01, 2010, 22:45:32 pm »
И за да не съм off-topic, ще кажа, че озонирана вода маха бръчки за месеци 8)

Как ги маха ? С външно третиране?
Защото съм си мислил, че бръчките са от старост, а тя не се лекува с мазане.
Интересно какво е усещането, когато лицето започва да се сбръчква? Не съм се осмелявал да питам някого.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Озоновата терапия
« Отговор #380 -: Януари 01, 2010, 22:48:11 pm »
Ами не мога да ти обясня точния химически процес, просто изпъва лицето :) Също така всякакви израстъци по него. Можете да миете лицето си с озонирана вода и има действие на обикновена вода + сапун (без да ви се скапва кожата ако сте алергични от сапуни-боклуци).

Max

  • Гост
Re:Озоновата терапия
« Отговор #381 -: Януари 01, 2010, 22:48:56 pm »
2-ри път - нефта, а не петрола :lol: :lol: :lol:
Да бе, не бях се замислял. Подведе ме това че
ПЕТРОЛ означава "каменно масло", т.е "масло от скалите" , а думата нефт нищо не ми говори.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Озоновата терапия
« Отговор #382 -: Януари 01, 2010, 22:49:27 pm »
Двете думи са синоними суров петрол и нефт ;)
« Последна редакция: Януари 01, 2010, 22:51:55 pm от Alien »

Max

  • Гост
Re:Озоновата терапия
« Отговор #383 -: Януари 01, 2010, 22:51:03 pm »
Двете думи са синоними  ;)
О, боже,аз вече се почувствах идиот

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Re:Озоновата терапия
« Отговор #384 -: Януари 01, 2010, 22:51:44 pm »
Интересно какво е усещането, когато лицето започва да се сбръчква? Не съм се осмелявал да питам някого.
Едва ли е като да ти се опъва кожата и да се чувстваш странно  :P по- скоро се отпуска. По- гадното е да наблюдаваш развитието на процеса в огледалото и да се самонавиваш, че можеш да го обърнеш с козметика  :negative: и друго, освен това, не можеш да направиш.

Х. при мен след като си измия лицето с озонирана вода, започваше да ми се бели кожата... е, нищо екстремно все пак, но явно я изсушава... и да, имаше опъване (заради изсушаването може би?  :-X).

П.п.: И да се върна много назад по страниците- относно миенето на коса само с озонирана вода... не отстранява омазняването, за съжаление  :nea:
« Последна редакция: Януари 01, 2010, 22:54:08 pm от merulious »
...water can flow, and water can crash...

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Озоновата терапия
« Отговор #385 -: Януари 01, 2010, 22:55:34 pm »
Суров петрол и нефт да, но не и петрол/нефт. Има разлики, в химично отношение би трябвало да са големи. Щото то има и бензиностанции "Петрол", но продават бензин, не чист петрол. Та в тоя ред на мисли :)

meru, и на теб за много години бре :P

Предполагам че ти се е белила, защото е изкарвала токсини и глупости с годините. Няколко месеца пличкане и няма да се бели вече :)

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Re:Озоновата терапия
« Отговор #386 -: Януари 01, 2010, 23:06:41 pm »
Ъ, да, де... :blush: живи- здрави... 

Няколко МЕСЕЦА?!  :o Е, няма да ми издържат нервите!  :shout: Няма да ми е останала и кожа по лицето дотогава освен тва  :lol: Гладуването в това отношение показва доста по- добри резултати. Тогава поне цялото тяло се бели- не се играе на дребно там ;D
Ако намеря сили да се изправя срещу коварния и подъл мързел, може и да се подложа на тоя тежък експеримент все пак  ;D ама кога ли...
...water can flow, and water can crash...

Max

  • Гост
Re:Озоновата терапия
« Отговор #387 -: Януари 01, 2010, 23:21:29 pm »
Това с беленето на кожата може да не е от озона, а от самата вода.
Аз например винаги си мия лицето само с вода / от чешмата /, без други средства и след като попия водата с кърпа, усещам кожата си малко опъната, затова се налага да я мажа с масла.
Бяха ми обяснявали някога на какво се дължал изсушаващият ефект на водата, но съм забравил.

Вероятно при всеки е различно.

Max

  • Гост
Re:Озоновата терапия
« Отговор #388 -: Януари 01, 2010, 23:24:33 pm »
относно миенето на коса само с озонирана вода... не отстранява омазняването, за съжаление  :nea:

Може на косата ти да и е нужно време да се адаптира.
Аз съм правил разни експерименти с косата си и съм забелязал , че има един период в който косата не реагира според очакванията, а после нещата се нареждат.

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Re:Озоновата терапия
« Отговор #389 -: Януари 01, 2010, 23:38:05 pm »
Мда, прав си, кожата ми се бели и като си мия лицето с "нормална" (тоест чешмяна хлорирана и кой знае как още обработена) вода. И за косата най- вероятно също, четох, че това се получава и при миене с яйца, също и с хума. Дамм, тялото има нужда от време, за да свикне и да се реорганизира...
...water can flow, and water can crash...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27